Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Eskilstuna Smederna 11
4 : 2
7 Vastervik Speedway
  • Peter Karlsson 3
  • Troy Batchelor 2
  • Kenni Larsen 1
  • Rune Holta 0
Bieg 14
Eskilstuna Smederna 7
5 : 1
5 Vastervik Speedway
  • Grigorij Łaguta 3
  • Peter Ljung 0
  • Kenni Larsen 2
  • Troy Batchelor Rezerwa taktyczna za Krzysztof Kasprzak 1
Czas: 60,5.
Bieg 13
Eskilstuna Smederna 2
2 : 4
4 Vastervik Speedway
  • Troy Batchelor 3
  • Mikkel Michelsen 0
  • Rune Holta 1
  • Peter Karlsson 2
Czas: 61,3.
Bieg 10
Eskilstuna Smederna 1
1 : 5
5 Vastervik Speedway
  • Davey Watt Rezerwa zwykła za Mathias Thoernblom 3
  • Oliver Berntzon 0
  • Peter Ljung 2
  • Grigorij Łaguta 1
Czas: 60,6.
Bieg 5
Eskilstuna Smederna 8
3 : 3
4 Vastervik Speedway
  • Oliver Berntzon 3
  • Rune Holta 2
  • Mikkel Michelsen 0
  • Mathias Thoernblom 1
Czas: 60,9.
Bieg 4
Eskilstuna Smederna 5
5 : 1
1 Vastervik Speedway
  • Peter Ljung 1
  • Kenni Larsen 3
  • Davey Watt 0
  • Magnus Zetterstroem 2
Czas: 59,5.
Bieg 2
Eskilstuna Smederna 9
4 : 2
3 Vastervik Speedway
  • Davey Watt 2
  • Magnus Zetterstroem 3
  • Mathias Thoernblom 0
  • Oliver Berntzon 1
Czas: 60,5.
Bieg 1
Eskilstuna Smederna 5
5 : 1
1 Vastervik Speedway
  • Mikkel Michelsen 2
  • Troy Batchelor 1
  • Grigorij Łaguta 3
  • Daniel Nermark 0
Relacja na podstawie svemo.se. Czas: 60,7.
Nadchodzące biegi
Bieg 3
  • Peter Karlsson 3
  • Krzysztof Kasprzak d
  • Grzegorz Zengota 1
  • Rune Holta 2
Czas: 60,8.
Bieg 6
  • Daniel Nermark d
  • Peter Karlsson 3
  • Troy Batchelor 1
  • Grzegorz Zengota 2
Czas: 59,8.
Bieg 7
  • Rune Holta d
  • Grigorij Łaguta 3
  • Krzysztof Kasprzak 2
  • Mikkel Michelsen 1
Czas: 60,0.
Bieg 8
  • Grzegorz Zengota 2
  • Mathias Thoernblom Taśma Davey Watt w
  • Peter Karlsson 3
  • Peter Ljung 1
Mathias Thoernblom zanotował upadek i został wykluczony za przerwanie wyścigu.
Bieg 9
  • Kenni Larsen 3
  • Krzysztof Kasprzak Rezerwa taktyczna za Daniel Nermark 1
  • Magnus Zetterstroem w
  • Troy Batchelor 2
Magnus Zetterstroem wykluczony za przekroczenie czasu 2. minut. Czas: 59,4.
Bieg 11
  • Magnus Zetterstroem d
  • Mathias Thoernblom 1
  • Oliver Berntzon 2
  • Davey Watt 3
Czas: 61,5.
Bieg 12
  • Krzysztof Kasprzak 2
  • Grzegorz Zengota 1
  • Davey Watt Rezerwa zwykła za Daniel Nermark d
  • Kenni Larsen 3
Czas: 60,8.
Zobacz również
    Eskilstuna Smederna Eskilstuna Smederna 56
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Grigorij Łaguta G. Łaguta Grigorij Łaguta 3 3 1 3 10
    10 Mikkel Michelsen M. Michelsen Mikkel Michelsen 2* 0 1 0 3 +1
    11 Peter Karlsson P. Karlsson Peter Karlsson 3 3 3 2 3 14
    12 Grzegorz Zengota G. Zengota Grzegorz Zengota 1 2* 2* 1 6 +2
    13 Kenni Larsen K. Larsen Kenni Larsen 3 3 3 2* 1 12 +1
    14 Magnus Zetterstroem M. Zetterstroem Magnus Zetterstroem 3 2* w d 5 +1
    15 Oliver Berntzon O. Berntzon Oliver Berntzon 1 3 0 2 6
    Vastervik Speedway Vastervik Speedway 34
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Troy Batchelor T. Batchelor Troy Batchelor 1 1 2 3 1 2 10
    2 Daniel Nermark D. Nermark Daniel Nermark 0 d - - 0
    3 Krzysztof Kasprzak K. Kasprzak Krzysztof Kasprzak d 2 1* 2 - 5 +1
    4 Rune Holta R. Holta Rune Holta 2 2 d 1 0 5
    5 Peter Ljung P. Ljung Peter Ljung 1 1 2* 0 4 +1
    6 Mathias Thoernblom M. Thoernblom Mathias Thoernblom 0 1* w - 1 2 +1
    7 Davey Watt D. Watt Davey Watt 2 0 t 3 3 d 8