Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Eskilstuna Smederna 5
5 : 1
1 Dackarna Malilla
  • Grigorij Łaguta 3
  • Nicki Pedersen 1
  • Kenni Larsen 2
  • Michael Jepsen Jensen 0
Bieg 13
Eskilstuna Smederna 5
2 : 4
7 Dackarna Malilla
  • Patryk Dudek 1
  • Oliver Berntzon 0
  • Aleksandr Łoktajew Rezerwa zwykła za Robin Aspegren 3
  • Peter Karlsson 2
Bieg 12
Eskilstuna Smederna 3
3 : 3
3 Dackarna Malilla
  • Nicki Pedersen 3
  • Magnus Zetterstroem 1
  • Joonas Kylmaekorpi 0
  • Kenni Larsen 2
Bieg 10
Eskilstuna Smederna 11
3 : 3
7 Dackarna Malilla
  • Dennis Andersson 2
  • Grzegorz Zengota 0
  • Michael Jepsen Jensen 1
  • Grigorij Łaguta 3
Bieg 9
Eskilstuna Smederna 8
5 : 1
4 Dackarna Malilla
  • Kenni Larsen 3
  • Joonas Kylmaekorpi 1
  • Mikkel Michelsen 2
  • Patryk Dudek 0
Bieg 8
Eskilstuna Smederna 3
3 : 3
3 Dackarna Malilla
  • Magnus Zetterstroem 2
  • Aleksandr Łoktajew 3
  • Peter Karlsson 1
  • Michael Jepsen Jensen 0
Bieg 4
Eskilstuna Smederna 3
3 : 3
3 Dackarna Malilla
  • Michael Jepsen Jensen 1
  • Kenni Larsen 3
  • Aleksandr Łoktajew 2
  • Mikkel Michelsen 0
Bieg 2
Eskilstuna Smederna 4
4 : 2
2 Dackarna Malilla
  • Aleksandr Łoktajew 2
  • Mikkel Michelsen 3
  • Dennis Andersson 0
  • Grzegorz Zengota 1
Nadchodzące biegi
Bieg 1
  • Oliver Berntzon 3
  • Patryk Dudek 1
  • Grigorij Łaguta d
  • Joonas Kylmaekorpi 2
Relacja na podstawie svemo.se.
Bieg 3
  • Peter Karlsson 2
  • Nicki Pedersen 3
  • Magnus Zetterstroem 1
  • Robin Aspegren u
Bieg 5
  • Grzegorz Zengota w
  • Robin Aspegren 2
  • Oliver Berntzon u
  • Dennis Andersson 3
Polak zanotował upadek i został wykluczony z powtórki. Berntzon również nie dotarł do mety.
Bieg 6
  • Joonas Kylmaekorpi 3
  • Peter Karlsson u
  • Patryk Dudek 1
  • Magnus Zetterstroem 2
Bieg 7
  • Robin Aspegren d
  • Grigorij Łaguta 3
  • Nicki Pedersen 2
  • Oliver Berntzon 1
Bieg 11
  • Mikkel Michelsen 2
  • Dennis Andersson d
  • Grzegorz Zengota 1
  • Aleksandr Łoktajew 3
Bieg 14
  • Grigorij Łaguta 2
  • Michael Jepsen Jensen 1
  • Kenni Larsen 3
  • Nicki Pedersen d

Zobacz również

    Eskilstuna Smederna Eskilstuna Smederna 48
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Grigorij Łaguta G. Łaguta Grigorij Łaguta d 3 3 2* 3 11 +1
    10 Oliver Berntzon O. Berntzon Oliver Berntzon 3 u 1 0 4
    11 Peter Karlsson P. Karlsson Peter Karlsson 2 u 1* 2 5 +1
    12 Magnus Zetterstroem M. Zetterstroem Magnus Zetterstroem 1* 2 2 1* 6 +2
    13 Kenni Larsen K. Larsen Kenni Larsen 3 3 2 3 2* 13 +1
    14 Mikkel Michelsen M. Michelsen Mikkel Michelsen 3 0 2* 2 7 +1
    15 Grzegorz Zengota G. Zengota Grzegorz Zengota 1 w 0 1* 2 +1
    Dackarna Malilla Dackarna Malilla 41
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Patryk Dudek P. Dudek Patryk Dudek 1* 1 0 1 3 +1
    2 Joonas Kylmaekorpi J. Kylmaekorpi Joonas Kylmaekorpi 2 3 1 0 6
    3 Nicki Pedersen N. Pedersen Nicki Pedersen 3 2 3 d 1 9
    4 Robin Aspegren R. Aspegren Robin Aspegren u 2* d - 2 +1
    5 Michael Jepsen Jensen M. Jepsen Jensen Michael Jepsen Jensen 1* 0 1* 1 0 3 +2
    6 Dennis Andersson D. Andersson Dennis Andersson 0 3 2 d 5
    7 Aleksandr Łoktajew A. Łoktajew Aleksandr Łoktajew 2 2 3 3 3 13