Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Hammarby Sztokholm 2
2 : 4
4 Lejonen Gislaved
  • Magnus Zetterstroem 2
  • Rafał Okoniewski 1
  • Artur Czaja 0
  • Linus Sundstroem 3
Bieg 12
Hammarby Sztokholm 3
3 : 3
3 Lejonen Gislaved
  • Pontus Aspgren 3
  • Linus Ekloef 1
  • Robert Pettersson 0
  • Artur Czaja 2
Bieg 10
Hammarby Sztokholm 4
4 : 2
2 Lejonen Gislaved
  • David Ruud 0
  • Artur Czaja Rezerwa taktyczna za Adrian Gheorghe 1
  • Linus Sundstroem 2
  • Magnus Zetterstroem 3
Bieg 8
Hammarby Sztokholm 11
3 : 3
13 Lejonen Gislaved
  • Linus Ekloef 1
  • Eric Ashede 0
  • Tero Aarnio 2
  • Linus Sundstroem 3
Bieg 7
Hammarby Sztokholm 8
4 : 2
10 Lejonen Gislaved
  • David Ruud Rezerwa zwykła za Oliver Berntzon 0
  • Magnus Zetterstroem 3
  • Pontus Aspgren 2
  • Daniel Henderson 1
Bieg 6
Hammarby Sztokholm 4
2 : 4
8 Lejonen Gislaved
  • Robert Pettersson 1
  • Tero Aarnio 0
  • Rafał Okoniewski 3
  • Linus Ekloef 2
Bieg 5
Hammarby Sztokholm 2
2 : 4
4 Lejonen Gislaved
  • Adrian Gheorghe 0
  • Eric Ashede Rezerwa zwykła za Oliver Berntzon 1
  • Daniel Henderson 2
  • David Ruud 3
Bieg 1
Hammarby Sztokholm 3
3 : 3
3 Lejonen Gislaved
  • Daniel Henderson 2
  • Rafał Okoniewski 3
  • Magnus Zetterstroem 1
  • Robert Pettersson 0
Relacja na podstawie Svemo.se. Składy potwierdzone.
Nadchodzące biegi
Bieg 2
  • Eric Ashede 2
  • Tommie Lundgren w
  • David Ruud 3
  • Adrian Gheorghe 1
Lundgren nie pojawił się na starcie.
Bieg 3
  • Tero Aarnio w
  • Pontus Aspgren 2
  • Linus Ekloef 1
  • David Ruud Rezerwa zwykła za Oliver Berntzon 3
Bieg 4
  • Linus Sundstroem 3
  • Artur Czaja 2
  • Eric Ashede 1
  • Tommie Lundgren w
Bieg 9
  • Artur Czaja 2
  • Robert Pettersson 1
  • Tommie Lundgren w
  • Rafał Okoniewski 3
Bieg 11
  • Tommie Lundgren w
  • David Ruud 3
  • Adrian Gheorghe 1
  • Eric Ashede 2
Bieg 13
  • Rafał Okoniewski 3
  • Daniel Henderson 1
  • Eric Ashede Rezerwa zwykła za Oliver Berntzon d
  • Tero Aarnio 2
Bieg 14
  • Magnus Zetterstroem 1
  • Linus Sundstroem 3
  • Artur Czaja 2
  • Pontus Aspgren d
Zobacz również
    Hammarby Sztokholm Hammarby Sztokholm 36
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Magnus Zetterstroem M. Zetterstroem Magnus Zetterstroem 1* 3 3 1* 2 10 +2
    10 Daniel Henderson D. Henderson Daniel Henderson 2 2 1 1* 6 +1
    11 Tero Aarnio T. Aarnio Tero Aarnio w 0 2 2 4
    12 Linus Ekloef L. Ekloef Linus Ekloef 1 2 1* 1* 5 +2
    13 Artur Czaja A. Czaja Artur Czaja 2 2 1 2 2 0 9
    14 Tommie Lundgren T. Lundgren Tommie Lundgren w w w w 0
    15 Adrian Gheorghe A. Gheorghe Adrian Gheorghe 1 0 - 1 2
    Lejonen Gislaved Lejonen Gislaved 54
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Rafał Okoniewski R. Okoniewski Rafał Okoniewski 3 3 3 3 1 13
    2 Robert Pettersson R. Pettersson Robert Pettersson 0 1 1 0 2
    3 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 2* 2 3 d 7 +1
    4 Oliver Berntzon O. Berntzon Oliver Berntzon - - - - 0
    5 Linus Sundstroem L. Sundstroem Linus Sundstroem 3 3 2 3 3 14
    6 David Ruud D. Ruud David Ruud 3 3 3 0 0 3 12
    7 Eric Ashede E. Ashede Eric Ashede 2* 1 1 0 2* d 6 +2