Oczekują na start:
R1 Ben Barker 0
R2 Jason Garrity 0
Finał

Hancock najlepiej wyszedł spod taśmy i mimo zaciekłych ataków Woffindena i Warda nie dał sobie odebrać zwycięstwa.

Półfinał nr 1

Woffinden wygrał start i nie miał żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Bieg 19

Po raz kolejny świetnym startem popisał się Woffinden, który wygrał z dużą przewagą. Kasprzak do końca atakował Zagara.

Bieg 18

Batchelor na drugim łuku minął Smolinskiego. Na trzecim kółku Niemiec odzyskał pierwszą pozycję.

Bieg 17

Iversen na pierwszym łuku jadąc po szerokiej minął rywali i przedarł się na prowadzenie.

Bieg 16

Ward na trzecim okrążeniu minął Bjerre. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Widziane z Rusi Czerwonej - seria nowa (8)

Bieg 15

Smolinski na pierwszym okrążeniu spadł z pierwszego miejsca na ostatnie. Pewny triumf Iversena.

Bieg 14

Woffinden na dystansie minął Lindgrena.

Bieg 13

Hancock wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia.

Bieg 12

Kapitalna szarża Hampela na pierwszym wirażu. Polak jadąc po szerokiej wyprzedził rywali i do mety nie oddał prowadzenia. Ward i Woffinden stoczyli zaciętą walkę o dwa punkty. Na ostatnim łuku Australijczyk jadąc po szerokiej minął Brytyjczyka. Przerwa na równanie toru.

-> Enea Ekstraliga mniej ciekawa niż przed rokiem? Robert Dowhan: Zostało nam 6 drużyn

Bieg 11

Hancock na pierwszym wirażu po szerokiej minął Lindgrena. Amerykanin zwyciężył z dużą przewagą.

Bieg 10

Kasprzak na drugim okrążeniu skutecznie odparł atak Jonssona. Szwed do końca starał się wyprzedził Polaka.

Bieg 9

Świetny start Jepsena Jensena. Duńczyk do końca musiał uważać na ataki Harrisa.

Bieg 7

Kapitalny start Harrisa, który odniósł pewne zwycięstwo. Hampel na pierwszym kółku nie dał się wyprzedzić Zagarowi i Bjerre.

Bieg 6

Hancock na drugim wirażu odparł atak Jonssona. Szwed nie zamierzał się jednak poddawać i na trzecim kółku uporał się z Amerykaninem. Hancocka na czwartym okrążeniu minął Iversen.

Bieg 5

Woffinden najlepiej rozegrał pierwszy łuk i pognał do mety po trzy punkty. Pedersen na dystansie uporał się z Batchelorem.

Bieg 4

Woffinden na pierwszym kółku przedarł się na prowadzenie. Olbrzymia radość kibiców zgromadzonych na Millennium Stadium. Hancock na dystansie uporał się z Bjerre. Przerwa na kosmetykę toru.

Lider na półmetku SGP wcale nie musi być mistrzem. Ostatnio tylko Hancock to zrobił

Bieg 2

Pedersen wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia. Lindgren próbował atakować Cooka. Hampel zupełnie nie liczył się w stawce.

Bieg 1

Najlepiej ze startu wystrzelił Ward, który nie miał żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa. Jensen skutecznie odpierał ataki Jonssona.

18:09 - w Cardiff trwa prezentacja. Jak zwykle w Grand Prix Wielkiej Brytanii organizatorzy przygotowali specjalną oprawę.

Jak GP Wielkiej Brytanii typują eksperci SportoweFakty.pl?
-> Typy Bartłomieja Czekańskiego
-> Typy Jacka Gajewskiego
-> Typy Mariana Maślanki
-> Typy Emila Sajfutdinowa
-> Typy SportoweFakty.pl

Bieg 3

Iversen wykorzystał atut pierwszego pola odniósł zwycięstwo. Kasprzak na pierwszym łuku jadąc po szerokiej przedarł się na drugą lokatę. Harris i Batchelor stoczyli walkę o trzecią lokatę. Na czwartym kółku jadący na czwartej pozycji Batchelor zrezygnował z dalszej jazdy.

Bieg 8

Kasprzak na pierwszym łuku został wywieziony pod bandę i musiał ratować się przed upadkiem. Ward na pierwszym łuku drugiego okrążenia nie opanował motocykla i zanotował upadek na prowadzeniu, ale szybko wstał z toru i bieg mógł być kontynuowany. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Jerzy Kanclerz: Chris Harris to nieporozumienie

Bieg 20

Najlepiej pierwszy łuk rozegrał Pedersen. Na drugim kółku Ward minął Duńczyka. Harris zanotował defekt na końcu stawki. Przerwa na kosmetykę toru i losowanie pól startowych.

-> Wiek Tomka wywołuje postawy asekuracyjne - I część rozmowy z Władysławem Gollobem, ojcem Tomasza Golloba

Półfinał nr 2

Świetny start Warda. Australijczyk prowadził od startu do mety. Kasprzak na trzecim kółku odważnym atakiem wyprzedził Jensena, który chwilę później zanotował upadek. Duńczyk szybko wstał z toru i bieg nie został przerwany.