Zmarzlik na dystansie wyprzedził Engmana.

Na pierwszym łuku po zewnętrznej na pierwsze miejsce przedarł się Michelsen.

Bieg 17

Bezproblemowe zwycięstwo Pawlickiego.

Bieg 16

Zmarzlik wygrał start, ale na pierwszym kółku Polaka wyprzedził Milik. Polacy zapewnili sobie złoty medal Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów! Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 15

Michelsen na pierwszym kółku odparł ataki Pawlickiego i wygrał z dużą przewagą.

Bieg 14

Gomólski początkowo atakował Berntzona, a następnie bronił się przed atakami Thomsena.

Bieg 13
Oliver Berntzon Rezerwa taktyczna za Fredrik Engman
2

Berntzon jako joker. Bjerre na wyjściu z pierwszego łuku wyprzedził Przedpełskiego.

Bieg 11

Ponownie losy biegu rozstrzygnęły się na pierwszym wirażu.

Bieg 10
Eduard Krcmar Rezerwa taktyczna za Zdenek Holub
0

Kolejne pewne zwycięstwo Pawlickiego. Na ostatnim okrążeniu Bech ostro zaatakował Krcmara. Czech musiał ratować się przed upadkiem.

Bieg 9
Vaclav Milik Rezerwa taktyczna za Michal Skurla
0

Milik jako joker. Zmarzlik na wejściu w pierwszy łuk założył rywali i przedarł się na prowadzenie.

Bieg 8

Łatwy triumf Pawlickiego. Thorssell i Skurla zaciekle walczyli o punkt. Przerwa na równanie toru.

Bieg 5

Bech jako joker. Przedpełski wygrał start i pognał do mety po trzy punkty. Polak zwyciężył z dużą przewagą.

Bieg 4

Na wyjściu z pierwszego łuku Przedpełski minął Michelsena. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 2

Na pierwszym łuku upadek zanotował Thomsen. Duńczyk chwilę później wstał o własnych siłach. Powtórka w pełnej obsadzie. W niej dobry start zanotował Krcmar. Zmarzlik po słabszym starcie na pierwszym łuku jadąc przy krawężniku przedarł się na drugą pozycję.

Bieg 1

Relacja na podstawie Radia Elka. Emocji na starcie nie wytrzymał Bjerre, który dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki.

W powtórce najlepiej ze startu wyszedł Pawlicki, który zwyciężył z olbrzymią przewagą.

14:18 - Prace na torze się zakończyły. Rozpoczęła się prezentacja.

14:02 - według ostatniego komunikatu przekazanego przez spikera zawodów, zawody odbędą się z około 20-minutowym opóźnieniem. Obecnie na oględzinach toru są sędzia i delegat FIM, którzy mają podjąć decyzję odnośnie ewentualnych dalszych prac na torze.

13:55 - w Slangerup zmienna pogoda. Przez ostatnie godziny trwały prace na torze.

Bieg 3

Na pierwszym wirażu doszło do kontaktu pomiędzy Bechem i Gomólskim. Polak upadł na tor i wpadł pod dmuchaną bandę. Z powtórki wykluczony został Bech. Gomólski o własnych siłach udał się do parku maszyn. Trwa przerwa na naprawę dmuchanej bandy.

W powtórce Gomólski nie dał żadnych szans rywalom.

Bieg 6

Walkę o pierwszą pozycję stoczyli Gomólski i Michelsen. Zwycięsko wyszedł z niej Duńczyk. Defekt na starcie Milika.

Bieg 7

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. W powtórce na pierwszym łuku na tor upadł Palovaara. Szwed został wykluczony. W kolejnej powtórce Zmarzlik wygrał z dużą przewagą.

Bieg 12

Gomólski na pierwszym okrążeniu odparł ataki Krcmara. Następnie Czech spadł na koniec stawki, a na drugim kółku Czech zanotował defekt. Przerwa na równanie toru.

Bieg 20

Na drugim łuku Bech przeszarżował i zanotował upadek. Duńczyk został wykluczony z powtórki. W niej Przedpełski na wyjściu z pierwszego łuku minął rywali.