Bieg 15
54
4 : 2
24

Wrocławianie przez moment prowadzili podwójnie, ale natychmiast "rozpracował" ich Martin Vaculik. Woffinden nie dawał jednak za wygraną i mocno atakował Słowaka. Za ich plecami Kołodziej wyprzedził Janowskiego.

Bieg przerwany z powodu nierównego startu.

0

Prowadzenie Grega Hancocka ani na moment nie było zagrożone. Za jego plecami o punkt z Taiem Woffindenem rywalizował Kacper Gomólski. Junior Jaskółek walczył znakomicie, ale nie poradził sobie z mistrzem świata, którego wspierał także Tomasz Jędrzejak.

Bieg 12
47
4 : 2
19

Artiom Łaguta stoczył walkę z Taiem Woffindenem przez pierwsze okrążenie. Górą Rosjanin.

Bieg 10
43
4 : 2
17

Greg Hancock został na starcie i jechał ostatni, ale prędko napędzał się i poradził sobie z Patrykiem Malitowskim. Amerykanin cały czas mocno naciskał na Janowskiego. Artiom Łaguta natomiast prowadził od samego startu. Przerwa.

Damian Gapiński: Ujawnijmy kontrakty zawodników

Bieg 9
39
4 : 2
15

Równo ze startu, ale w pierwszym łuku Martin Vaculik jadąc szeroko wyjechał na prowadzenie. Krzysztof Buczkowski spadł natomiast na czwarte miejsce, ale gonił za rywalami i podczas drugiego okrążenia wyprzedził Troy'a Batchelora.

Bieg 8
35
5 : 1
13

Tai Woffinden po szerokiej w pierwszym łuku wyprzedził Kacpra Gomólskiego, ale junior tarnowskich Jaskółek odbił pozycję w kolejnym wirażu.

Bieg 7
30
4 : 2
12

Bezapelacyjne zwycięstwo Martina Vaculika. Krzysztof Buczkowski na dystansie uporał się z Patrykiem Dolnym. Przerwa.

Szukasz żużlowych materiałów wideo? Zapraszamy na serwis Speedway.TV!

Bieg 6
26
5 : 1
10

Tarnowianie lepiej ze startu i lepiej w pierwszym łuku. Ernest Koza pomknął po szerokiej i objechał rywali.

Bieg 5
21
4 : 2
9

Ze startu lepiej gospodarze, ale na wyjeździe z pierwszego łuku Tai Woffinden wyprzedził Artioma Łagutę. Greg Hancock ustanowił nowy rekord tarnowskiego toru - 67,49. Wcześniej należał on do Bartosza Zmarzlika i wynosił 67,56.

Bieg 4
17
5 : 1
7

Kacper Gomólski założył w pierwszym łuku Macieja Janowskiego. Janusz Kołodziej został z tyłu w pierwszym wirażu, ale w banalny sposób poradził sobie z parą wrocławską i już podczas drugiego okrążenia jechał drugi. Przerwa.

Zawodnikom nie podoba się to, że kolejne rzeczy próbuje się wprowadzić za ich plecami

Bieg 3
12
5 : 1
6

Greg Hancock i Artiom Łaguta najlepiej wystartowali, ale Rosjanin był wolny w pierwszym łuku i wyprzedził go Tomasz Jędrzejak. Z ogromną przewagą prowadził Greg Hancock. Łaguta był bliski Jędrzejaka, atakował go i dopiął swego na przedostatniej prostej.

Bieg 2
7
3 : 3
5

Najlepiej ze startu Kacper Gomólski, który od razu odjechał rywalom. Za jego plecami jedną ścieżką podążali wrocławianie. Pod koniec wyścigu Malitowskiego zaatakował Koza.

Bieg 1
4
4 : 2
2

Tai Woffinden wygrał start i objął prowadzenie. Szybszy Vaculik wyprzedził Buczowskiego i pogonił za Woffindenem. Słowak doścignął zawodnika Betard Sparty i wyprzedził go wjeżdżając w drugi łuk podczas trzeciego okrążenia.

19:01 - Zawodnicy przygotowani do wyjazdu na tor.

18:58 - Prezentacja dobiegła końca. Zawodnicy udają się do parku maszyn. Niebawem pierwszy bieg.

18:54 - Trwa prezentacja.

18:51 - Zawodnicy na lawecie wyjechali już do prezentacji. Niebawem jej początek.

18:42 - Wylosowano I zestaw startowy.

18:35 - Gospodarze na próbę toru desygnowali Grega Hancocka i Kacpra Gomólskiego.

18:31 - Na trybunach zasiadło dotychczas około 7 tysięcy fanów. Słonecznie, mecz ze względu na aurę jest niezagrożony. Rozpoczyna się próba toru. Wrocławian reprezentują Tai Woffinden i Maciej Janowski.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?
-> Typy Bartłomieja Czekańskiego
-> Typy Krzysztofa Cegielskiego
-> Typy Jacka Gajewskiego
-> Typy Mariana Maślanki
-> Typy SportoweFakty.pl

Polecamy także:
-> Janowski wraca do Tarnowa (zapowiedź)
-> Jak wrocławianie radzą sobie w Tarnowie?
-> Janowski chce przekazać wiedzę o torze
-> Baron: Nikt się nie spodziewał takiej Unii

Bieg 11
Maciej Janowski Rezerwa taktyczna za Jurica Pavlic
d

Defekt na starcie Macieja Janowskiego. Zawodnik Betard Sparty nawet nie ruszył sprzed taśmy. Pewne zwycięstwo gospodarzy.

Bieg 13

Od startu do mety podwójnie prowadzili gospodarze. Defekt Batchelora na ostatnim miejscu. Przerwa.

Walka o żużel w Warszawie trwa! Na Ursynowie może powstać tor (foto)