Bieg 15
48
1 : 5
41

Od startu prowadził Sajfutdinow, a Ward jechał na końcu. Najpierw jednak Pawlicki stanął w poprzek wirażu i ledwo uniknął upadku, a potem Australijczyk po zewnętrznej wyprzedził Bjerre.

Bieg 14
47
4 : 2
36

Nicki Pedersen wygrał po ładnym ataku na Chrisa Holdera, Grzegorz Zengota na dystansie uporał się z Tomaszem Gollobem.

Bieg 13
43
2 : 3
34

Upadek Emila Sajfutdinowa na pierwszym łuku po ataku Nickiego Pedersena. Defekt na starcie miał Tomasz Gollob. Pedersen wykluczony z powtórki, nie weźmie w niej udziału także Gollob, który w momencie przerwania biegu był już na murawie.

W powtórce pewne zwycięstwo Rosjanina.

Bieg 12
41
4 : 2
31

Leszczynianie prowadzili podwójnie przez niemal cały wyścig, ale na ostatnim łuku Pawlicki popełnił błąd, który bezlitośnie wykorzystał Ward.

0

Bezapelacyjne zwycięstwo gospodarzy, którzy prowadzili od startu. Holder próbował gonić leszczynian, ale zabrakło mu czasu na podjęcie ataku.

Bieg 10
32
1 : 5
28
Paweł Przedpełski Rezerwa taktyczna za Oskar Fajfer
2

Upadek Pawła Przedpełskiego po ataku Grzegorza Zengoty. Żużlowiec Unibaksu jechał na prowadzeniu. Przedpełski szybko podniósł się z toru, a do parkingu podwiózł go Zengota. Żużlowiec Unii Leszno wykluczony z powtórki.

W powtórce świetnie od startu jechał Przedpełski, Sajfutdinow na trasie po zewnętrznej wyprzedził Bjerre. Przerwa w meczu.

Polecamy: Marek Cieślak: Nie myślę o pierwszym miejscu

Bieg 9
31
5 : 1
23
3

Tomasz Gollob zdecydowanie wygrał strat z pierwszego toru, ale na kolejnych okrążeniach wyprzedzili go obaj leszczynianie. Adrian Miedziński zjechał z toru na ostatnim okrążeniu.

Bieg 8
26
5 : 1
22

Świetny start i pewne zwycięstwo gospodarzy. Holder próbował atakować po zewnętrznej, ale bez rezultatu.

Bieg 7
21
3 : 3
21

Pedersen wygrał start i z pierwszego łuku wyjechał jako pierwszy, później jednak musiał przy krawężniku odpierać ataki bardzo szybkiego i walecznego Przedpełskiego. Michelsen w kolejnym biegu bezbarwny. Przerwa na kosmetykę toru.

Polecamy: Stanisław Chomski: Adamowi Skórnickiemu życzę powodzenia, ale nie w meczu z nami

Bieg 6
18
2 : 4
18

Tomasz Gollob na pierwszym wirażu wywiózł pod bandę Piotra Pawlickiego, nabrał prędkości i na drugim łuku po zewnętrznej wyprzedził Przemysława Pawlickiego. Piękna akcja byłego mistrza świata!

Bieg 5
16
4 : 2
14

Przez niemal cały wyścig gospodarze prowadzili podwójnie, a Zengota skutecznie odpierał ataki Holdera i Warda. Ten drugi jednak atakował do ostatnich metrów i na samej kresce wyprzedził wychowanka klubu z Zielonej Góry.

Bieg 4
12
3 : 3
12

Emil Sajfutdinow wygrał start i pierwszy łuk przejechał przy krawężniku, po zewnętrznej atakował go Musielak, ale Rosjanin był szybszy. Później bieg bez większych emocji - zawodnicy jechali w dużych odległościach od siebie. Przerwa na prace torowe.

Polecamy: Unibax ma wygrywać wszędzie. "Kibice i sponsorzy od nas tego wymagają"

Bieg 3
9
5 : 1
9

Zdecydowanie lepszy start gospodarzy i ich bezapelacyjne zwycięstwo. Torunianie na mecie byli daleko za żużlowcami z Leszna.

Bieg 2
4
3 : 3
8

Atomowy start Pawła Przedpełskiego i pewne zwycięstwo. Bieg bez większych emocji, Oskar Fajfer daleko z tyłu.

Bieg 1
1
1 : 5
5

Ze startu dobrze wyszedł Nicki Pedersen, ale na wyjściu z 1. łuku torunianie byli wyraźnie szybsi i jadąc parą pewnie wygrali bieg.

18:58 - koniec prezentacji. Za chwilę start do 1. biegu.

18:49 - rozpoczyna się prezentacja.

18:41 - zawody zostaną rozegrane wg 1. zestawu pól startowych.

18:37 - na próbie toru pojawili się Nicki Pedersen i Kenneth Bjerre oraz Emil Sajfutdinow i Darcy Ward.

18:20 - od dłuższego czasu po torze jeździ polewaczka.

18:06 - obie drużyny mają już za sobą inspekcję toru.

18:04 - składy potwierdzone - bez żadnych zmian.