• Jason Doyle 3
  • Marcin Jędrzejewski 1
  • Tomasz Chrzanowski 0
  • Hans Andersen 2
Spore zamieszanie na pierwszym łuku. Blisko upadku był Chrzanowski. Po raz kolejny świetny start zaliczył Jason Doyle.
  • Mariusz Puszakowski 0
Woźniak jako rezerwa zwykła w miejsce Hougaarda. Po ładnej walce na starcie tym razem na podwójnie prowadzenie wyszła para gości.
  • Hans Andersen 1
Ponownie na starcie para gospodarzy nie dała rywalom żadnych szans. Jamróg poprawił najlepszy czas dnia. Przerwa na równanie toru.

• Magnus Zetterstroem 2
Ponownie z dobrej strony pokazał się Edward Mazur, który nie miał problemów z pokonaniem rywali. Za jego plecami uplasował się Magnus Zetterstroem. Mazur zanotował naklepszy czas dnia.
Bieg 11
Orzeł Łódź 38
5 : 1
28 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
  • Tomasz Chrzanowski 2
  • Lasse Bjerre Rezerwa taktyczna za Patrick Hougaard 0
Lasse Bjerre jako rezerwa taktyczna w miejsce Patricka Hougaarda. Ponownie z ogromną przewagą zwycięża Jason Doyle.
  • Mariusz Puszakowski 3
Po starcie prowadził Woźniak, ale został na pierwszym łuku minięty przez Puszakowskiego. Na trzecim okrążęniu Andersen poradził sobie z Zetterstroemem. Przerwa na równanie toru.

Zawodnikom nie podoba się to, że kolejne rzeczy próbuje się wprowadzić za ich plecami
  • Jakub Jamróg 2
Najlepszy bieg w tych zawodach. Chrzanowski jechał na prowadzeniu, ale poważny błąd na trasie spowodował, że został minięty przez Bjerre. Potem Jamróg do ostatnich metrów bezskutecznie starał się minąć Lasse Bjerre.
Bieg 8
Orzeł Łódź 27
3 : 3
21 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
  • Maksym Drabik 0
Po świetnym starcie Jason Doyle z każdym okrążeniem tylko powiększał swoją przewagę.
  • Szymon Woźniak Rezerwa taktyczna za Bartosz Bietracki 2
Szymon Woźniak jako rezerwa taktyczna w miejsce Bartosza Bietrackiego. Chrzanowski na pierwszym łuku powalczył z Woźniakiem i wyprzedził juniora Polonii. Jamróg atakujący Woźniaka popełnił błąd i z tego skorzystał Andersen. Przerwa na równanie toru.

-> SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.
Bieg 6
Orzeł Łódź 21
5 : 1
15 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
  • Patrick Hougaard 1
  • Edward Mazur 2
Świetna jazda Mazura, który na pierwszym okrążeniu poradził sobie z Hougaardem.
Bieg 5
Orzeł Łódź 16
5 : 1
14 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
  • Mateusz Szczepaniak d
  • Magnus Zetterstroem 3
Jedna strona taśmy nie poszła w górę. Powtórka wyścigu w pełnej obsadzie. W Łodzi nadal są ogromne problemy z taśmą startową. Organizatorzy starają się usunąć awarię. Problem został wreszcie rozwiązany. Przerwa lepiej podziałała na gospodarzy, którzy nie dali się minąć Jędrzejewskiemu. Defekt Szczepaniaka na czwartym miejscu.
Bieg 4
Orzeł Łódź 11
3 : 3
13 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Bydgoszczanie ponownie ze startu wszyli na podwójne prowadzenie, ale Doyle bez większych problemów na pierwszym okrążeniu minął obu rywali. Przerwa na równanie toru.

-> Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!
Bieg 3
Orzeł Łódź 8
2 : 4
10 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
  • Szymon Woźniak Taśma Patrick Hougaard 3
  • Lasse Bjerre 1
W taśmę wjechał Patrick Hougaard. W jego miejsce pojedzie Szymon Woźniak. Dwie minuty przerwy dla juniora Polonii, który jedzie bieg po biegu. Ostrwa walka na pierwszym łuku. Puszakowski nie zdołał dogonić Bjerre, natomiast na prostej Woźniak zdołał minąć Zetterstroema. Ponownie kilka minut przerwy dla startującego bieg po biegu Szymona Woźniaka.
  • Szymon Woźniak 3
Bartosz Bietracki został wykluczony za dotknięcie taśmy. W powtórce świetnym i atomowym startem popisał się Szymon Woźniak.