• Nikolaj Busk Jakobsen 1
  • Claus Vissing w
  • Karol Baran 3
  • Tomasz Rempała 2
Nikolaj Busk Jakobsen atakując Clausa Vissinga upadł na tor. Sędzia winnym uznał zawodnika KSM Krosno i wykluczył go z powtórki. W tej kolejne pewne zwycięstwo odniósł Karol Baran.
  • Magnus Karlsson 3
Vissing poruszył się na starcie i dotknął kaskiem taśmę. Sędzia zadecydował o powtórzeniu biegu w czwórkę. W tej start wygrali gospodarze, ale Kaczmarek jeszcze na pierwszym łuku spadł na ostatnie miejsce.
  • Mariusz Fierlej 2
Magnus Karlsson zanotował defekt na starcie, natomiast Marcin Rempała na drugim okrążeniu kiedy jechał na drugiej pozycji. Karol Baran dobrze rozegrał pierwszy łuk i odniósł pewne zwycięstwo.

• Daniel Pytel 3
Wyścig bez większych emocji. Po słabym początku zawodów Daniel Pytel spisuje się już dużo lepiej i odniósł pewną wygraną. Mateusz Wieczorek zanotował defekt na czwartej pozycji.
  • Jacek Rempała 0
W Krakowie pada coraz mocniej, ale na razie nie ma mowy o przerwaniu spotkania. Ok. godz. 17:32 deszcz przestał padać.

Wyścig bez większych emocji. Na torze powstały dwie pary, ale nie było żadnych mijanek.
  • Karol Baran 2
Kolejny podwójny triumf zawodników Speedway Wandy Instal Kraków. Na pierwszym łuku było dość ciasno, później gospodarze uciekli rywalom z Krosna. Krystian Rempała zanotował defekt na czwartym miejscu.

Przerwa na równanie toru. W Krakowie zaczął kropić deszcz.

W przerwie na kosmetykę toru polecmy lekturę najnowszego "Przepisu na żużel". Jacek Gajewski wraca do tematu tłumików.
  • Magnus Karlsson 2
Natychmiastowa kontra gospodarzy. Jakobsen i Karlsson zdecydowanie wygrali start. Marcin Rempała był bliski przejścia na drugie miejsce, ale ostatecznie to mu się nie udało.
Bieg 8
Speedway Wanda Kraków 28
1 : 5
20 KSM Krosno
  • Daniel Kaczmarek 0
Pierwsze indywidualne i drużynowe zwycięstwo zespołu gości. Trojanowski dwoił się i troił, ale nie był w stanie wyprzedzić żadnego z zawodników KSM Krosno.
Bieg 7
Speedway Wanda Kraków 27
5 : 1
15 KSM Krosno
Gospodarze pewnie wygrali mając dużą przewagę nad Mariuszem Fierlejem. Mateusz Wieczorek zanotował defekt na czwartej pozycji.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.
  • Paweł Parys 0
Rafał Trojanowski wygrał z dużą przewagą, z kolei Paweł Parys dojechał do mety daleko za zawodnikami KSM Krosno.
  • Claus Vissing 2
Ładna walka o zwycięstwo. Karol Baran wygrał z Clausem Vissingiem o pół długości motocykla.
  • Rafał Trojanowski 2
Krystian Rempała wykluczony za przekroczenie limitu 2 minut. W powtórce Trojanowski wyprzedził na przeciwległej prostej Fierleja.

Równanie toru.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!
Bieg 3
Speedway Wanda Kraków 11
3 : 3
7 KSM Krosno
  • Daniel Pytel d
  • Jacek Rempała 1
Pewna wygrana Barana. Pytel na trzecim okrążeniu zanotował defekt jadąc na czwartej pozycji.