Bieg 15
55
4 : 2
34

Nikolaj Busk Jakobsen atakując Clausa Vissinga upadł na tor. Sędzia winnym uznał zawodnika KSM Krosno i wykluczył go z powtórki. W tej kolejne pewne zwycięstwo odniósł Karol Baran.

0

Vissing poruszył się na starcie i dotknął kaskiem taśmę. Sędzia zadecydował o powtórzeniu biegu w czwórkę. W tej start wygrali gospodarze, ale Kaczmarek jeszcze na pierwszym łuku spadł na ostatnie miejsce.

Bieg 13
48
3 : 2
29

Magnus Karlsson zanotował defekt na starcie, natomiast Marcin Rempała na drugim okrążeniu kiedy jechał na drugiej pozycji. Karol Baran dobrze rozegrał pierwszy łuk i odniósł pewne zwycięstwo.

Przerwa na kosmetykę toru.

Tai Woffinden zostanie... piłkarzem

Bieg 12
45
4 : 2
27

Wyścig bez większych emocji. Po słabym początku zawodów Daniel Pytel spisuje się już dużo lepiej i odniósł pewną wygraną. Mateusz Wieczorek zanotował defekt na czwartej pozycji.

Bieg 11
41
3 : 3
25

W Krakowie pada coraz mocniej, ale na razie nie ma mowy o przerwaniu spotkania. Ok. godz. 17:32 deszcz przestał padać.

Wyścig bez większych emocji. Na torze powstały dwie pary, ale nie było żadnych mijanek.

Bieg 10
38
5 : 1
22

Kolejny podwójny triumf zawodników Speedway Wandy Instal Kraków. Na pierwszym łuku było dość ciasno, później gospodarze uciekli rywalom z Krosna. Krystian Rempała zanotował defekt na czwartym miejscu.

Przerwa na równanie toru. W Krakowie zaczął kropić deszcz.

W przerwie na kosmetykę toru polecmy lekturę najnowszego "Przepisu na żużel". Jacek Gajewski wraca do tematu tłumików.

Bieg 9
33
5 : 1
21

Natychmiastowa kontra gospodarzy. Jakobsen i Karlsson zdecydowanie wygrali start. Marcin Rempała był bliski przejścia na drugie miejsce, ale ostatecznie to mu się nie udało.

Bieg 8
28
1 : 5
20

Pierwsze indywidualne i drużynowe zwycięstwo zespołu gości. Trojanowski dwoił się i troił, ale nie był w stanie wyprzedzić żadnego z zawodników KSM Krosno.

Bieg 7
27
5 : 1
15

Gospodarze pewnie wygrali mając dużą przewagę nad Mariuszem Fierlejem. Mateusz Wieczorek zanotował defekt na czwartej pozycji.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 6
22
3 : 3
14

Rafał Trojanowski wygrał z dużą przewagą, z kolei Paweł Parys dojechał do mety daleko za zawodnikami KSM Krosno.

Bieg 5
19
3 : 3
11

Ładna walka o zwycięstwo. Karol Baran wygrał z Clausem Vissingiem o pół długości motocykla.

Bieg 4
16
5 : 1
8

Krystian Rempała wykluczony za przekroczenie limitu 2 minut. W powtórce Trojanowski wyprzedził na przeciwległej prostej Fierleja.

Równanie toru.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 3
11
3 : 3
7

Pewna wygrana Barana. Pytel na trzecim okrążeniu zanotował defekt jadąc na czwartej pozycji.

Bieg 2
8
5 : 1
4

Wyścig przerwany. Na drugim okrążeniu upadł jadący na czwartym miejscu Mateusz Wieczorek, który jest wykluczony z biegu. Gospodarze jechali w tym momencie na 4:2.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Jakobsen upadł na tor na drugim łuku podczas walki z Vissingiem. Duńczyk wstał z toru o własnych siłach. Zawodnik Speedway Wandy Instal wykluczony z powtórki. W tej start wygrał Vissing, ale popełnił błąd na wyjściu z pierwszego łuku, który wykorzystał Karlsson.

16:04 - zakończyła się prezentacja. Zawody będą rozgrywane wg II zestawu.

15:55 - rozpoczęła się prezentacja.

15:35 - na stadionie jest ok. 1,5 tys. kibiców, w tym grupa fanów z Krosna.

15:32 - zaczyna się próba toru w Krakowie. Udział w niej biorą Jacek Rempała, Mariusz Fierlej, Magnus Karlsson i Nikolaj Busk Jakobsen.

15:15 - składy potwierdzone. W miejsce Pawła Staszka pojedzie Nikolaj Busk Jakobsen.

15:00 - w Krakowie jest ładna, słoneczna pogoda. Mecz nie jest zagrożony.

Jak poniedziałkowe mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?