Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
ŻKS Ostrovia 63
5 : 1
27 OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Ales Dryml 2
  • Mariusz Staszewski 1
  • Maksym Drabik Rezerwa zwykła za Ronnie Jamroży 3
  • Stanisław Burza 0
Drabik za Jamrożego.

Drabik na pierwszym łuku pojechał po zewnętrznej części toru i wyszedł na prowadzenie.
Bieg 14
ŻKS Ostrovia 58
5 : 1
26 OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Damian Dróżdż Rezerwa zwykła za Roland Benko 1
  • Kamil Brzozowski 2
  • Andriej Kobrin 0
  • Justin Sedgmen 3
Dróżdż za Benkę.

Na ostatnim łuku Brzozowski wyprzedził Dróżdża.
Bieg 13
ŻKS Ostrovia 53
5 : 1
25 OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Ales Dryml 2
  • Andriej Kobrin 0
  • Ronnie Jamroży 3
  • Stanisław Burza 1
Pewna wygrana pary Ostrovii.

Przerwa na kosmetykę toru.

Emil Sajfutdinow pierwszym Indywidualnym Międzynarodowym Mistrzem Ekstraligi!
Bieg 12
ŻKS Ostrovia 48
3 : 3
24 OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Damian Dróżdż Rezerwa taktyczna za Tymoteusz Kasprzyk 1
  • Filip Marach 0
  • Mariusz Staszewski 2
  • Maksym Drabik Rezerwa zwykła za Justin Sedgmen 3
Drabik jako rezerwa zwykła za Sedgmena, a Dróżdż jako zmiana taktyczna za Kasprzyka.

Ostrowianie najlepiej wyjechali spod taśmy, lecz Marach został szybko minięty przez parę gości.
Bieg 11
ŻKS Ostrovia 45
4 : 2
21 OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Marcin Wawrzyniak 1
  • Andriej Kobrin Rezerwa taktyczna za Adrian Szewczykowski 0
  • Kamil Brzozowski 3
  • Mariusz Staszewski Rezerwa taktyczna za Roland Benko 2
Dwie rezerwy taktyczne w Kolejarzu: Szewczykowskiego zastąpi Kobrin, a za Benkę pojedzie Staszewski.

Na drugim okrążeniu Staszewski minął Wawrzyniaka.

Ostrovia zdobyła punkt bonusowy.
Bieg 10
ŻKS Ostrovia 41
3 : 3
19 OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Damian Dróżdż 1
  • Justin Sedgmen 0
  • Stanisław Burza 2
  • Ales Dryml 3
Drożdż na drugim okrążeniu poradził sobie z Sedgmenem, a Dryml na ostatnim łuku minął Burzę.

Przerwa na kosmetykę toru.

Jesteśmy na Facebooku - dołącz do nas!
Na Twitterze też nas znajdziesz!
Bieg 9
ŻKS Ostrovia 38
5 : 1
16 OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Andriej Kobrin 1
  • Marcin Wawrzyniak 2
  • Roland Benko 0
  • Ronnie Jamroży 3
Jamroży na pierwszym łuku minął wszystkich zawodników po zewnętrznej części toru.
Bieg 8
ŻKS Ostrovia 33
4 : 2
15 OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Kamil Brzozowski 3
  • Adrian Szewczykowski 0
  • Maksym Drabik 1
  • Mariusz Staszewski 2
Drabik tylko przez chwilę starał się minąć Staszewskiego.
Bieg 7
ŻKS Ostrovia 29
5 : 1
13 OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Ronnie Jamroży 3
  • Stanisław Burza 1
  • Marcin Wawrzyniak 2
  • Tymoteusz Kasprzyk w
Kasprzyk ponownie nie pojawił się na torze i został wykluczony z biegu.

Burza ambitnie atakował Wawrzyniaka, a na ostatnim łuku był bliski przejechania dwoma kołami przez murawę.

Przerwa na kosmetykę toru.

Szukasz żużlowych materiałów wideo? Zapraszamy na serwis Speedway.TV!
Bieg 6
ŻKS Ostrovia 24
3 : 3
12 OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Roland Benko 0
  • Kamil Brzozowski 1
  • Andriej Kobrin 3
  • Filip Marach 2
Goście po starcie wyszli na podwójne prowadzenie, lecz Benko na dystansie stracił drugą pozycję na rzecz pary Ostrovii.
Bieg 5
ŻKS Ostrovia 21
4 : 2
9 OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Ales Dryml 1
  • Mariusz Staszewski 2
  • Justin Sedgmen 3
  • Adrian Szewczykowski 0
Na wejściu w drugi łuk, Sedgmen po wewnętrznej części toru skutecznie zaatakował Staszewskiego.
Bieg 4
ŻKS Ostrovia 17
5 : 1
7 OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Stanisław Burza 1
  • Maksym Drabik 3
  • Damian Dróżdż 0
  • Kamil Brzozowski 2
Kapitalny start Drabika, do którego szybko dołączył Brzozowski. Kolejny podwójny triumf gospodarzy.

Przerwa na kosmetykę toru.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.
Bieg 3
ŻKS Ostrovia 12
5 : 1
6 OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Justin Sedgmen 2
  • Roland Benko 1
  • Ales Dryml 3
  • Andriej Kobrin 0
Ostrowianie najlepiej wyjechali ze startu i dowieźli pewne zwycięstwo do mety.
Bieg 2
ŻKS Ostrovia 7
4 : 2
5 OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Maksym Drabik 3
  • Tymoteusz Kasprzyk w
  • Filip Marach 1
  • Damian Dróżdż 2
Kasprzyk nie wyjechał na tor i został wykluczony z wyścigu.

Drożdż na drugim okrążeniu poradził sobie z Marachem.
Bieg 1
ŻKS Ostrovia 3
3 : 3
3 OK Bedmet Kolejarz Opole
  • Mariusz Staszewski 2
  • Ronnie Jamroży 3
  • Adrian Szewczykowski 1
  • Marcin Wawrzyniak 0
Na drugim okrążeniu, Jamroży po wewnętrznej części toru minął Staszewskiego.

19:10: Zakończyła się prezentacja. Spotkanie zostanie rozegrane według I zestawu startowego.

19:02: Rozpoczęła się prezentacja zawodników.

18:53: Aktualnie na ostrowskim stadionie znajduje się około 2000 kibiców.

18:45: Zakończyła się próba toru.

18:35: Rozpoczęła się próba toru. Nawierzchnię testują Adrian Szewczykowski i Stanisław Burza z ekipy gości oraz Kamil Brzozowski i Ales Dryml ze strony gospodarzy.

18:10: W ekipie gospodarzy Konrada Matuszewskiego zmieni Ales Dryml, a z numerem 14. wystartuje Filip Marach. W drużynie z Opola z 6. pojedzie Tymoteusz Kasprzyk.

18:00: Nad ostrowskim stadionem znajdują się chmury, lecz nie powinien spaść z nich deszcz.

W pierwszym meczu tych drużyn w bieżącym sezonie, MDM Komputery ŻKS Ostrovia pokonała w Opolu Kolejarza 49:41.

Szansa dla debiutantów (zapowiedź)
Zobacz również
    ŻKS Ostrovia ŻKS Ostrovia 63
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Ronnie Jamroży R. Jamroży Ronnie Jamroży 3 3 3 3 - 12
    10 Marcin Wawrzyniak M. Wawrzyniak Marcin Wawrzyniak 0 2* 2* 1 5 +2
    11 Justin Sedgmen J. Sedgmen Justin Sedgmen 2* 3 0 - 3 8 +1
    12 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 3 1 3 2* 2* 11 +2
    13 Kamil Brzozowski K. Brzozowski Kamil Brzozowski 2* 1* 3 3 2* 11 +3
    14 Filip Marach F. Marach Filip Marach 1 2 0 3
    15 Maksym Drabik M. Drabik Maksym Drabik 3 3 1 3 3 13
    OK Bedmet Kolejarz Opole OK Bedmet Kolejarz Opole 27
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Mariusz Staszewski M. Staszewski Mariusz Staszewski 2 2 2 2 2 1 11
    2 Adrian Szewczykowski A. Szewczykowski Adrian Szewczykowski 1* 0 0 - 1 +1
    3 Roland Benko R. Benko Roland Benko 1 0 0 - - 1
    4 Andriej Kobrin A. Kobrin Andriej Kobrin 0 3 1 0 0 0 4
    5 Stanisław Burza S. Burza Stanisław Burza 1 1 2 1 0 5
    6 Tymoteusz Kasprzyk T. Kasprzyk Tymoteusz Kasprzyk w w - 0
    7 Damian Dróżdż D. Dróżdż Damian Dróżdż 2 0 1* 1* 1 5 +2
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki 2. Liga Żużlowa
    Lokalizacja Ostrów Wielkopolski
    Grupa 9. kolejka
    Stadion Stadion Miejski w Ostrowie Wielkopolskim
    Sędzia Piotr Nowak
    Data i godzina 23 Sierpnia 2014, 19:00
    Zobacz również