Bieg 15
53
5 : 1
31

Jensen pojedzie w tym biegu w barwach Stali. Żużlowcy SPAR Falubazu wygrali z dużą przewagą.

2

Jensen na pierwszym okrążeniu minął Świderskiego.

Bieg 11
40
4 : 2
26

Na drugim wirażu Hampel wyprzedził Zengotę. Defekt Sundstroema na ostatnim miejscu.

Bieg 10
36
5 : 1
24

Żużlowcy Falubazu lepiej wyszli ze startu i do mety nie oddali podwójnego prowadzenia. Przerwa na równanie toru.

Australia najlepsza w Toruniu! Polacy na trzecim miejscu

Bieg 9
31
3 : 3
23

Na drugim łuku Dudek zanotował upadek. Zawodnik SPAR Falubazu został dopuszczony do powtórki. W tej Dudek na drugim łuku wyprzedził Jabłońskiego, a następnie minął Jensena.

Bieg 8
28
3 : 3
20

Hampel na dystansie powiększał przewagę nad rywalami.

Bieg 6
22
3 : 3
14

Na pierwszym kółku Hampel minął Sundstroema. Szweda wyprzedził również Jabłoński.

Bieg 5
19
5 : 1
11

Pewne zwycięstwo jeźdźców Falubazu. Defekt Świderskiego na ostatnim miejscu.

Bieg 4
14
4 : 2
10

Hampel na pierwszym łuku wyprzedził Walaska. Ten próbował odbić pierwszą pozycję, ale jego ataki były nieskuteczne. Przerwa na kosmetykę toru.

Regulamin idealny? Pewnie nie istnieje, ale Jacek Gajewski proponuje co można byłoby zmienić w obecnym

Bieg 3
10
2 : 4
8

Mirosław Jabłoński na drugim kółku wyprzedził swojego starszego brata. Protasiewicz do ostatnich metrów atakował Sundstroema. Na mecie nieznacznie lepszy był Szwed.

Bieg 2
8
4 : 2
4

Łoktajew zwyciężył z dużą przewagą. Kibała pomylił okrążenia i po przejechaniu trzech kółek zwolnił. Wykorzystał to Potoniec, który przedarł się na trzecią pozycję.

Bieg 1
4
4 : 2
2

Jensen do końca atakował Zengotę. Dudek wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia.

15:26 - zawody odbędą się według I zestawu startowego. Uczestnicy pierwszego biegu wyjeżdżają na tor.

15:19 - koniec próby toru.

15:04 - zawody rozpoczną się z opóźnieniem, bowiem trwa próba toru, w której biorą zawodnicy obu drużyn.

14:54 - składy potwierdzone. W zestawieniu Stali Gorzów Zbigniewa Sucheckiego zastąpił Bartosz Kibała.

14:14 - w Zielonej Górze świeci słońce. Temperatura wynosi 15 stopni. Przed zawodami odbędzie się krótki trening kilku żużlowców.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 13
Grzegorz Zengota Rezerwa zwykła za Grzegorz Walasek
1

Pewne zwycięstwo żużlowców z Zielonej Góry. Defekt Jabłońskiego na ostatnim miejscu. Przerwa na równanie toru.

Lwim pazurem (4): Co z tym nadzorem?