Bieg 15
51
1 : 5
39

Upadek Buczkowskiego na drugim łuku. Zawodnik klubu z Tarnowa jechał na drugim miejscu. Buczkowski został dopuszczony do powtórki. W tej o losach wyścigu zadecydował start. Wynik meczu: 51:39.

Bieg 14
50
1 : 5
34

Smektała w biegach nominowanych pojedzie w drużynie Fogo Unii Leszno. Defekt Balińskiego na drugim okrążęniu. Jechał on wówczas na ostatnim miejscu. Łatwy triumf Jaskółek. Wynik meczu: 50:34.

Bieg 13
49
3 : 3
29
Bartosz Smektała Rezerwa zwykła za Janusz Kołodziej
0

Pedersen bezskutecznie atakował Buczkowskiego. Przerwa na kosmetykę toru.

Jarosław Hampel przedłużył kontrakt ze SPAR Falubazem!

Bieg 12
46
3 : 3
26
Ernest Koza Rezerwa zwykła za Mateusz Borowicz
0

Hancock wygrał z dużą przewagą. Koza na chwilę wyprzedził Bjerre, lecz Duńczyk szybko odzyskał trzecią pozycję.

Bieg 11
43
3 : 3
23

Upadek Zengoty na ostatnim łuku. Zawodnik Fogo Unii jechał na drugim miejscu.

Bieg 10
40
4 : 2
20
Krzysztof Buczkowski Rezerwa taktyczna za Janusz Kołodziej
2

Kolejna przerwa w zawodach. Do szpitala odwieziony został Kołodziej, który po upadku odczuwa ból.

Bjerre prowadził od startu do mety.

Wielkie otwarcie sezonu - zapowiedź Speedway Best Pairs Cup w Toruniu

Bieg 9
36
5 : 1
18

Gomólski do ostatnich metrów atakował Balińskiego.

0

Groźnie wyglądający upadek! Na torze leżą Pedersen, Kołodziej oraz Borowicz. Do upadku doszło na początku trzeciego okrążenia. Wszyscy trzej zawodnicy jechali blisko siebie. Borowicz zahaczył o koło motocykla Kołodzieja. W żaden sposób upadek nie był spowodowany stanem toru.

Pedersen wstał z toru o własnych siłach. Borowicz tor opuścił w karetce i został odwieziony do szpitala. Z toru wstał Kołodziej. Na twarzy tarnowianina widać wyraźny grymas bólu.

Z powtórki wykluczony został Borowicz. Dłuższa przerwa w zawodach, która wykorzystana będzie na kosmetykę toru.

Za Kołodzieja, który odczuwa skutki upadku w powtórce pojedzie Gomólski. Z kolei miejsce Borowicza zajmie Smektała.

PZM wsparł działania firmy Moto Service!

Bieg 6
24
3 : 3
12

Zengota wygrał z dużą przewagą. Defekt Musielaka na drugim okrążeniu. Junior Fogo Unii jechał wówczas na ostatnim miejscu.

Bieg 5
21
5 : 1
9

Bjerre na pierwszym okrążeniu minął Hancocka i Vaculika i na dystansie powiększał przewagę nad rywalami. Michelsen skutecznie odpierał ataki zawodników gości.

Bieg 4
16
5 : 1
8

W powtórce Pawlicki wygrał start i pognał do mety po trzy punkty. Na drugim łuku Zengota wyprzedził Kołodzieja. Przerwa na kosmetykę toru.

Upadek Zengoty po kontakcie z Pawlickim. "Zengi" wstał o własnych siłach. Powtórka w pełnej obsadzie.

Będą transmisje PLŻ w TVP Sport! Pierwszy mecz ŻKS ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz!

Bieg 3
11
5 : 1
7

Na pierwszym okrążeniu Michelsen kapitalnym atakiem przedarł się z ostatniego miejsca na drugie.

Bieg 2
6
4 : 2
6

W powtórce Borowicz na trzecim okrążeniu minął Musielaka.

Upadek Kozy na wyjściu z pierwszego łuku. Powtórka w pełnej obsadzie. Zawodnik gości wstał z toru o własnych siłach.

Bieg 1
2
2 : 4
4

Pedersen najlepiej wyszedł spod taśmy, lecz na pierwszym okrążeniu wyprzedził go Vaculik.

17:59 - zawodnicy przygotowują się do rozpoczęcia zawodów. Start do pierwszego biegu zaplanowany jest na godzinę 18:05. Mecz odbędzie się według I zestawu startowego.

17:37 - na tor wyjechali jeźdźcy Fogo Unii Leszno.

17:34 - próba toru w wykonaniu zawodników z Tarnowa.

17:21 - składy potwierdzone. W ekipie gości nie wystąpi Artiom Łaguta, którego zastąpił Kacper Gomólski.

17:05 - w Lesznie bezchmurne niebo. Zawody w żaden sposób nie są zagrożone.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.