Tarasienko na ostatnich metrach wyprzedził Ułamka. Przerwa na kosmetykę toru.

Drugoligowi żużlowcy rozczarowani decyzją w sprawie tłumików. Jacek Rempała: Jako środowisko nie mamy jaj

Bieg 12
42
4 : 2
30

Upadek Piosickiego i Jeleniewskiego. Jeleniewski zaliczył defekt i z impetem wpadł w niego Piosicki. Zawodnik GKM Grudziądz zszedł z toru o własnych siłach. Piosicki sam wstał z toru, ale opuścił go w karetce. Wynik biegu został zaliczony.

Bieg 11
38
2 : 4
28

Łatwy triumf Kościucha. Pedersen na drugim okrążeniu atakiem po szerokiej wyprzedził Karpowa.

W treningowym biegu juniorów wygrał Wawrzyniak. Drugi był Niedzielski, a trzeci Kraft.

Bieg 10
36
2 : 4
24

Ułamek zwyciężył z dużą przewagą. Defekt Tungate'a na trzeciej pozycji. Przerwa na kosmetykę toru.

Będą transmisje PLŻ w TVP Sport! Pierwszy mecz ŻKS ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz

Bieg 9
34
4 : 2
20

Łatwe zwycięstwo Gomólskiego. Kościuch na drugim łuku trzeciego okrążenia minął Fajfera.

Bieg 8
30
3 : 3
18

Zaciętą walkę o trzecią pozycję stoczyli Jeleniewski i Pedersen. Na mecie nieznacznie lepszy był Duńczyk, który wyprzedził Polaka na pierwszym łuku ostatniego okrążenia.

Ponownie w przerwie między biegami rywalizowali juniorzy obu klubów. Najlepszy był Niedzielski. Defekt na prowadzeniu zaliczył Dawid Wawrzyniak.

Bieg 7
27
4 : 2
15

Gomólski skutecznie odpierał ataki Ułamka. Przerwa na kosmetykę toru.

3

Kościuch na pierwszym wirażu odparł atak Piosickiego i rzucił się w pogoń za Rosjaninem.

Bieg 5
19
4 : 2
11

Adamczak prowadził od startu do mety. Karpow na wyjściu z pierwszego łuku wyprzedził Tungate'a.

W przerwie między biegami treningowe jazdy odbyli Dawid Wawrzyniak, Denis Niedzielski i Marcin Kraft.

Bieg 4
15
4 : 2
9

Pedersen na dystansie minął Ułamka. Zawodnik GKM Grudziądz został przywitany gwizdami przez kibiców w Gnieźnie. Przerwa na kosmetykę toru.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 3
11
4 : 2
7
Wadim Tarasienko Taśma Rohan Tungate
3

Adamczak dotknął taśmy. Powtórka odbędzie się w pełnym składzie. W powtórce taśmę zerwał Tungate. W miejsce Australijczyka pojedzie Tarasienko.

Adamczak najlepiej wyszedł spod taśmy, lecz już na drugim łuku spadł na trzecią pozycję.

Bieg 2
7
5 : 1
5

Gała i Nowak stoczyli walkę na łokcie na pierwszym łuku. Zwycięsko wyszedł z niej junior Carbon Startu.

Bieg 1
2
2 : 4
4

Jeleniewski wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia.

16:15 - składy potwierdzone. Wśród gości zabraknie Nermarka, którego zastąpił Bober.

16:02 - trwa trening obu drużyn.

15:59 - W Gnieźnie słoneczna pogoda. Temperatura powietrza wynosi około 14 stopni. Zawody nie są w żaden sposób zagrożone.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.