Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Kumla Indianerna 38
3 : 3
22 Dackarna Malilla
  • Fredrik Lindgren 1
  • Michael Jepsen Jensen 0
  • Kenneth Bjerre 2
  • Rune Holta 3
Gospodarze awansowali do półfinału.
Bieg 14
Kumla Indianerna 35
3 : 3
19 Dackarna Malilla
  • Fredrik Lindgren 1
  • Joonas Kylmaekorpi 3
  • Piotr Protasiewicz 2
  • Aleksandr Łoktajew 0
Bieg 13
Kumla Indianerna 32
4 : 2
16 Dackarna Malilla
  • Michael Jepsen Jensen 2
  • Piotr Świderski 1
  • Joonas Kylmaekorpi Zastępstwo zawodnika za Nicki Pedersen 0
  • Kenneth Bjerre 3
Bieg 12
Kumla Indianerna 28
3 : 3
14 Dackarna Malilla
  • Aleksandr Łoktajew 1
  • Cameron Woodward 0
  • Rune Holta 2
  • Piotr Protasiewicz 3
Bieg 11
Kumla Indianerna 25
5 : 1
11 Dackarna Malilla
  • Mikael Max 2
  • Robin Aspegren 1
  • Antonio Lindbaeck 3
  • Dennis Andersson 0
Bieg 10
Kumla Indianerna 20
4 : 2
10 Dackarna Malilla
  • Michael Jepsen Jensen Rezerwa taktyczna za Robin Aspegren 2
  • Antonio Lindbaeck 3
  • Joonas Kylmaekorpi 0
  • Fredrik Lindgren 1
Bieg 9
Kumla Indianerna 16
3 : 3
8 Dackarna Malilla
  • Piotr Protasiewicz 3
  • Rune Holta 2
  • Mikael Max 0
  • Michael Jepsen Jensen 1
Bieg 8
Kumla Indianerna 13
5 : 1
5 Dackarna Malilla
  • Cameron Woodward 2
  • Aleksandr Łoktajew Rezerwa taktyczna za Dennis Andersson 0
  • Kenneth Bjerre 3
  • Joonas Kylmaekorpi 1
Bieg 7
Kumla Indianerna 8
3 : 3
4 Dackarna Malilla
  • Michael Jepsen Jensen Zastępstwo zawodnika za Nicki Pedersen 1
  • Fredrik Lindgren 3
  • Aleksandr Łoktajew 2
  • Piotr Świderski 0
Bieg 6
Kumla Indianerna 5
5 : 1
1 Dackarna Malilla
  • Rune Holta 0
  • Kenneth Bjerre 3
  • Michael Jepsen Jensen 1
  • Cameron Woodward 2
Bieg 4
Kumla Indianerna 15
4 : 2
9 Dackarna Malilla
  • Joonas Kylmaekorpi 2
  • Piotr Protasiewicz 3
  • Dennis Andersson 0
  • Mikael Max 1
Bieg 3
Kumla Indianerna 11
3 : 3
7 Dackarna Malilla
  • Kenneth Bjerre 2
  • Aleksandr Łoktajew 3
  • Cameron Woodward 1
  • Rune Holta Zastępstwo zawodnika za Nicki Pedersen 0
Bieg 2
Kumla Indianerna 8
5 : 1
4 Dackarna Malilla
  • Dennis Andersson 1
  • Mikael Max 2
  • Robin Aspegren 0
  • Antonio Lindbaeck 3
Bieg 1
Kumla Indianerna 3
3 : 3
3 Dackarna Malilla
  • Piotr Świderski 0
  • Michael Jepsen Jensen 1
  • Fredrik Lindgren 3
  • Rune Holta 2
Relacja na podstawie Svemo.se. Składy potwierdzone. W pierwszym meczu 47:43 dla Dackarny.
Nadchodzące biegi
Bieg 5
  • Antonio Lindbaeck 3
  • Aleksandr Łoktajew Zastępstwo zawodnika za Nicki Pedersen 1
  • Piotr Świderski 2
  • Robin Aspegren u
Zobacz również
    Kumla Indianerna Kumla Indianerna 58
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Fredrik Lindgren F. Lindgren Fredrik Lindgren 3 3 1 1* 1* 9 +2
    10 Piotr Świderski P. Świderski Piotr Świderski 0 2* 0 1 3 +1
    11 Kenneth Bjerre K. Bjerre Kenneth Bjerre 2 3 3 3 2 13
    12 Cameron Woodward C. Woodward Cameron Woodward 1* 2* 2* 0 5 +3
    13 Piotr Protasiewicz P. Protasiewicz Piotr Protasiewicz 3 3 3 2 11
    14 Mikael Max M. Max Mikael Max 2* 1 0 2* 5 +2
    15 Antonio Lindbaeck A. Lindbaeck Antonio Lindbaeck 3 3 3 3 12
    Dackarna Malilla Dackarna Malilla 32
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Michael Jepsen Jensen M. Jepsen Jensen Michael Jepsen Jensen 1* 1 1* 1* 2 2 0 8 +3
    2 Rune Holta R. Holta Rune Holta 2 0 0 2 2 3 9
    3 Aleksandr Łoktajew A. Łoktajew Aleksandr Łoktajew 3 1 2 0 1* 0 7 +1
    4 Nicki Pedersen N. Pedersen Nicki Pedersen 0
    5 Joonas Kylmaekorpi J. Kylmaekorpi Joonas Kylmaekorpi 2 1 0 0 3 6
    6 Robin Aspegren R. Aspegren Robin Aspegren 0 u - 1 1
    7 Dennis Andersson D. Andersson Dennis Andersson 1 0 - 0 1