Mateusz Wieczorek Rezerwa zwykła za Mariusz Fierlej
0
Dawid Krzyżanowski Rezerwa zwykła za Oliver Allen
1

Na drugim okrążeniu Kaczmarek minął Rempałę, a Krzyżanowski uporał się z Wieczorkiem.

Bieg 9
39
5 : 1
15

Na pierwszym kółku Hansen minął Buscha i Rempałę, a następnie przedarł się przed Allena.

Bieg 8
34
3 : 3
14

Krzyżanowski do końca atakował zawodników z Krosna.

Bieg 7
31
5 : 1
11

Fierlej wygrał start, ale krakowianie szybko go wyprzedzili i powiększali przewagę. Defekt Wieczorka na ostatnim miejscu. Przerwa na kosmetykę toru.

-> SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 6
26
1 : 5
10

Wilki przerwały złą passę. W odniesieniu podwójnego zwycięstwa pomógł gościom defekt Barana na pierwszym miejscu.

Bieg 5
25
5 : 1
5

Vissing jechał w kontakcie z Pytelem. Duńczyk na ostatnim wirażu zanotował upadek, ale wstał i dojechał do mety po punkt. Wcześniej z toru zjechał jadący na końcu stawki Rempała.

Bieg 4
20
5 : 1
4

Na pierwszym łuku upadek zanotowali Fierlej i Krzyżanowski. Obaj zawodnicy wstali z toru o własnych siłach. Powtórka w pełnej obsadzie. W niej kolejne łatwe zwycięstwo gospodarzy. Portas zanotował upadek na czwartym miejscu, ale wstał z toru i przez chwilę kontynuował jazdę, a następnie zjechał z toru. Przerwa na kosmetykę.

-> Jason Doyle nową twarzą w Grand Prix, Maciej Janowski blisko cyklu!

Bieg 3
15
5 : 1
3

Gospodarze prowadzili od startu do mety. Defekt Rempały na końcu stawki.

Bieg 2
10
5 : 1
2

Kaczmarek tuż przed metą wyprzedził Wieczorka. Wszyscy zawodnicy oprócz Krzyżanowskiego mieli problemy z płynną jazdą.

Bieg 1
5
5 : 1
1

Rempała wygrał start, ale już po pierwszym łuku był ostatni. Pewny triumf gospodarzy.

14:47 - koniec prezentacji. Zawody rozegrane zostaną według I zestawu startowego.

14:42 - początek prezentacji.

14:26 - rozpoczęła się próba toru. Udział w niej biorą T. Rempała, Vissing, Bach i Pytel.

14:22 - opady deszczu ustały. Wkrótce zawodnicy wyjadą na próbę toru.

14:17 - ciągle trwają prace na torze. W Krakowie zaczął padać deszcz. Rozegranie zawodów stoi pod znakiem zapytania.

13:47 - rozpoczęcie meczu opóźni się co najmniej o 30 minut ze względu na stan toru. Przed spotkaniem przeprowadzono kontrolę motocykli, podczas której zakwestionowano tłumiki Fierleja, Marcina Rempały oraz tłumiki kilku zawodników z Krakowa.

Jak niedzielne typują eksperci SportoweFakty.pl?

-> Wilki na torze Wandy są bez mocy

W pierwszym meczu Speedway Wanda Instal wygrała 48:42.

Bieg 10

Upadek Portasa na pierwszym okrążeniu. Junior KSM-u został wykluczony z powtórki. W niej bez emocji. Speedway Wanda Instal zapewniła sobie awans do finału PLŻ2. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 11

Kolejny nudny bieg. Defekt Rempały na czwartym miejscu.

Bieg 12

Kaczmarek na pierwszym łuku nie opanował motocykla i wpadł w bandę. Zawodnik gospodarzy został wykluczony. Trwa przerwa na naprawę zniszczonego elementu dmuchanej bandy. Łatwy triumf gości. Pytel jechał daleko z tyłu i zmagał się z problemami sprzętowymi.

Bieg 13
Dawid Krzyżanowski Taśma Oliver Allen
2

Allen dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. Krzyżanowski na pierwszym kółku minął Buscha, a na drugim okrążeniu uporał się z Fierlejem. Chwilę później Fierlej zanotował upadek, ale wstał z toru i bieg mógł być dokończony. Przerwa na kosmetykę.

-> Jesteśmy na Facebooku - dołącz do nas! - Na Twitterze też nas znajdziesz!