Na czwartym okrążeniu Sówka minął Kusa, kiedy goście jechali na 5:1.

5 : 1
20
Dawid Wawrzyniak Rezerwa zwykła za
0

Start dla rzeszowian, za którymi trzymał się Gomólski, ale nie mógł sobie pozwolić na atak. Wawrzyniak z dużą stratą. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Szukasz żużlowych materiałów wideo? Zapraszamy na serwis Speedway.TV!

Bieg 12
40
4 : 2
19
Dawid Wawrzyniak Rezerwa taktyczna za Adrian Gała
2

Bieg bez historii, zawodnicy dojechali do mety w dużych odstępach od siebie. Adamczak zanotował defekt na ostatniej pozycji podczas trzeciego okrążenia.

Bieg 11
36
3 : 3
17

Start zdecydowanie wygrał Fajfer. Miesiąc bezskutecznie atakował go do końca wyścigu.

Bieg 10
33
5 : 1
14

Start zadecydował o losach wyścigu, gnieźnianie nie mieli nic do powiedzenia na dystansie. Przerwa na kosmetykę toru.

Wiadomo już, że PGE Marma pojedzie w finale Nice PLŻ, w którym spotka się z Orłem Łódź. Pierwszy mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę w Łodzi.

-> Krzysztof Kasprzak na dłużej w Stali Gorzów!

Bieg 8
28
4 : 2
13

Kuciapa przez cały bieg nękał atakami Fajfera, ale bez efektu. Bardzo daleko za resztą zawodników do mety dojechał Adamczak.

Bieg 6
24
4 : 2
11
0

Na pierwszym łuku Kus wygrał walkę z Rempałą o drugą pozycję. Pewne zwycięstwo Kuciapy.

Bieg 5
20
5 : 1
9

Adrian Gała w wyniku upadku w 2. biegu doznał wstrząśnienia mózgu. Żużlowiec został już odwieziony do szpitala.

Bezproblemowe zwycięstwo pary z Rzeszowa, która od startu prowadziła 5:1.

Bieg 4
15
5 : 1
8

O wszystkim zadecydował start. Sówka na ostatnim łuku popełnił błąd, ale Gomólski był zbyt daleko żeby go wykorzystać. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Półtora okrążenia (12): Nie rozbijemy banku. PGE Marma nie zepsuje rynku

Bieg 3
10
5 : 1
7

Na stadionie nadal przebywa karetka z Adrianem Gałą, który jednak na pewno już nie wystąpi w tym spotkaniu, bowiem jest niezdolny do dalszej jazdy. Wawrzyniak wykluczony za przekroczenie limitu 2 minut. Rzeszowianie odnieśli pewne zwycięstwo.

Bieg 2
5
2 : 3
6

Na drugim okrążeniu upadek zanotował nieatakowany przez nikogo i jadący na czwartym miejscu Adrian Gała. Zawodnik Carbon Startu został wykluczony z powtórki. W momencie przerwania wyścigu PGE Marma prowadziła 4:2. Spiker zawodów w Rzeszowie przekazał informację, że Adrian Gała zostanie odwieziony na badania do szpitala. W powtórce Sówka zanotował defekt motocykla na starcie. Rempała prowadził z dużą przewagą, ale na ostatnim łuku posłuszeństwa odmówił jego motocykl i Wawrzyniak zdołał go wyprzedzić.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Gnieźnianie wyszli ze startu na 5:1, ale na pierwszym łuku Adamczaka wyprzedził Miesiąc, a na ostatnim okrążeniu jego manewr powtórzył Larsen.

17:28 - niedługo start do 1. wyścigu. Na trybunach ok. 1800 osób. Nad stadionem w tej chwili tylko kropi deszcz.

17:23 - wylosowano I zestaw startowy.

17:22 - zawodnicy udają się na prezentację. Niestety zaczął padać deszcz.

17:20 - w Rzeszowie zepsuła się pogoda. Niedługo może zacząć padać deszcz.

17:15 - składy potwierdzone.

17:08 - w meczu nie wystąpi Jonas Davidsson, którego w składzie zmienić miał Patryk Fajfer. Z powodu potłuczeń odniesionych na treningu nie weźmie on jednak udziału w tym spotkaniu.

17:05 - rzeszowian w próbie toru reprezentują Maciej Kuciapa i Paweł Miesiąc.

17:00 - Carbon Start w próbie toru reprezentują Maciej Fajfer i Matej Kus.

16:50 - w tej chwili na stadionie jest ok. 30 kibiców. Trwają prace związane z kosmetyką toru.

16:30 - w Rzeszowie bezchmurne niebo, ale jest chłodno.

W pierwszym meczu PGE Marma wygrała w Gnieźnie 56:34.

-> Jesteśmy na Facebooku - dołącz do nas! - Na Twitterze też nas znajdziesz!

Bieg 7

Larsen i Miesiąc zamknęli Gomólskiego na pierwszym łuku i pewnie pomknęli do mety po podwójne zwycięstwo. Przerwa na równanie toru.

-> Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 9

Kus prowadził, ale zaciekłe ataki Larsena przyniosły skutek na trzecim okrążeniu. Czech do końca bronił się przed Miesiącem