• Nicki Pedersen 1
  • Niels Kristian Iversen 3
  • Hans Andersen 0
  • Fredrik Lindgren 2
Iversen wygrał start i założył Nickiego Pedersena, który stoczył kapitalną walkę z Fredrikiem Lindgrenem. Indianerna w ostatnim biegu ratuje remis i punkt bonusowy! Czas: 57,6.
  • Piotr Protasiewicz 1
Dobry start Buczkowskiego i gospodarze prowadzili podwójnie, ale w drugim łuku Nicki Pedersen nie oglądał się za Polakiem i poszerzył mu tor jazdy. Natychmiast skorzystali na tym goście, którzy prędko wyprzedzili "Buczka". Podrażniony Polak walczył ambitnie, ale bezskutecznie. Czas: 58,3.
  • Michael Jepsen Jensen 1
Od startu podwójnie prowadzili goście. W pierwszym łuku po szerokiej starał się pojechać Jepsen Jensen, ale otrzymał on szprycę spod kół Rosjanina i został daleko z tyłu. W dalszej fazie wyścigu Duńczyk minął Mikaela Maxa. Para Indianerny wygrała z kolosalną przewagą. Czas: 58,3.
Bieg 12
Dackarna Malilla 40
3 : 3
32 Kumla Indianerna
  • Hans Andersen 3
Hans Andersen prowadził po starcie i nie pozwolił na prostej przeciwległej startowej wyprzedzić się Fredrikowi Lindgrenowi. Z tyłu trwała walka pomiędzy reprezentantami Polski o 1 punkt. Czas: 58,3.
  • Mikkel Bech 2
Na wejściu w pierwszy łuk gospodarze prowadzili podwójnie, ale w drugim wirażu Mikkel Bech atakiem po szerokiej wyprzedził Rasmusa Jensena. Czas: 57,9.
  • Niels Kristian Iversen 1
Nicki Pedersen napędzał się po szerokiej i wyprzedził w drugim łuku Piotra Protasiewicza. Wydaje się, że Duńczyk tego dnia będzie nieuchwytny. Tymczasem z tyłu Iversen przez moment musiał odpierać ataki Kylmaekorpiego. Czas: 57,9. Przerwa.
  • Antonio Lindbaeck 1
Buczkowski na wyjściu z pierwszego łuku poszerzył tor jazdy Lindgrenowi, co wykorzystał Kylmaekorpi. Fin ze szwedzką licencją został jednak wyprzedzony przez rywali w drugim łuku. Szybki był Lindgren, który podczas trzeciego okrążenia minął Buczkowskiego. Polak do samej mety musiał bronić się przed Lindbaeckiem. Czas: 57,9.
  • Michael Jepsen Jensen 3
Gospodarze po starcie prowadzili podwójnie, ale od razu czuli oddech Nielsa Kristiana Iversena. "PUK" wyprzedził Hansa Andersena podczas trzeciego okrążenia. Prowadzący Jensen w przedostatnim wirażu wyjechał za szeroko, co natychmiast wykorzystał Iversen. "PUK" z Jensenem wpadli jednak na metę równo i dopiero powtórki telewizyjne pomogły podjąć sędziemu decyzję. Ostatecznie minimalnie szybszy na mecie był Jepsen Jensen. Czas: 58,1.
Bieg 7
Dackarna Malilla 24
3 : 3
18 Kumla Indianerna
  • Artiom Łaguta 1
  • Piotr Protasiewicz 2
Pedersen wygrał z bardzo dużą przewagą. Duńczyk pokonał nawet... 5 okrążeń i dopiero podczas rozpoczęcia szóstego zorientował się, że wyścig dobiegł końca. Czas: 57,6. Przerwa.
Bieg 6
Dackarna Malilla 21
3 : 3
15 Kumla Indianerna
  • Antonio Lindbaeck 0
  • Hans Andersen 2
Dobry start Lindgrena, który prowadził od początku biegu. Szwed wygrał z dużą przewagą. Czas: 57,6.
Bieg 5
Dackarna Malilla 18
4 : 2
12 Kumla Indianerna
  • Mikael Max 1
Max w pierwszym łuku przyciął do krawężnika i wyjechał przed Łagutę. Rosjanin odbił jednak drugą pozycję w drugim łuku podczas trzeciego okrążenia. Od startu prowadził natomiast Kylmaekorpi. Czas: 57,1.