Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Griparna Nyköping 6
2 : 4
6 Ornarna Mariestad
  • Daniel Jeleniewski 2
  • Andriej Karpow 1
  • Kim Nilsson 0
  • Peter Karlsson 3
Daniel Jeleniewski przegrał pierwszy wyścig w tym spotkaniu. Ostatecznie górą byli jednak gospodarze, którzy wygrali 48:42.
Bieg 14
Griparna Nyköping 4
4 : 2
2 Ornarna Mariestad
  • Magnus Zetterstroem 3
  • Peter Karlsson 2
  • Kauko Nieminen 1
  • Andriej Karpow 0
Gospodarze zapewnili sobie zwycięstwo w meczu.
Bieg 10
Griparna Nyköping 9
4 : 2
3 Ornarna Mariestad
  • Daniel Henderson 0
  • Andreas Westlund 1
  • Peter Karlsson 2
  • Magnus Zetterstroem 3
Bieg 9
Griparna Nyköping 5
5 : 1
1 Ornarna Mariestad
  • Kauko Nieminen 2
  • Linus Ekloef 0
  • Alexander Edberg 3
  • Magnus Karlsson 1
Bieg 7
Griparna Nyköping 19
4 : 2
17 Ornarna Mariestad
  • Artur Czaja 0
  • Magnus Zetterstroem 1
  • Andriej Karpow 2
  • Daniel Jeleniewski 3
Bieg 6
Griparna Nyköping 15
3 : 3
15 Ornarna Mariestad
  • Linus Ekloef 1
  • Kim Nilsson 3
  • Magnus Karlsson 2
  • John Lindman 0
Bieg 5
Griparna Nyköping 12
4 : 2
12 Ornarna Mariestad
  • Alexander Edberg Rezerwa zwykła za Andreas Westlund 1
  • Artur Czaja 2
  • Daniel Jeleniewski 3
  • Daniel Henderson 0
Edberg za Westlunda jako rezerwa zwykła.
Bieg 4
Griparna Nyköping 8
3 : 3
10 Ornarna Mariestad
  • Peter Karlsson 3
  • Kauko Nieminen 2
  • Freddy Godlund 0
  • Alexander Edberg 1
Bieg 3
Griparna Nyköping 5
2 : 4
7 Ornarna Mariestad
  • Kim Nilsson 2
  • Andriej Karpow 1
  • John Lindman 0
  • Artur Czaja 3
Bieg 2
Griparna Nyköping 3
3 : 3
3 Ornarna Mariestad
  • Freddy Godlund 1
  • Alexander Edberg 3
  • Daniel Henderson 2
  • Andreas Westlund 0
Nadchodzące biegi
Bieg 1
  • Daniel Jeleniewski 3
  • Magnus Karlsson 1
  • Magnus Zetterstroem w
  • Linus Ekloef 2
Składy potwierdzone. Relacja na podstawie svemo.se.
Bieg 8
  • Alexander Edberg Rezerwa zwykła za John Lindman w
  • Daniel Henderson Rezerwa zwykła za Freddy Godlund 1
  • Kim Nilsson 2
  • Peter Karlsson 3
Daniel Henderson za Freddyego Godlunda jako rezerwa zwykła, Alexander Edberg za Johna Lindmana jako rezerwa zwykła.
Bieg 11
  • Alexander Edberg 2
  • Daniel Henderson 3
  • Andreas Westlund d
  • Freddy Godlund 1
Bieg 12
  • Andriej Karpow 3
  • John Lindman d
  • Linus Ekloef 1
  • Kauko Nieminen 2
Bieg 13
  • Magnus Karlsson 1
  • Daniel Jeleniewski 2
  • Artur Czaja w
  • Kim Nilsson 3
Zobacz również
    Griparna Nyköping Griparna Nyköping 48
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Magnus Zetterstroem M. Zetterstroem Magnus Zetterstroem w 1 3 3 7
    10 Daniel Jeleniewski D. Jeleniewski Daniel Jeleniewski 3 3 3 2* 2 13 +1
    11 Kim Nilsson K. Nilsson Kim Nilsson 2 3 2 3 0 10
    12 John Lindman J. Lindman John Lindman 0 0 - d 0
    13 Kauko Nieminen K. Nieminen Kauko Nieminen 2 2* 2 1 7 +1
    14 Alexander Edberg A. Edberg Alexander Edberg 3 1* 1 w 3 2 10 +1
    15 Andreas Westlund A. Westlund Andreas Westlund 0 - 1 d 1
    Ornarna Mariestad Ornarna Mariestad 42
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Magnus Karlsson M. Karlsson Magnus Karlsson 1* 2 1 1 5 +1
    2 Linus Ekloef L. Ekloef Linus Ekloef 2 1* 0 1 4 +1
    3 Andriej Karpow A. Karpow Andriej Karpow 1 2 3 0 1 7
    4 Artur Czaja A. Czaja Artur Czaja 3 2 0 w 5
    5 Peter Karlsson P. Karlsson Peter Karlsson 3 3 2 2 3 13
    6 Daniel Henderson D. Henderson Daniel Henderson 2 0 1 0 3 6
    7 Freddy Godlund F. Godlund Freddy Godlund 1* 0 - 1 2 +1