Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Masarna Avesta 9
5 : 1
3 Gnistorna Malmoe
  • Maksim Bogdanow 2
  • Mikael Max 1
  • Antonio Lindbaeck 3
  • Mirosław Jabłoński 0
Masarna Avesta wygrała 63:27.
Bieg 14
Masarna Avesta 4
4 : 2
2 Gnistorna Malmoe
  • Fredrik Engman Rezerwa zwykła za Maksim Bogdanow 1
  • Timo Lahti 0
  • Antonio Lindbaeck 3
  • Mikael Max 2
Engman za Bogdanowa jako rezerwa zwykła.
Bieg 11
Masarna Avesta 10
5 : 1
2 Gnistorna Malmoe
  • Anton Rosen 2
  • Maksymilian Bogdanowicz 1
  • Fredrik Engman 3
  • Eric Ashede 0
Bieg 10
Masarna Avesta 5
5 : 1
1 Gnistorna Malmoe
  • Eric Ashede Taśma Maksymilian Bogdanowicz 0
  • Fredrik Engman 2
  • Timo Lahti 1
  • Maksim Bogdanow 3
Bieg 8
Masarna Avesta 6
5 : 1
6 Gnistorna Malmoe
  • Joel Andersson 2
  • Oliver Berntzon Rezerwa taktyczna za Eric Ashede 0
  • Linus Sundstroem 3
  • Timo Lahti 1
Berntzon jako rezerwa taktyczna.
Bieg 7
Masarna Avesta 1
1 : 5
5 Gnistorna Malmoe
  • Mirosław Jabłoński 3
  • Maksim Bogdanow 1
  • Mikael Max 2
  • Ludvig Lindgren 0
Bieg 5
Masarna Avesta 5
5 : 1
1 Gnistorna Malmoe
  • Fredrik Engman 3
  • Mirosław Jabłoński 1
  • Ludvig Lindgren 2
  • Eric Ashede Rezerwa zwykła za Maksymilian Bogdanowicz 0
Ashede za Bogdanowicza.
Bieg 2
Masarna Avesta 5
5 : 1
1 Gnistorna Malmoe
  • Eric Ashede 1
  • Anton Rosen 2
  • Maksymilian Bogdanowicz 0
  • Fredrik Engman 3
Nadchodzące biegi
Bieg 1
  • Ludvig Lindgren 2
  • Oliver Berntzon 1
  • Maksim Bogdanow 3
  • Mathias Thoernblom d
Składy potwierdzone. Relacja na podstawie svemo.se. W pierwszym meczu obu drużyn Gnistorna przegrała w Malmoe 34:56.
Bieg 3
  • Linus Sundstroem 3
  • Mikael Max 2
  • Joel Andersson 1
  • Mirosław Jabłoński w
Bieg 4
  • Timo Lahti 1
  • Antonio Lindbaeck 3
  • Eric Ashede d
  • Anton Rosen 2
Bieg 6
  • Mathias Thoernblom 2
  • Linus Sundstroem 3
  • Oliver Berntzon d
  • Joel Andersson 1
Bieg 9
  • Antonio Lindbaeck 3
  • Mathias Thoernblom 1
  • Anton Rosen 2
  • Oliver Berntzon d
Bieg 12
  • Mikael Max 2
  • Joel Andersson 1
  • Mathias Thoernblom w
  • Antonio Lindbaeck 3
Bieg 13
  • Oliver Berntzon 2
  • Ludvig Lindgren u
  • Mirosław Jabłoński 3
  • Linus Sundstroem 1
Zobacz również
    Masarna Avesta Masarna Avesta 63
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Maksim Bogdanow M. Bogdanow Maksim Bogdanow 3 1 3 - 2* 9 +1
    10 Ludvig Lindgren L. Lindgren Ludvig Lindgren 2* 2* 0 u 4 +2
    11 Linus Sundstroem L. Sundstroem Linus Sundstroem 3 3 3 1 10
    12 Joel Andersson J. Andersson Joel Andersson 1 1 2* 1 5 +1
    13 Antonio Lindbaeck A. Lindbaeck Antonio Lindbaeck 3 3 3 3 3 15
    14 Anton Rosen A. Rosen Anton Rosen 2* 2* 2* 2* 8 +4
    15 Fredrik Engman F. Engman Fredrik Engman 3 3 2* 3 1 12 +1
    Gnistorna Malmoe Gnistorna Malmoe 27
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Oliver Berntzon O. Berntzon Oliver Berntzon 1 d 0 d 2* 3 +1
    2 Mathias Thoernblom M. Thoernblom Mathias Thoernblom d 2 1 w 3
    3 Mikael Max M. Max Mikael Max 2 2* 2 2 1 9 +1
    4 Mirosław Jabłoński M. Jabłoński Mirosław Jabłoński w 1 3 3 0 7
    5 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 1 1 1 0 3
    6 Maksymilian Bogdanowicz M. Bogdanowicz Maksymilian Bogdanowicz 0 - t 1 1
    7 Eric Ashede E. Ashede Eric Ashede 1 d 0 - 0 0 1