Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Gnistorna Malmoe 9
4 : 2
3 Ornarna Mariestad
  • Mikael Max 1
  • Peter Karlsson 0
  • Timo Lahti 3
  • Magnus Karlsson 2
Gnistorna wygrała 47:43. To pierwsze zwycięstwo zespołu z Malmoe w tym sezonie.
Bieg 14
Gnistorna Malmoe 5
5 : 1
1 Ornarna Mariestad
  • Mikael Max 2
  • Magnus Karlsson 1
  • Timo Lahti 3
  • Andriej Karpow 0
Bieg 12
Gnistorna Malmoe 16
4 : 2
20 Ornarna Mariestad
  • Andriej Karpow 2
  • Christian Ago 1
  • Linus Ekloef 0
  • Timo Lahti 3
Bieg 11
Gnistorna Malmoe 12
3 : 3
18 Ornarna Mariestad
  • Mattias Nilsson 3
  • Jesper Soegaard 2
  • Oskar Thulin 0
  • Christoffer Selvin 1
Bieg 10
Gnistorna Malmoe 9
2 : 4
15 Ornarna Mariestad
  • Jesper Soegaard 1
  • Oskar Thulin 0
  • Magnus Karlsson 3
  • Mikael Max 2
Bieg 9
Gnistorna Malmoe 7
3 : 3
11 Ornarna Mariestad
  • Timo Lahti 3
  • Linus Ekloef 1
  • Mattias Nilsson 0
  • Peter Karlsson 2
Bieg 8
Gnistorna Malmoe 4
1 : 5
8 Ornarna Mariestad
  • Christian Ago 0
  • Andriej Karpow Rezerwa taktyczna za Christoffer Selvin 3
  • Mirosław Jabłoński 1
  • Magnus Karlsson 2
Andriej Karpow jako rezerwa taktyczna za Christoffera Selvina.
Bieg 7
Gnistorna Malmoe 3
3 : 3
3 Ornarna Mariestad
  • Daniel Henderson 0
  • Mikael Max 2
  • Andriej Karpow 3
  • Mathias Thoernblom 1
Bieg 5
Gnistorna Malmoe 13
3 : 3
11 Ornarna Mariestad
  • Oskar Thulin 0
  • Daniel Henderson 2
  • Mathias Thoernblom 3
  • Jesper Soegaard 1
Bieg 4
Gnistorna Malmoe 10
3 : 3
8 Ornarna Mariestad
  • Magnus Karlsson 3
  • Timo Lahti 2
  • Christoffer Selvin 0
  • Mattias Nilsson 1
Bieg 3
Gnistorna Malmoe 7
4 : 2
5 Ornarna Mariestad
  • Mirosław Jabłoński 3
  • Andriej Karpow 2
  • Christian Ago 1
  • Daniel Henderson 0
Bieg 2
Gnistorna Malmoe 3
3 : 3
3 Ornarna Mariestad
  • Christoffer Selvin 0
  • Mattias Nilsson 2
  • Jesper Soegaard 3
  • Oskar Thulin 1
Nadchodzące biegi
Bieg 1
  • Mathias Thoernblom 1
  • Peter Karlsson 2
  • Mikael Max 3
  • Linus Ekloef d
Składy potwierdzone. Relacja na podstawie svemo.se.
Bieg 6
  • Linus Ekloef 2
  • Mirosław Jabłoński 3
  • Peter Karlsson d
  • Christian Ago 1
Bieg 13
  • Peter Karlsson 3
  • Mathias Thoernblom w
  • Daniel Henderson 2
  • Mirosław Jabłoński 1
12. Lahti, Karpow, Ago, Ekloef 4:2 (37:35) 13. P.Karlsson, Henderson, Jabłoński, Thoernblom (w) 1:5 (38:40)

Zobacz również

    Gnistorna Malmoe Gnistorna Malmoe 47
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Mikael Max M. Max Mikael Max 3 2 2 2* 1 10 +1
    10 Mathias Thoernblom M. Thoernblom Mathias Thoernblom 1 3 1* w 5 +1
    11 Mirosław Jabłoński M. Jabłoński Mirosław Jabłoński 3 3 1 1 8
    12 Christian Ago C. Ago Christian Ago 1 1 0 1 3
    13 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 2 3 3 3 3 14
    14 Mattias Nilsson M. Nilsson Mattias Nilsson 2 1* 0 3 6 +1
    15 Oskar  Thulin O. Thulin Oskar Thulin 1* 0 0 0 1 +1
    Ornarna Mariestad Ornarna Mariestad 43
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Peter Karlsson P. Karlsson Peter Karlsson 2 d 2 3 0 7
    2 Linus Ekloef L. Ekloef Linus Ekloef d 2 1* 0 3 +1
    3 Andriej Karpow A. Karpow Andriej Karpow 2 3 3 2 0 10
    4 Daniel Henderson D. Henderson Daniel Henderson 0 2 0 2* 4 +1
    5 Magnus Karlsson M. Karlsson Magnus Karlsson 3 2* 3 1 2 11 +1
    6 Jesper Soegaard J. Soegaard Jesper Soegaard 3 1* 1 2 7 +1
    7 Christoffer Selvin C. Selvin Christoffer Selvin 0 0 - 1* 1 +1