Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Gnistorna Malmoe 13
3 : 3
17 Vargarna Norrkoeping
  • Mathias Thoernblom 2
  • Patrick Hougaard 3
  • Adrian Cyfer 1
  • Rene Bach 0
Goście wygrali 50:40.
Bieg 14
Gnistorna Malmoe 10
3 : 3
14 Vargarna Norrkoeping
  • Oliver Berntzon 1
  • Pontus Aspgren 0
  • Mikael Max 2
  • Patrick Hougaard 3
Bieg 13
Gnistorna Malmoe 7
3 : 3
11 Vargarna Norrkoeping
  • Daniel Davidsson 0
  • Mathias Thoernblom 2
  • Rene Bach 3
  • Mirosław Jabłoński 1
Bieg 12
Gnistorna Malmoe 4
2 : 4
8 Vargarna Norrkoeping
  • Patrick Hougaard 3
  • Adrian Cyfer 2
  • Rasmus Jensen 1
  • Mikael Max 0
Bieg 11
Gnistorna Malmoe 2
2 : 4
4 Vargarna Norrkoeping
  • Eric Ashede 2
  • Alexander Johansson 3
  • Oskar Thulin 0
  • Rasmus Broberg 1
Bieg 9
Gnistorna Malmoe 9
4 : 2
3 Vargarna Norrkoeping
  • Mikael Max 3
  • Rasmus Jensen 2
  • Mathias Thoernblom Rezerwa taktyczna za Eric Ashede 1
  • Daniel Davidsson 0
Thoernblom za Ashede jako rezerwa taktyczna.
Bieg 8
Gnistorna Malmoe 5
5 : 1
1 Vargarna Norrkoeping
  • Adrian Cyfer 3
  • Rasmus Broberg 0
  • Mirosław Jabłoński 2
  • Pontus Aspgren 1
Bieg 6
Gnistorna Malmoe 15
1 : 5
21 Vargarna Norrkoeping
  • Rasmus Jensen 3
  • Mirosław Jabłoński 0
  • Daniel Davidsson 2
  • Adrian Cyfer 1
Bieg 5
Gnistorna Malmoe 14
2 : 4
16 Vargarna Norrkoeping
  • Oskar Thulin 0
  • Rene Bach 3
  • Mathias Thoernblom 2
  • Alexander Johansson 1
Bieg 4
Gnistorna Malmoe 12
2 : 4
12 Vargarna Norrkoeping
  • Pontus Aspgren 3
  • Mikael Max 2
  • Rasmus Broberg 1
  • Eric Ashede 0
Bieg 3
Gnistorna Malmoe 10
4 : 2
8 Vargarna Norrkoeping
  • Mirosław Jabłoński 3
  • Patrick Hougaard 2
  • Adrian Cyfer 1
  • Rene Bach 0
Bieg 2
Gnistorna Malmoe 6
2 : 4
6 Vargarna Norrkoeping
  • Rasmus Broberg 3
  • Eric Ashede 2
  • Alexander Johansson 1
  • Oskar Thulin 0
Bieg 1
Gnistorna Malmoe 4
4 : 2
2 Vargarna Norrkoeping
  • Mathias Thoernblom 3
  • Daniel Davidsson 0
  • Oliver Berntzon 1
  • Rasmus Jensen 2
Składy potwierdzone. Relacja na podstawie svemo.se.
Nadchodzące biegi
Bieg 7
  • Rene Bach 2
  • Oliver Berntzon 1
  • Patrick Hougaard 3
  • Mathias Thoernblom d
Bieg 10
  • Alexander Johansson 1
  • Eric Ashede Rezerwa zwykła za Oskar Thulin w
  • Pontus Aspgren 3
  • Oliver Berntzon 2
Ashede za Thulina jako rezerwa taktyczna.
Zobacz również
    Gnistorna Malmoe Gnistorna Malmoe 40
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Oliver Berntzon O. Berntzon Oliver Berntzon 1 1 2 1* 5 +1
    10 Mathias Thoernblom M. Thoernblom Mathias Thoernblom 3 2 d 1 2 2 10
    11 Mirosław Jabłoński M. Jabłoński Mirosław Jabłoński 3 0 2* 1* 6 +2
    12 Adrian Cyfer A. Cyfer Adrian Cyfer 1 1 3 2 1* 8 +1
    13 Mikael Max M. Max Mikael Max 2 3 0 2 7
    14 Eric Ashede E. Ashede Eric Ashede 2 0 - w 2 4
    15 Oskar  Thulin O. Thulin Oskar Thulin 0 0 - 0 0
    Vargarna Norrkoeping Vargarna Norrkoeping 50
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Daniel Davidsson D. Davidsson Daniel Davidsson 0 2* 0 0 2 +1
    2 Rasmus Jensen R. Jensen Rasmus Jensen 2 3 2 1 8
    3 Patrick Hougaard P. Hougaard Patrick Hougaard 2 3 3 3 3 14
    4 Rene Bach R. Bach Rene Bach 0 3 2* 3 0 8 +1
    5 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 3 1 3 0 7
    6 Alexander Johansson A. Johansson Alexander Johansson 1 1 1 3 6
    7 Rasmus Broberg R. Broberg Rasmus Broberg 3 1 0 1 5