Bieg 20

Do finału awansowali zwycięzcy czterech wyścigów eliminacyjnych.

Chris Holder: Nowe tłumiki? Kolejna kosztowna zmiana

Bieg 16

Turniej drużynowy zakończył się wygraną Australijczyków. Drugie miejsce zajęli Brytyjczycy, a trzecie Duńczycy.

W Lesznie rozpoczęto treningi. "Na tłumikach przelotowych widać różnicę"

Bieg 15
Jan Graversen Rezerwa zwykła za Thomas Joergensen
1

Upadek na pierwszym łuku zanotował Szymon Woźniak. Polak wstał z toru o własnych siłach. Powtórka w pełnej obsadzie. Thomas Jorgensen po upadku nie czuje się najlepiej i jego miejsce zajmie Jan Graversen.

Bieg 14

Australijczycy zapewnili sobie triumf w zawodach.

Bieg 11

Upadki zanotowali Lunna oraz Jorgensen. Obaj wstali z toru o własnych siłach i pojadą w powtórce, z której nikt nie został wykluczony. Nim rozpocznie się powtórka, będziemy mieli krótką przerwę w zawodach.

Bieg 10

Woźniak na ostatnim okrążeniu był bliski wyprzedzenia Hansena, ale ten skutecznie go zablokował.

Bieg 9

Tym razem kibice dużo skuteczniejszego Grzegorza Walaska, który nie miał problemów z wygraniem. Barker na ostatnim okrążeniu wyprzedził Graversena.

Bieg 8

Na drugim łuku pierwszego okrążenia Pedersen wyprzedził Mastersa. Australijczyk na ostatnim okrążeniu jadąc na drugim miejscu zanotował defekt motocykla.

-> Sprawdź swoją wiedzę i rozwiąż niedzielny quiz żużlowy!

Bieg 7

Ładna walka o zwycięstwo. Niestety Walasek nie liczył się w walce o punktowane pozycje.

Bieg 6

Pod koniec pierwszego okrążenia Barker przedarł się przed Hansena.

Bieg 5

Lunna dwoił się i troił, żeby wyprzedzić Graversena i udało mu się tego dokonać na drugim łuku trzeciego okrążenia.

Bieg 3

Na pierwszym łuku upadek zanotował Jakub Jamróg. Zawodnik podniósł się z toru o własnych siłach i weźmie udział w powtórce, z której nikt nie został wykluczony. W powtórce Jorgensen na dystansie spadł na trzecie miejsce.

Bieg 2

Hansen na drugim łuku pierwszego okrążenia był bliski przejścia przed Morrisa.

Bieg 1

Kyle Newman wygrał start, ale na dystansie został wyprzedzony przez Rory'ego Schleina.

17:26 - turniej drużynowy będzie liczył 16. biegów. Następnie zorganizowany zostanie miniturniej indywidualny.

17:19 - Klikając TUTAJ można obejrzeć krótki filmik z wyjścia zawodników na prezentację.

16:57 - w polskiej drużynie miejsce początkowo awizowanego Adama Skórnickiego ma zająć niespełna 19-letni Fin - Nike Lunna.

16:50 - przez większość dnia w Swindon było słonecznie. Teraz niestety niebo jest zachmurzone.

Relacja na podstawie: speedwayupdates.proboards.com

-> Składy Elite League na sezon 2015
-> Składy Premier League na sezon 2015

Bieg 13

Nike Lunna przekroczył limit dwóch minut i w powtórce wystartuje 15 metrów za rywalami. W niej Fin do końca starał się gonić przeciwników i zanotował upadek na czwartym okrążeniu.