16 14 Mariusz Puszakowski 0 1 0 0 1 2
Oczekują na start:
R1 Dawid Krzyżanowski 0
Finał

Zawodnicy wyjechali na tor na małych motocyklach. Za finalistami jechał Miedziński. Wyścig ten nie był wliczany do klasyfikacji zawodów. Triumf w turnieju odniósł Buczkowski.

Bieg 20

Gomólski prowadził od startu do mety. Puszakowski na ostatnim łuku minął Hampela. Przerwa na równanie toru i losowanie pól startowych.

Bieg 19

Holder na pierwszym łuku jadąc po szerokiej przedarł się z czwartej pozycji na pierwszą. Na dystansie wyprzedził go jednak Protasiewicz.

Bieg 18

Buczkowski na pierwszym okrążeniu zatrzymał Ułamka.

Bieg 17

Sajfutdinow początkowo minął Łagutę, ale ten na ostatnim łuku odzyskał prowadzenie.

Bieg 16

Sajfutdinow na pierwszym kółku uporał się z Miedzińskim, którego następnie atakował Gomólski. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 15

Pawlicki i Kildemand szybko wyprzedzili jadącego przy krawężniku Ułamka.

Bieg 14

Łaguta na pierwszym łuku minął Buczkowskiego, a następnie musiał się bronić przed atakami zawodnika grudziądzkiego klubu.

Bieg 13

Bieg bez walki, między zawodnikami kilkumetrowe odległości.

Bieg 12

Na ostatnim łuku Gomólski stracił drugą pozycję. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 11

Ostra walka Łaguty i Kildemanda o dwa punkty.

Bieg 10

Na drugim łuku Buczkowski miał problem z opanowaniem motocykla. Jadący tuż za nim Hampel zanotował uślizg. Powtórka w pełnej obsadzie. W niej Buczkowski na pierwszym łuku przedarł się na prowadzenie.

Bieg 9

Ułamek prowadził od startu do mety. Bieg bez emocji.

Bieg 8

Pewny triumf Ułamka. Pozostali zawodnicy zaciekle walczyli o dwa punkty. Przerwa na równanie toru.

Bieg 7

Kildemand na pierwszym łuku spadł na koniec stawki, ale na dystansie przedarł się na drugą lokatę.

Bieg 6

Ależ szarża Buczkowskiego! Zawodnik GKM najsłabiej wyszedł ze startu, ale najpierw uporał się z Holderem, następnie minął Puszakowskiego. Na ostatnim łuku "Buczek" napędził się po szerokiej i na kresce minął Pawlickiego.

Bieg 5

Przedpełski szybko uporał się z Hampelem. Miedziński do końca musiał uważać na Bogdanowa.

Bieg 4

Przedpełski wykorzystał zamieszanie na pierwszym łuku. Na dystansie Ułamek wyprzedził Puszakowskiego. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 3

Protasiewicz prowadził od startu do mety.

Bieg 2

Hampel przez cały wyścig musiał bronić się przed atakami Łaguty. Holder stoczył zwycięską walkę o punkt.

Bieg 1

Bogdanow i Kildemand najlepiej wyszli ze startu. Łotysz na przeciwległej prostej zablokował Duńczyka, który spadł na koniec stawki. Na dystansie Kildemand minął Buczkowskiego i do końca atakował Gomólskiego.

18:10 - koniec prezentacji.

18:07 - na trybunach około 2500 kibiców

18:05 - trwa prezentacja

17:48 - zawodnicy szykują sprzęt. Zanim jednak rozpocznie się rywalizacja, na tor wyjechali toruńscy miniżużlowcy.

17:11 - obsada potwierdzona. W Toruniu słoneczna pogoda, zawody odbędą się bez przeszkód.