Turniej z okazji 15-lecia startów Adriana Miedzińskiego w Toruniu
  • Krzysztof Buczkowski 1
  • Grigorij Łaguta 2
  • Piotr Protasiewicz 0
  • Sebastian Ułamek 3
Zawodnicy wyjechali na tor na małych motocyklach. Za finalistami jechał Miedziński. Wyścig ten nie był wliczany do klasyfikacji zawodów. Triumf w turnieju odniósł Buczkowski.
Bieg 20
  • Jarosław Hampel 0
  • Mariusz Puszakowski 1
  • Przemysław Pawlicki 2
  • Kacper Gomólski 3
Gomólski prowadził od startu do mety. Puszakowski na ostatnim łuku minął Hampela. Przerwa na równanie toru i losowanie pól startowych.
Bieg 19
  • Peter Kildemand 0
  • Piotr Protasiewicz 3
  • Paweł Przedpełski 1
  • Chris Holder 2
Holder na pierwszym łuku jadąc po szerokiej przedarł się z czwartej pozycji na pierwszą. Na dystansie wyprzedził go jednak Protasiewicz.
Bieg 18
  • Adrian Miedziński 0
  • Krzysztof Buczkowski 3
  • Maciej Janowski 1
  • Sebastian Ułamek 2
Buczkowski na pierwszym okrążeniu zatrzymał Ułamka.
Bieg 17
  • Maksim Bogdanow 1
  • Grigorij Łaguta 3
  • Emil Sajfutdinow 2
  • Piotr Pawlicki 0
Sajfutdinow początkowo minął Łagutę, ale ten na ostatnim łuku odzyskał prowadzenie.
Bieg 16
  • Adrian Miedziński 2
  • Chris Holder 0
  • Kacper Gomólski 1
  • Emil Sajfutdinow 3
Sajfutdinow na pierwszym kółku uporał się z Miedzińskim, którego następnie atakował Gomólski. Przerwa na kosmetykę toru.
Bieg 15
  • Sebastian Ułamek 1
  • Peter Kildemand 2
  • Piotr Pawlicki 3
Pawlicki i Kildemand szybko wyprzedzili jadącego przy krawężniku Ułamka.
Bieg 14
  • Krzysztof Buczkowski 2
  • Przemysław Pawlicki 0
Łaguta na pierwszym łuku minął Buczkowskiego, a następnie musiał się bronić przed atakami zawodnika grudziądzkiego klubu.
Bieg 13
  • Mariusz Puszakowski 0
  • Maksim Bogdanow 2
Bieg bez walki, między zawodnikami kilkumetrowe odległości.
Bieg 12
  • Paweł Przedpełski 0
  • Maciej Janowski 2
Na ostatnim łuku Gomólski stracił drugą pozycję. Przerwa na kosmetykę toru.
Bieg 11
  • Adrian Miedziński 3
  • Peter Kildemand 1
Ostra walka Łaguty i Kildemanda o dwa punkty.
Bieg 10
  • Piotr Protasiewicz 1
Na drugim łuku Buczkowski miał problem z opanowaniem motocykla. Jadący tuż za nim Hampel zanotował uślizg. Powtórka w pełnej obsadzie. W niej Buczkowski na pierwszym łuku przedarł się na prowadzenie.
Bieg 9
Ułamek prowadził od startu do mety. Bieg bez emocji.
Bieg 8
  • Kacper Gomólski 2
  • Grigorij Łaguta 1
Pewny triumf Ułamka. Pozostali zawodnicy zaciekle walczyli o dwa punkty. Przerwa na równanie toru.
Bieg 7
  • Przemysław Pawlicki 1
  • Emil Sajfutdinow 0
  • Maciej Janowski 3
Kildemand na pierwszym łuku spadł na koniec stawki, ale na dystansie przedarł się na drugą lokatę.
Bieg 6
  • Piotr Pawlicki 2
Ależ szarża Buczkowskiego! Zawodnik GKM najsłabiej wyszedł ze startu, ale najpierw uporał się z Holderem, następnie minął Puszakowskiego. Na ostatnim łuku "Buczek" napędził się po szerokiej i na kresce minął Pawlickiego.
Bieg 5
  • Paweł Przedpełski 3
  • Maksim Bogdanow 0
  • Jarosław Hampel 2
  • Adrian Miedziński 1
Przedpełski szybko uporał się z Hampelem. Miedziński do końca musiał uważać na Bogdanowa.
Bieg 4
Przedpełski wykorzystał zamieszanie na pierwszym łuku. Na dystansie Ułamek wyprzedził Puszakowskiego. Przerwa na kosmetykę toru.
Bieg 3
  • Piotr Pawlicki 1
Protasiewicz prowadził od startu do mety.
Bieg 2
  • Jarosław Hampel 3
  • Maciej Janowski 0
  • Chris Holder 1
Hampel przez cały wyścig musiał bronić się przed atakami Łaguty. Holder stoczył zwycięską walkę o punkt.
Bieg 1
  • Maksim Bogdanow 3
  • Krzysztof Buczkowski 0
Bogdanow i Kildemand najlepiej wyszli ze startu. Łotysz na przeciwległej prostej zablokował Duńczyka, który spadł na koniec stawki. Na dystansie Kildemand minął Buczkowskiego i do końca atakował Gomólskiego.

18:10 - koniec prezentacji.

18:07 - na trybunach około 2500 kibiców

18:05 - trwa prezentacja

17:48 - zawodnicy szykują sprzęt. Zanim jednak rozpocznie się rywalizacja, na tor wyjechali toruńscy miniżużlowcy.

17:11 - obsada potwierdzona. W Toruniu słoneczna pogoda, zawody odbędą się bez przeszkód.