Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
1. kolejka ligi czeskiej w Pardubicach
Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 41
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 3 3 3 3 2 14
2 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 0 - 0 0 0
3 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 2 d 3 - 1 6
4 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 3 2 - 3 2 10
5 Martin Vaculik M. Vaculik Martin Vaculik 3 3 2 3 11
PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno 25
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Martin Malek M. Malek Martin Malek 0 1 - u 1 2
2 Jan Holub J. Holub Jan Holub 1 - 1 w - 2
3 Filip Sitera F. Sitera Filip Sitera 1 0 - 0 1 2
4 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 1 0 - 0 1
5 Sebastian Ułamek S. Ułamek Sebastian Ułamek 3 4 3 3 2 3 18
AK Marketa Praga AK Marketa Praga AK Marketa Praga 28
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 2 1 2 1 6
2 Filip Hajek F. Hajek Filip Hajek - - - - 0
3 Matej Kus M. Kus Matej Kus 0 2 2 1 1 6
4 Patryk Malitowski P. Malitowski Patryk Malitowski 2 1 1 3 0 7
5 Josef Franc J. Franc Josef Franc 2 3 0 2 0 2 9
AK 3ton Slany AK 3ton Slany AK 3ton Slany 29
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Piotr Świderski P. Świderski Piotr Świderski 3 2 1 1 2 3 12
2 Hynek Stichauer H. Stichauer Hynek Stichauer 1 1 d 1 0 3
3 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 3 2 2 2 2 3 14
4 Michal Dudek M. Dudek Michal Dudek d - - - 0
5 Roman Cejka R. Cejka Roman Cejka 0 0 0
Bieg 20
  • Josef Franc 2
  • Martin Vaculik 3
  • Filip Sitera 1
  • Roman Cejka 0
Bieg 19
  • Ales Dryml 2
  • Sebastian Ułamek 3
  • Hynek Stichauer 0
  • Matej Kus 1
Bieg 18
  • Martin Malek 1
  • Piotr Świderski 3
  • Patryk Malitowski 0
  • Vaclav Milik 2
Bieg 17
  • Eduard Krcmar 3
  • Josef Franc 0
  • Tomas Suchanek 1
  • Sebastian Ułamek 2
Bieg 15
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Filip Hajek 2
  • Patrik Mikel 0
  • Hynek Stichauer 1
  • Sebastian Ułamek Rezerwa zwykła za Jan Holub 3
Bieg 14
  • Ales Dryml 3
  • Eduard Krcmar 2
  • Matej Kus 1
  • Filip Sitera 0
Bieg 13
  • Piotr Świderski Rezerwa taktyczna za Michal Dudek 1
  • Ondrej Smetana 0
  • Martin Vaculik Rezerwa zwykła za Tomas Suchanek 2
  • Patryk Malitowski 3
Bieg 11
  • Sebastian Ułamek Rezerwa zwykła za Martin Malek 3
  • Matej Kus Joker 2
  • Patrik Mikel 0
  • Eduard Krcmar Rezerwa taktyczna za Michal Dudek 2
Bieg 9
  • Sebastian Ułamek Rezerwa taktyczna za Ondrej Smetana , Joker 4
  • Martin Vaculik Rezerwa zwykła za Ales Dryml 3
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Filip Hajek 0
  • Piotr Świderski 1
Bieg 8
  • Matej Kus 2
  • Hynek Stichauer 1
  • Vaclav Milik 3
  • Ondrej Smetana 0
Bieg 7
  • Piotr Świderski 2
  • Patryk Malitowski 1
  • Filip Sitera 0
  • Martin Vaculik Rezerwa zwykła za Patrik Mikel 3
Bieg 5
  • Zdenek Holub 1
  • Roman Cejka Rezerwa zwykła za Michal Dudek 0
  • Sebastian Ułamek Rezerwa zwykła za Jan Holub 3
  • Ales Dryml 2
Bieg 3
  • Patrik Mikel 0
  • Zdenek Holub 2
  • Ondrej Smetana 1
  • Eduard Krcmar 3
Bieg 2
  • Jan Holub 1
  • Tomas Suchanek 2
  • Piotr Świderski 3
  • Matej Kus 0
Bieg 1
  • Patryk Malitowski 2
  • Martin Malek 0
  • Ales Dryml 3
  • Hynek Stichauer 1
Relacja na podstawie speedwaylive.eu.
Nadchodzące biegi
Bieg 4
  • Filip Sitera 1
  • Vaclav Milik 3
  • Michal Dudek d
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Filip Hajek 2
Bieg 6
  • Tomas Suchanek d
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Filip Hajek 3
  • Eduard Krcmar 2
  • Martin Malek 1
Bieg 10
  • Hynek Stichauer d
  • Jan Holub Rezerwa taktyczna za Filip Sitera 1
  • Zdenek Holub 2
  • Tomas Suchanek 3
Bieg 12
  • Eduard Krcmar 2
  • Jan Holub w
  • Patryk Malitowski 1
  • Vaclav Milik 3
Bieg 16
  • Vaclav Milik 3
  • Piotr Świderski 2
  • Martin Malek u
  • Zdenek Holub 1

Zobacz również

    Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 41
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 3 3 3 3 2 14
    2 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 0 - 0 0 0
    3 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 2 d 3 - 1 6
    4 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 3 2 - 3 2 10
    5 Martin Vaculik M. Vaculik Martin Vaculik 3 3 2 3 11
    PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno 25
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Martin Malek M. Malek Martin Malek 0 1 - u 1 2
    2 Jan Holub J. Holub Jan Holub 1 - 1 w - 2
    3 Filip Sitera F. Sitera Filip Sitera 1 0 - 0 1 2
    4 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 1 0 - 0 1
    5 Sebastian Ułamek S. Ułamek Sebastian Ułamek 3 4 3 3 2 3 18
    AK Marketa Praga AK Marketa Praga 28
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 2 1 2 1 6
    2 Filip Hajek F. Hajek Filip Hajek - - - - 0
    3 Matej Kus M. Kus Matej Kus 0 2 2 1 1 6
    4 Patryk Malitowski P. Malitowski Patryk Malitowski 2 1 1 3 0 7
    5 Josef Franc J. Franc Josef Franc 2 3 0 2 0 2 9
    AK 3ton Slany AK 3ton Slany 29
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Piotr Świderski P. Świderski Piotr Świderski 3 2 1 1 2 3 12
    2 Hynek Stichauer H. Stichauer Hynek Stichauer 1 1 d 1 0 3
    3 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 3 2 2 2 2 3 14
    4 Michal Dudek M. Dudek Michal Dudek d - - - 0
    5 Roman Cejka R. Cejka Roman Cejka 0 0 0