Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
2. kolejka ligi czeskiej w Pradze
AK Marketa Praga AK Marketa Praga AK Marketa Praga 33
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Matej Kus M. Kus Matej Kus 1 2 6 1 3 0 13
2 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 3 1 3 2 3 1 13
3 Filip Hajek F. Hajek Filip Hajek - 0 - - 0
4 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla 0 0 - - 0
5 Josef Franc J. Franc Josef Franc 1 2 1 2 1 7
AK 3ton Slany AK 3ton Slany AK 3ton Slany 24+2
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Michael Hadek M. Hadek Michael Hadek 2 1 - 1 4
2 Michal Dudek M. Dudek Michal Dudek - 2 0 - 0 2
3 Roman Cejka R. Cejka Roman Cejka 0 - 1 - 1
4 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 2 1 1 0 0 2 6
5 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński 2 2 w 2 3 2 11 +2
Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 41
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 0 1 - w 1
2 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 2 - 2 2 0 6
3 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 3 3 w - 3 9
4 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 3 3 3 3 1 13
5 Martin Vaculik M. Vaculik Martin Vaculik 3 3 3 3 12
PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno 24+3
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Jan Holub J. Holub Jan Holub 0 0 - 2 1 3
2 Martin Malek M. Malek Martin Malek 1 d d - 1
3 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 1 2 2 0 1 0 6
4 Jaroslav Petrak J. Petrak Jaroslav Petrak - - 2 - - 2
5 Grzegorz Walasek G. Walasek Grzegorz Walasek 3 3 0 1 2 3 12 +3
Bieg 20
  • Tomas Suchanek 0
  • Josef Franc 1
  • Adrian Miedziński 2
  • Grzegorz Walasek Rezerwa zwykła za Jaroslav Petrak 3
Bieg 19
  • Zdenek Holub 1
  • Eduard Krcmar 2
  • Ondrej Smetana 0
  • Martin Vaculik 3
Bieg 18
  • Adrian Miedziński 3
  • Grzegorz Walasek 2
  • Vaclav Milik 1
  • Matej Kus 0
Bieg 17
  • Jan Holub 1
  • Ales Dryml 3
  • Josef Franc 2
  • Michal Dudek 0
Bieg 15
  • Tomas Suchanek 2
  • Zdenek Holub 3
  • Ondrej Smetana Rezerwa taktyczna za Martin Malek 1
  • Eduard Krcmar Rezerwa taktyczna za Michal Dudek , Joker 0
Krcmar jako Joker.
Bieg 14
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Michal Skurla 1
  • Ondrej Smetana 0
  • Martin Vaculik Rezerwa zwykła za Ales Dryml 3
  • Adrian Miedziński Rezerwa zwykła za Roman Cejka 2
Bieg 13
  • Grzegorz Walasek Rezerwa zwykła za Jaroslav Petrak 1
  • Eduard Krcmar 0
  • Zdenek Holub Rezerwa taktyczna za Filip Hajek 2
  • Vaclav Milik 3
Bieg 12
  • Ondrej Smetana 2
  • Michal Dudek 0
  • Vaclav Milik 3
  • Matej Kus 1
Bieg 9
  • Eduard Krcmar 1
  • Matej Kus Rezerwa zwykła za Michal Skurla , Joker 6
  • Tomas Suchanek 2
  • Grzegorz Walasek Rezerwa zwykła za Jan Holub , Joker 0
Walasek i Kus jako Joker.
Bieg 7
  • Jan Holub 0
  • Vaclav Milik 3
  • Adrian Miedziński Rezerwa zwykła za Roman Cejka 2
  • Zdenek Holub 1
Bieg 6
  • Filip Hajek 0
  • Martin Vaculik Rezerwa zwykła za Tomas Suchanek 3
  • Ondrej Smetana 2
  • Michael Hadek 1
Bieg 5
  • Patrik Mikel 1
  • Grzegorz Walasek Rezerwa zwykła za Jaroslav Petrak 3
  • Michal Dudek 2
  • Michal Skurla 0
Bieg 4
  • Roman Cejka 0
  • Matej Kus 1
  • Grzegorz Walasek Rezerwa zwykła za Jaroslav Petrak 3
  • Tomas Suchanek 2
Bieg 3
  • Zdenek Holub 3
  • Patrik Mikel 0
  • Eduard Krcmar 2
  • Ondrej Smetana 1
Bieg 2
  • Adrian Miedziński Rezerwa zwykła za Michal Dudek 2
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Filip Hajek 1
  • Jan Holub 0
  • Ales Dryml 3
Bieg 1
  • Vaclav Milik 3
  • Michael Hadek 2
  • Michal Skurla 0
  • Martin Malek 1
Relacja na podstawie online.speedwaylive.eu.
Nadchodzące biegi
Bieg 8
  • Ales Dryml 3
  • Martin Malek d
  • Matej Kus 2
  • Eduard Krcmar 1
Bieg 10
  • Martin Malek d
  • Roman Cejka 1
  • Martin Vaculik Rezerwa zwykła za Patrik Mikel 3
  • Josef Franc Rezerwa taktyczna za Filip Hajek 2
Bieg 11
  • Adrian Miedziński Rezerwa taktyczna za Michael Hadek w
  • Ales Dryml w
  • Zdenek Holub 3
  • Jaroslav Petrak 2
Upadek Holuba i Petraka w pierwszym łuku. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce upadł Dryml i został wykluczony. Miedziński nie zmieścił się w limicie dwóch minut.
Bieg 16
  • Matej Kus 3
  • Jan Holub 2
  • Michael Hadek 1
  • Patrik Mikel w
Upadek i wykluczenie Mikela.
Bieg dodatkowy o 3. miejsce
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Adrian Miedziński 2
  • Grzegorz Walasek 3
Zobacz również
    AK Marketa Praga AK Marketa Praga 33
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Matej Kus M. Kus Matej Kus 1 2 6 1 3 0 13
    2 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 3 1 3 2 3 1 13
    3 Filip Hajek F. Hajek Filip Hajek - 0 - - 0
    4 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla 0 0 - - 0
    5 Josef Franc J. Franc Josef Franc 1 2 1 2 1 7
    AK 3ton Slany AK 3ton Slany 24
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Michael Hadek M. Hadek Michael Hadek 2 1 - 1 4
    2 Michal Dudek M. Dudek Michal Dudek - 2 0 - 0 2
    3 Roman Cejka R. Cejka Roman Cejka 0 - 1 - 1
    4 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 2 1 1 0 0 2 6
    5 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński 2 2 w 2 3 2 11 +2
    Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 41
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 0 1 - w 1
    2 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 2 - 2 2 0 6
    3 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 3 3 w - 3 9
    4 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 3 3 3 3 1 13
    5 Martin Vaculik M. Vaculik Martin Vaculik 3 3 3 3 12
    PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno 24
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Jan Holub J. Holub Jan Holub 0 0 - 2 1 3
    2 Martin Malek M. Malek Martin Malek 1 d d - 1
    3 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 1 2 2 0 1 0 6
    4 Jaroslav Petrak J. Petrak Jaroslav Petrak - - 2 - - 2
    5 Grzegorz Walasek G. Walasek Grzegorz Walasek 3 3 0 1 2 3 12 +3