Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
3. kolejka ligi czeskiej w Slanach
AK 3ton Slany AK 3ton Slany AK 3ton Slany 24
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Piotr Dziatkowiak P. Dziatkowiak Piotr Dziatkowiak 0 - 0 - 0
2 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 3 3 0 1 d d 7
3 Roman Cejka R. Cejka Roman Cejka 1 0 0 1 0 2
4 Michal Dudek M. Dudek Michal Dudek 0 - - - 0
5 Piotr Świderski P. Świderski Piotr Świderski 1 6 2 2 2 2 15
Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 44
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 2 2 3 3 3 13
2 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 3 3 3 - 3 12
3 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 2 - 2 2 2 8
4 Josef Novak J. Novak Josef Novak 0 0 - 0 0
5 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar 2 3 3 3 11
PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno 33
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 2 0 1 1 1 5
3 Filip Sitera F. Sitera Filip Sitera 0 1 1 - 1 3
4 Jan Holub J. Holub Jan Holub 3 0 2 2 0 7
5 Sebastian Ułamek S. Ułamek Sebastian Ułamek 3 3 1 6 2 3 18
AK Marketa Praga AK Marketa Praga AK Marketa Praga 28
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Matej Kus M. Kus Matej Kus 2 1 0 0 0 3
2 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 1 2 3 1 1 8
3 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla 1 1 1 0 3
4 Filip Hajek F. Hajek Filip Hajek - - - - 0
5 Josef Franc J. Franc Josef Franc 1 2 2 6 1 2 14
Bieg 20
  • Filip Sitera 1
  • Roman Cejka 0
  • Vaclav Milik 3
  • Josef Franc 2
Bieg 19
  • Piotr Świderski 2
  • Ales Dryml 3
  • Matej Kus 0
  • Ondrej Smetana 1
Bieg 17
  • Josef Franc 1
  • Jan Holub 0
  • Piotr Świderski 2
  • Matej Zagar 3
Bieg 16
  • Piotr Świderski Rezerwa zwykła za Piotr Dziatkowiak 2
  • Matej Kus 0
  • Vaclav Milik 3
  • Ondrej Smetana 1
Bieg 14
  • Eduard Krcmar Rezerwa taktyczna za Michal Dudek 1
  • Michal Skurla 0
  • Sebastian Ułamek Rezerwa zwykła za Filip Sitera , Joker 6
  • Tomas Suchanek 2
Bieg 13
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Filip Hajek , Joker 6
  • Josef Novak 0
  • Roman Cejka 1
  • Jan Holub 2
Bieg 12
  • Michal Skurla 1
  • Ales Dryml 3
  • Jan Holub 2
  • Piotr Dziatkowiak 0
Bieg 11
  • Vaclav Milik 3
  • Filip Sitera 1
  • Eduard Krcmar 0
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Filip Hajek 2
Bieg 10
  • Zdenek Holub 3
  • Tomas Suchanek 2
  • Ondrej Smetana 1
  • Roman Cejka 0
Bieg 9
  • Matej Zagar Rezerwa zwykła za Josef Novak 3
  • Piotr Świderski Rezerwa zwykła za Michal Dudek 2
  • Sebastian Ułamek Rezerwa zwykła za 1
  • Matej Kus 0
Bieg 8
  • Filip Sitera 1
  • Zdenek Holub 2
  • Piotr Świderski Rezerwa zwykła za Piotr Dziatkowiak , Joker 6
  • Josef Novak 0
Bieg 7
  • Matej Kus 1
  • Jan Holub 0
  • Matej Zagar Rezerwa zwykła za Tomas Suchanek 2
  • Eduard Krcmar 3
Bieg 6
  • Roman Cejka 0
  • Sebastian Ułamek Rezerwa zwykła za 3
  • Michal Skurla 1
  • Vaclav Milik 2
Bieg 5
  • Ondrej Smetana 0
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Filip Hajek 2
  • Ales Dryml 3
  • Piotr Świderski Rezerwa zwykła za Michal Dudek 1
Bieg 4
  • Tomas Suchanek 2
  • Piotr Dziatkowiak 0
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Filip Hajek 1
  • Sebastian Ułamek Rezerwa zwykła za 3
Bieg 3
  • Eduard Krcmar 3
  • Ondrej Smetana 2
  • Josef Novak 0
  • Michal Skurla 1
Bieg 2
  • Ales Dryml 3
  • Roman Cejka 1
  • Matej Kus 2
  • Filip Sitera 0
Bieg 1
  • Jan Holub 3
  • Vaclav Milik 2
  • Michal Dudek 0
  • Zdenek Holub 1
Relacja na podstawie speedwaylive.eu. W zespole z Mseno nie wystąpi kontuzjowany Martin Malek.
Nadchodzące biegi
Bieg 15
  • Sebastian Ułamek Rezerwa zwykła za 2
  • Eduard Krcmar d
  • Zdenek Holub 1
  • Matej Zagar Rezerwa zwykła za Ales Dryml 3
Bieg 18
  • Tomas Suchanek 2
  • Zdenek Holub 1
  • Sebastian Ułamek 3
  • Eduard Krcmar d
Zobacz również
    AK 3ton Slany AK 3ton Slany 24
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Piotr Dziatkowiak P. Dziatkowiak Piotr Dziatkowiak 0 - 0 - 0
    2 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 3 3 0 1 d d 7
    3 Roman Cejka R. Cejka Roman Cejka 1 0 0 1 0 2
    4 Michal Dudek M. Dudek Michal Dudek 0 - - - 0
    5 Piotr Świderski P. Świderski Piotr Świderski 1 6 2 2 2 2 15
    Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 44
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 2 2 3 3 3 13
    2 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 3 3 3 - 3 12
    3 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 2 - 2 2 2 8
    4 Josef Novak J. Novak Josef Novak 0 0 - 0 0
    5 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar 2 3 3 3 11
    PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno 33
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 2 0 1 1 1 5
    3 Filip Sitera F. Sitera Filip Sitera 0 1 1 - 1 3
    4 Jan Holub J. Holub Jan Holub 3 0 2 2 0 7
    5 Sebastian Ułamek S. Ułamek Sebastian Ułamek 3 3 1 6 2 3 18
    AK Marketa Praga AK Marketa Praga 28
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Matej Kus M. Kus Matej Kus 2 1 0 0 0 3
    2 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 1 2 3 1 1 8
    3 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla 1 1 1 0 3
    4 Filip Hajek F. Hajek Filip Hajek - - - - 0
    5 Josef Franc J. Franc Josef Franc 1 2 2 6 1 2 14