• Kamil Wieczorek 0
  • Grzegorz Zengota Zastępstwo zawodnika za Emil Sajfutdinow 2
  • Damian Baliński 3
  • Przemysław Pawlicki 1
Jadący na drugim miejscu Przemysław Pawlicki nie opanował motocykla podczas pierwszego okrążenia. Bieg zostanie powtórzony w pełnej obsadzie. W powtórce zwyciężył Damian Baliński, który na prowadzenie wyjechał po skutecznym ataku już na pierwszym okrążeniu. "Bally" do samej mety musiał jednak bacznie uważać na czyhających na jego błąd gości.
  • Sebastian Ułamek 3
Walka o trzy punkty toczyła się do samego końca wyścigu. Tobiasz Musielak nękał atakami Sebastiana Ułamka, ale okazały się one bezskuteczne.
  • Kamil Wieczorek 1
Na torze utworzyły się dwie pary. Z przodu zaciekłą walkę o zwycięstwo toczyli Sebastian Ułamek i Przemysław Pawlicki, natomiast za nimi podążali młodzieżowcy. Czas na przerwę. Niestety w czasie swojego upadku wybicia palca doznał Kacper Woryna. Juniora ŻKS ROW-u Rybnik nie zobaczymy już tego dnia na torze.

• Damian Baliński 1
Dakota North zwyciężył ze sporą przewagą nad rywalami, natomiast Grzegorz Zengota wyprzedził Damiana Balińskiego podczas trzeciego okrążenia.
  • Tobiasz Musielak 3
Nudny wyścig. Między zawodnikami utworzyły się na torze spore odległości.
Bieg 7
ROW Rybnik 5
5 : 1
1 Fogo Unia Leszno
  • Dakota North 2
  • Bartosz Smektała 0
Reprezentanci Fogo Unii Leszno napierali atakami Dakotę Northa, jednak Australijczyk skutecznie je odpierał. Czas na kosmetykę toru.

-> Mistrz Polski w nowym sezonie pojedzie jako Money Make Money Stal Gorzów
Bieg 4
2 : 4
  • Dominik Kubera 1
Przemysław Pawlicki i Troy Batchelor stoczyli pasjonujący pojedynek o pierwsze miejsce do samej mety. Ostatecznie górą obecny zawodnik Fogo Unii Leszno.
Bieg 3
3 : 3
  • Grzegorz Zengota 0
  • Tobiasz Musielak Zastępstwo zawodnika za Emil Sajfutdinow 3
Tobiasz Musielak ponownie najlepiej wystartował, ale tym razem miał się na baczności i nie dał sobie wydrzeć prowadzenia. Z tyłu toczyła się natomiast ciekawa walka między Kamilem Wieczorkiem a Grzegorzem Zengotą. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Gwiazdy od kuchni: Bruce Penhall
Bieg 1
5 : 1
  • Tobiasz Musielak 1
  • Tomas H. Jonasson 0
Tobiasz Musielak najlepiej wyruszył sprzed taśmy i przez moment prowadził, jednak w pierwszym wirażu dał się wypchnąć gospodarzom. Na ostatnim miejscu do mety dotarł Thomas Jonasson, który na początku biegu starł się z Dakotą Northem. Czasy nie będą mierzone.

14:58 - Na trybunach około 1500 widzów.

14:53 - Trening zostanie rozegrany wg I zestawu startowego.

14:50 - W miejsce Emila Sajfutdinowa goście zastosują zastępstwo zawodnika.

14:40 - Trwa próba toru.

13:52 - Niestety niebo w Rybniku jest zachmurzone i jest zimno. Póki co jednak nie pada i na razie trening nie jest zagrożony.

-> Sprawdź swoją wiedzę i rozwiąż nasz quiz żużlowy!
Nadchodzące biegi
Bieg 2
  • Robert Chmiel 3
  • Kacper Woryna 2
  • Dominik Kubera u
Upadek Dominika Kubery podczas drugiego okrążenia. Junior Fogo Unii jechał na ostatnim miejscu. Zaliczono dotychczasową kolejność. Kacper Woryna na moment przed upadkiem Kubery zdołał wyprzedzić obu gości.
Bieg 5
  • Kamil Wieczorek u
Kamil Wieczorek upadł podczas drugiego okrążenia jadąc na trzeciej pozycji. Ponownie zdecydowano się zaliczyć dotychczasową kolejność. Na szczęście młodzieżowiec rybnickiego klubu samodzielnie wydostał się spod dmuchanej bandy i wrócił do parku maszyn o własnych siłach. Jest zdolny do dalszej jazdy.
Bieg 6
  • Grzegorz Zengota 3
  • Dominik Kubera Zastępstwo zawodnika za Emil Sajfutdinow 1
  • Kacper Woryna w
Kacper Woryna upadł na tor podczas pierwszego okrążenia. Junior gospodarzy starał się wyprzedzić Dominika Kuberę. Bieg został przerwany, a Woryna sam pozbierał się z toru. Powtórka odbędzie się w trzyosobowym składzie. W powtórce goście prowadzili podwójnie, jednak Troy Batchelor ich rozdzielił skutecznym atakiem w czasie 2. okrążenia.
Bieg 11
  • Dakota North 1
  • Tomas H. Jonasson d
Grzegorz Zengota odniósł zwycięstwo ze sporą przewagą. Thomas Jonasson zanotował defekt jadąc na końcu stawki pod koniec wyścigu.
Bieg 14
  • Bartosz Smektała 2
  • Troy Batchelor w
Spore odległości między zawodnikami. Troy Batchelor zrezygnował z jazdy tuż przed biegiem. 15. wyścig nie zostanie rozegrany. Tym samym trening zakończył się zwycięstwem gospodarzy 46:38.