Goście prowadzili od startu do mety. Bieg bez emocji.

Bieg 14
47
5 : 1
25

Łopaczewski został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut. Bracia Rempałowie mądrze rozegrali pierwszy łuk i wyprzedzili Staszewskiego.

Bieg 12
42
3 : 3
24

Thomsen prowadził od startu do mety. Burzyński do końca atakował Maturę.

Bieg 11
39
5 : 1
21

Zdecydowana wygrana Buscha. Rempała na mecie miał zaledwie pół motocykla przewagi nad Staszewskim.

Bieg 10
34
5 : 1
20

Na pierwszym łuku Marcin Rempała wywiózł Łopaczewskiego, co wykorzystał Stachyra i przedarł się na drugie miejsce. Następnie Łopaczewski próbował odzyskać drugą lokatę, ale bezskutecznie. Przerwa na kosmetykę toru.

-> To Dania jest faworytem DPŚ - rozmowa z Markiem Cieślakiem, trenerem reprezentacji Polski

Bieg 9
29
3 : 3
19

Fierlej wygrał z dużą przewagą. Na ostatnim łuku Tomasz Rempała zanotował defekt jadąc na drugiej pozycji i tuż przed metą wyprzedzili go zawodnicy z Rawicza.

Bieg 8
26
3 : 3
16

Thomsen na dystansie przedarł się z trzeciej pozycji na pierwszą.

Bieg 7
23
5 : 1
13

Bieg bez emocji, pewne zwycięstwo gospodarzy. Po trzecim kółku kierownik startu pokazał szachownicę sygnalizującą koniec biegu, ale zawodnicy pojechali dalej. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Marcin Kuźbicki: Lotne starty, czyli regulaminowe niedopatrzenie

Bieg 6
18
3 : 3
12

Łatwe zwycięstwo Buscha. Matura jechał daleko z tyłu.

Bieg 5
15
2 : 4
9

Lepiej z pierwszego łuku wyszli rawiczanie, ale Marcin Rempała szybko minął Lisieckiego. Manewr swojego kolegi próbował powtórzyć Stachyra.

Bieg 4
13
5 : 1
5

Pewny triumf Buscha. Wieczorek do mety odpierał ataki Łopaczewskiego. Przerwa na kosmetykę toru.

-> GALERIA z podprowdzającymi podczas meczów poprzedniej rundy!

Bieg 3
8
3 : 3
4

Duży pech krośnian, którzy przez niemal cały wyścig prowadzili 5:1, ale na ostatniej prostej defekt zanotował Marcin Rempała i tuż przed linią mety zdołali go minąć Fisher i Staszewski.

Bieg 1
5
5 : 1
1

Thomsen starał się zbliżyć do Fierleja, ale nie był w stanie przeprowadzić skutecznego ataku. Na mecie zawodnik KSM Krosno miał nad nim minimalną przewagę.

16:12 - koniec prezentacji.

16:08 - zawody zostaną rozegrane według I zestawu startowego.

16:04 - początek prezentacji.

15:57 - na trybunach jest już ponad 2 tysiące widzów.

15:53 - próba toru dobiegła końca.

15:46 - trener Kwieciński na próbę toru desygnował Wieczorka i Stachyrę.

15:44 - początek próby toru. Ze strony rawiczan wzięli w niej udział Staszewski i Fisher.

15:38 - na trybunach krośnieńskiego stadionu około tysiąc widzów, ale przed kasami są spore kolejki.

15:16 - składy potwierdzone. Za Chrzanowskiego pojedzie Stachyra. Z kolei w ekipie z Rawicza za Mauera wystąpi Fisher.

14:39 - nad stadionem w Krośnie niebo jest lekko zachmurzone, ale synoptycy na szczęście nie przewidują opadów deszczu.

Jak czwartkowe mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?