16 16 Adrian Gała 1 u 1
Bieg 17

Czaja na dystansie uporał się z Nowakiem.

Bieg 13

Kaczmarek na drugim kółku minął Rempałę, a następnie zawodnika z Rzeszowa atakował Nowak.

Bieg 12

Ze względu na nierówności częściej będą zarządzane przerwy na kosmetykę toru. Pewne zwycięstwo Drabika, który mimo błędu na pierwszym łuku trzeciego okrążenia utrzymał prowadzenie. Przerwa na równanie toru.

Bieg 11

Woryna na pierwszym kółku po szerokiej objechał Fajfera. Kaczmarek do ostatnich metrów atakował Chmiela. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 10

Smektała na pierwszym łuku atakiem po szerokiej przedarł się na prowadzenie.

Bieg 6

Kapitalną walkę o drugą pozycję stoczyli Kaczmarek i Smektała. Na ostatnim kółku jadący na czwartym miejscu Cyfer zanotował niegroźny upadek.

Bieg 4

Kaczmarek najlepiej rozegrał pierwszy łuk i odniósł pewne zwycięstwo. Trzensiok na drugim łuku chciał wejść pod łokieć Drabika. Mało brakło, a obaj upadliby na tor. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 3

Na drugim łuku Zgardziński atakiem przy kredzie minął Czaję. Na trzecim kółku błąd popełnił Niedźwiedź, który uratował się przed upadkiem.

Bieg 2

Fajfer zamknął rywali na wejściu w pierwszy łuk. Cyfer miał problemy z motocyklem i musiał ratować się przed upadkiem.

Bieg 1

Nowak i Smektała stoczyli walkę o pierwszą pozycję. Smektała na dystansie minął rywala.

16:38 - do Leszna nie przyjechał Krystian Pieszczek, którego zastąpił Sebastian Niedźwiedź.

16:33 - początek prezentacji.

16:16 - w Lesznie słoneczna pogoda, odbędą się bez żadnych przeszkód. Po godzinie 15 rozpoczął się trening, w którym udział wzięli m.in. Adam Skórnicki i Robert Mikołajczak.

Bieg 5

Pewny triumf Drabika. Defekt Wieczorka na końcu stawki.

Bieg 7

Zgardziński wygrał z dużą przewagą. Trzensiok otrzymał ostrzeżenie za stworzenie niebezpiecznej sytuacji na torze. Na drugim wirażu Trzensiok nie opanował motocykla i doprowadził do kolizji z Woryną. Defekt na starcie Rempały.

Bieg 8

Gała na wejściu w pierwszy łuk ostatniego okrążenia nie opanował motocykla i zanotował upadek. Jechał wówczas na końcu stawki. Wcześniej ostrzeżenie za utrudnianie startu otrzymał Niedźwiedź. W przerwie odbył się bieg pokazowy z udziałem Hliba, Skórnickiego i Mikołajczaka. Najlepszy na mecie był Hlib. Na tor wyjechał również Władimir Trofimow.

Bieg 9

Gała wycofał się z zawodów.

Na pierwszym łuku na jednej z dziur pociągnęło Zgardzińskiego, który zanotował upadek i został wykluczony. Zawodnik SPAR Falubazu o własnych siłach udał się do parku maszyn.

W powtórce bezproblemowy triumf Cyfera.

Bieg 14

Defekt tuż po starcie Zgardzińskiego, ale jechał dalej i został wykluczony za zdublowanie. Fajfer jechał blisko Smektały i Drabika, ale na trzecim kółku wpadł w dziurę i musiał ratować się przed upadkiem.

Bieg 15

Na drugim kółku atakiem po szerokiej Woryna wyprzedził Czaję.

Bieg 16

Dróżdż zanotował upadek jadąc na czwartym miejscu. Wcześniej próbował on atakować Chmiela. Przerwa na kosmetykę toru.