3 : 3
31
Maciej Janowski Rezerwa zwykła za Martin Vaculik
2

Po ostrej walce w pierwszym łuku Pawlicki wyszedł na prowadzenie. Janowski naciskał go, ale bezskutecznie. Baliński zbliżał się do Hancocka, ale nie znalazł recepty na wyprzedzenie Amerykanina.

0

Goście mają już zapewnione zdobycie punktu bonusowego. Janowski stoczył ładną walkę z Pawlickim. Vaculik jechał trzeci, ale szybko wyprzedził go Batchelor.

Bieg 13
35
5 : 1
25

Tuż po starcie kłopoty ze sprzętem miał Kołodziej i nie liczył się w stawce. Świetny start gospodarzy, jednak Madsen nie dał za wygraną i atakował Pawlickiego. Duńczyk tasował się z rywalem, ale Pawlicki przypuścił skuteczny atak na ostatnim łuku.

1

Świetny start Pawlickiego. Za nim "usadowili" się goście, jednak nie byli w stanie się do niego zbliżyć. Pavlic nie liczył się w stawce.

Bieg 10
27
5 : 1
21

Bardzo ostra walka Kołodzieja i Batchelora. Australijczyk zablokował Polaka, co wykorzystał Baliński. Kołodziej jechał jako trzeci, jednak miał problemy z motocyklem, przez co spadł na ostatnie miejsce. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 9
22
3 : 3
20
Tobiasz Musielak Rezerwa zwykła za Kamil Adamczewski
0

Najlepiej ze startu wyszedł Pawlicki i pewnie dowiózł 3 punkty do mety. Madsen początkowo jechał drugi, ale słabł z każdym metrem. Musielak atakował Duńczyka do samej mety, ale okazał się wolniejszy o grubość opony.

Bieg 8
19
3 : 3
17
Maciej Janowski Rezerwa zwykła za Jakub Jamróg
0

Dobry start Pavlica, jednak na wyjściu z pierwszego wirażu wyprzedził go Hancock. Amerykanin odniósł pewne zwycięstwo. Janowski zaspał na starcie i nie był w stanie zbliżyć się do rywali.

Bieg 6
16
3 : 3
14

Dobry start Vaculika. Słowak popełnił błąd, przez co zbliżył się do niego Musielak, jednak Leszczynian nie zdołał wyprzedzić rywala. Madsen nie liczył się w stawce.

Bieg 5
13
3 : 3
11

Znów świetny start Hancocka. Amerykanin odniósł pewne zwycięstwo. Jamróg próbował ambitnie gonić Batchelora, ale popełniał zbyt dużo błędów.

Bieg 3
10
3 : 3
8

Najlepiej ze startu Batchelor, ale Vaculik wyprzedził go szybko atakiem po zewnętrznej. Słowak powiększał dystans nad rywalami. Madsen nie był w stanie zbliżyć się do Balińskiego.

Bieg 2
7
2 : 4
5

Adamczewski upadł w pierwszym łuku, ale szybko wstał i kontynuował jazdę. Hancock dobrze wystartował i dowiózł 3 punkty do mety, choć Pawlicki atakował go do samego końca.

Bieg 1
5
5 : 1
1

W pierwszym spotkaniu 56:34 dla Azotów Tauron. Składy potwierdzone. W Lesznie ok. 22 stopni Celsjusza, bezchmurnie, nie zanosi się na deszcz. Na trybunach ok. 6000 widzów. Prezentacja dobiegła końca. I zestaw startowy. Najlepiej ze startu gospodarze. Janowski próbował zbliżyć się do Pawlickiego, ale na trzecim okrążeniu popełnił błąd, który pozbawił go szans na poprawę pozycji.

Bieg 4

Kołodziej najlepiej ze startu. Gomólski atakiem przy krawężniku przedostał się na drugą pozycję, ale popełnił błąd i szybko spadł na czwartą lokatę. Kołodziej wygrał z ogromną przewagą. Gomólski zanotował defekt na czwartej pozycji. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 7

Adamczewski miał tuż przed startem problemy ze sprzętem i został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut. Kołodziej znów świetnie ze startu i bardzo pewnie prowadził. Popełnił jednak fatalny błąd, przez który na pierwszym łuku czwartego okrążenia wyniosło go pod samą bandę. Zawodnik nieomal upadł na tor, ale zdołał opanować motocykl i dojechał do mety na 3. pozycji. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 12

Najlepiej ze startu goście. Janowski popełnił jednak błąd i wyprzedził go Batchelor. Chwilę później na tor upadł jadący na czwartej pozycji Musielak i bieg został przerwany. Musielak wykluczony z powtórki. Zawodnik wrócił do parku maszyn o własnych siłach. Musielak zdolny do dalszej jazdy. W powtórce goście dobrze wyszli ze startu i ładną jazdą parą neutralizowali zagrożenie ze strony Batchelora.