Bieg 15
39
2 : 4
33

Australijscy reprezentanci Unibaksu Toruń tuż przed startem mają problemy ze swoimi motocyklami. Kłopoty zażegnano. Para gości świetnie wystartowała i objęła podwójne prowadzenie. Ostatecznie przedzielił ją jednak Emil Sajfutdinow. Torunianie z Bydgoszczy wywożą punkt bonusowy.

Bieg 14
37
2 : 4
29
Kamil Pulczyński Rezerwa zwykła za Adrian Miedziński
1

Kamil Pulczyński jechał ostatni, jednak na trzecim okrążeniu wyprzedził słabnącego Roberta Kościechę. Bydgoszczanie wygrali mecz, ale przed piętnastym biegiem bliżej punktu bonusowego goście.

Bieg 13
35
3 : 3
25

Fantastyczna akcja Emila Sajfutdinowa, który po słabym starcie wcisnął się pomiędzy dwójkę rywali i wyjechał na prowadzenie. Przerwa przed biegami nominowanymi. Przypominamy, iż w pierwszym meczu zwyciężyli torunianie 51:39. Sprawa punktu bonusowego jest więc otwarta.

0

Chris Holder nieskutecznie atakował Szymona Woźniaka. Junior Polonii Bydgoszcz dowiózł do mety punkt.

Bieg 10
29
2 : 4
19

Na torze utworzyły się dwie pary toczące rywalizacje o pierwsze i trzecie miejsce. Z obu górą wyszli reprezentanci Unibaksu Toruń. Przerwa na równanie toru.

Bieg 9
27
5 : 1
15
Mikołaj Curyło Rezerwa zwykła za Wiktor Kułakow
3

Dwie minuty przerwy dla Darcy Warda, który w poprzednim wyścigu zastąpił jako rezerwa taktyczna Karola Ząbika. Na trybunie kibiców gości doszło do jakiegoś nieporozumienia. Z kolei na torze podwójne zwycięstwo gospodarzy. Fani z Torunia rzucają racami na boczne sektory. Ochrona obiektu zażegnała konflikt.

0

Kamil Pulczyński zastąpi swojego brata niezdolnego do jazdy. Kamil Pulczyński był dość szybki, jednak jego ataki na pierwszą pozycję Emila Sajfutdinowa okazały się bezskuteczne. Równanie toru.

Bieg 6
19
4 : 2
11

Niezłe ściganie przy Sportowej. Zawodnicy tasowali się. Robert Kościecha wyprzedził Darcy Warda, natomiast Mikołaj Curyło uporał się z Adrianem Miedzińskim. Remis w dwumeczu.

Bieg 5
15
3 : 3
9

Dobry start Krzysztofa Buczkowskiego. "Buczek" wyciągnął wnioski ze swojego pierwszego nieudanego biegu i tym razem dowiózł trzy punkty do mety. Problemy miał z kolei Tomasz Gapiński. "Gapa" zaspał na starcie, a następnie borykał się z kłopotami sprzętowymi.

Bieg 4
12
4 : 2
6

Świetnym refleksem na starcie popisał się Szymon Woźniak, który najszybciej wyjechał sprzed taśmy i wysunął się na czoło stawki. Wychowanek Polonii nie oddał prowadzenia do mety. Z tyłu walkę o jeden punkt stoczyli seniorzy obu ekip. Przerwa na równanie toru. Wbrew wcześniejszym informacjom, niestety upadek Emila Pulczyńskiego w pierwszym biegu odbił się na jego zdrowiu. Młodzieżowiec Unibaksu ma podejrzenie wstrząśnienia mózgu i trafił do szpitala. Przerwa przedłuży się z powodu oczekiwania na karetkę. Karetka wróciła, jednak Emil Pulczyński w tym dniu już nie wystartuje.

Bieg 3
8
3 : 3
4

Po słabym starcie Tomasz Gapiński na drugim łuku pierwszego okrążenia wyprzedził toruńską parę. Krzysztof Buczkowski starał się z kolei zagrozić dwójce gości, jednak dojechał do mety ostatni.

Bieg 2
5
5 : 1
1
2

Dwie minuty przerwy dla Mikołaja Curyło, który wystartuje bieg po biegu. W tym wyścigu zastąpi Wiktora Kułakowa. Ponownie ze startu świetnie wyjechali gospodarze. Emil Sajfutdinow umiejętnie poprowadził swojego młodszego kolegę i nawet Ryan Sullivan był bez szans w starciu z bydgoszczanami. Mocne otwarcie Polonii.

Bieg 1

Pogoda w Bydgoszczy nie zagraża rozegraniu spotkania. Na pół godziny przed zawodami na trybunach obiektu przy ul. Sportowej zasiadło niewiele fanów. Przed kasami świeci pustkami. Do rozpoczęcia meczu zostało jeszcze jednak trochę czasu. Składy potwierdzone. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wynikiem 51:39 z korzyścią dla Unibaksu Toruń. Pozostało 10 minut do planowanego rozpoczęcia. Kibiców na trybunach nieco przybyło, jednak nie w powalającej liczbie. Na chwilę przed derbowymi emocjami trybuny zaczęły się zapełniać. Rozpoczęła się prezentacja. Ostatecznie na widowni zasiadło ok. 5 tysięcy kibiców. Zawody zostaną rozegrane wg II zestawu meczowego. Prezentacja dobiega końca. Młodzieżowcy przygotowują się do inauguracyjnego wyścigu. Zawodnicy już na torze. Za moment początek emocji. Po starcie prowadzenie objął Szymon Woźniak. Na tor upadł jednak Emil Pulczyński i został wykluczony z powtórki. Junior Unibaksu zdolny do dalszej jazdy. W powtórce zwyciężają bydgoszczanie z ogromną przewagą. Kamil Pulczyński był w kontakcie z bydgoszczanami tylko na pierwszych metrach.

Bieg 8
Darcy Ward Rezerwa taktyczna za Strona główna
1

Bieg przerwany. Ryan Sullivan na przeciwległej prostej startowej nie zostawił miejsca Robertowi Kościesze podczas dojazdu do drugiego łuku, w wyniku czego senior Polonii upadł. Sędzia postanowił jednak wykluczyć Roberta Kościechę, który nie podniósł się jeszcze z toru. Kościecha na szczęście wstał i o własnych siłach udał się do parku maszyn. Jest poobijany. W powtórce Szymon Woźniak popisał się po raz kolejny w tym meczu dobrym startem i objął prowadzenie. Tuż przed metą wyprzedził go jednak Ryan Sullivan. Obecnie w dwumeczu o dwa "oczka" lepsi torunianie.

Bieg 12

Dwie minuty przerwy dla Ryana Sullivana. Emil Pulczyński wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut. Przypominamy, że torunianie nie mogli już wykonać za niego zmiany, a sam zainteresowany jest niezdolny do jazdy. Mikołaj Curyło prowadził przez pierwszą część wyścigu, ale ostatecznie na trzecim okrążeniu wyprzedził go Ryan Sullivan.