• Przemysław Pawlicki 0
  • Andreas Jonsson 3
  • Damian Baliński 2
  • Piotr Protasiewicz 1
Jonsson na ostatnim okrążeniu pokonał Damiana Balińskiego i ustalił wynik spotkania na 51:39 dla Falubazu Zielona Góra.
  • Rune Holta 2
Przed nami dwa decydujące wyścigi. Unia Leszno, aby pokonać Falubaz musiałaby wygrać je podwójnie. Sprawa bonusu jest już zamknięta, powędruje on do Zielonej Góry. Piotr Pawlicki zastąpi Pavlica, a Przemysław jako rezerwa taktyczna wystartuje za Batchelora, zaś Dudek pojedzie za Jankowskiego. Dudek i Holta zdobywają pięć punktów, dając tym samym zwycięstwo swojej drużynie. Falubaz już tego meczu nie przegra!
Bieg 13
Fogo Unia Leszno 6
1 : 5
12 Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • Damian Baliński 1
Doskonały start żużlowców Falubazu, którzy nie dali sobie wydrzeć prowadzenia. Trwa równanie toru.
  • Piotr Protasiewicz 3
Błyskawiczna riposta zawodników Rafała Dobruckiego. Zielonogórzanie wygrywają podwójnie i wychodzą na prowadzenie.
  • Jurica Pavlic 1
Przerwa dobiegła końca, arbiter uruchomił zegar dwóch minut. Kamila Adamczewskiego zastąpi Piotr Pawlicki. Pawlicki wystrzelił spod taśmy i pewnie dowiózł trzy "oczka". Na trzecim okrążeniu Jankowskiego pokonał Pavlic, dzięki czemu Unia wychodzi na prowadzenie.
Bieg 8
Fogo Unia Leszno 1
1 : 5
5 Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • Łukasz Jankowski 3
  • Piotr Protasiewicz 2
Sędzia włączył zegar dwóch minut. Stelmet Falubaz wychodzi na prowadzenie! Po dwóch słabszych startach na czele znajdował się Łukasz Jankowski. Po kilku próbach Protasiewiczowi udało się wyprzedzić Pavlica.
  • Rune Holta 0
Łoktajew wygrał start i ratuje wynik dla Falubazu, gdyż ostatni dojechał Holta.
Bieg 5
Fogo Unia Leszno 12
3 : 3
6 Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • Łukasz Jankowski d
  • Troy Batchelor 2
Koniec kosmetyki toru, za chwilę start do biegu numer pięć. Start wygrał Protasiewicz, którego próbował minąć Batchelor, lecz Australijczyk musiał uznać wyższość kapitana zielonogórskiej drużyny. Jankowski jechał daleko z tyłu i zrezygnował z rywalizacji.
Bieg 4
4 : 2
3 Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • Piotr Pawlicki 3
  • Andreas Jonsson 2
  • Adam Strzelec 0
Piotr Pawlicki wystrzelił spod taśmy i pewnie zdobył trzy punkty. W Lesznie trwa równanie toru.
Bieg 3
5 : 1
1 Stelmet Falubaz Zielona Góra
  • Aleksandr Łoktajew 0
  • Rune Holta 1
  • Damian Baliński 3
Unia doprowadziła do remisu! Start wygrał Łoktajew, ale na drugim wirażu obaj leszczynianie pokonali zawodnika z Zielonej Góry, a po nich zrobił to również Holta.
  • Tobiasz Musielak 0
Składy potwierdzone, a nad leszczyńskim stadionem świeci słońce. Zawody rozgrywane będą wg drugiego zestawu. Prezentacja właśnie się zakończyła, za chwilę start pierwszego wyścigu. W pierwszym spotkaniu Stelmet Falubaz pokonał na własnym torze Unię Leszno 51:39, czy to wystarczy do obrony punktu bonusowego? Doskonały start zielonogórzan, jednak na pierwszym okrążeniu drugą pozycję na rzecz Piotra Pawlickiego stracił Adam Strzelec.
Nadchodzące biegi
Bieg 2
  • Przemysław Pawlicki 2
  • Kamil Adamczewski u
  • Łukasz Jankowski 1
Na pierwszym okrążeniu upadł Kamil Adamczewski, ale zdążył zejść z toru.
Bieg 7
  • Patryk Dudek 1
  • Kamil Adamczewski w
Jonsson wygrał start i szybko dołączył do niego Dudek, jednak kolejny raz upadł Adamczewski. Bieg przerwany, zawodnik Unii wykluczony z powtórki. Fakubaz doprowadza do remisu! W drugim podejściu Jonsson powtórzył swój wyczyn, lecz ciągle naciskał do Przemysław Pawlicki. Trwa kosmetyka toru.
Bieg 9
  • Tobiasz Musielak Rezerwa zwykła za Kamil Adamczewski 3
  • Patryk Dudek Rezerwa zwykła za Rune Holta 1
  • Aleksandr Łoktajew u
Obaj trenerzy sięgają po rezerwowych, aby zastąpić najsłabsze ogniwa w swoim zespole. Szybka odpowiedź gospodarzy! Dudek znajdował się na drugiej lokacie, ale pokonał go Przemysław Pawlicki. Upadek Łoktajewa, który zszedł z toru.
Bieg 10
  • Troy Batchelor 1
  • Adam Strzelec w
Start dla zawodników Unii Leszno. Strzelec wywiózł Balińskiego, z czego skorzystał Jonsson. Młodzieżowiec Falubazu spadł na czwartą lokatę, a następnie upadł. Wyścig przerwany. Do zawodnika Stelmetu Falubazu wyjechała karetka. Ambulas został na stadionie, za chwilkę start do powtórki. Po słabym starcie Jonsson wykorzystał lukę przy krawężniku i wyszedł na prowadzenie. Na torze pojawiły się ciągniki.