Bieg 13
33
3 : 3
27

Zawodnicy już na torze. O kolejności na mecie zadecydował pierwszy łuk. Pewna wygrana Pedersena. Świderski nie był w stanie zbliżyć się do Miedzińskiego. Trwa równanie toru.

Bieg 12
30
3 : 3
24

Bieg po biegu jedzie Emil Pulczyński i trwa regulaminowa przerwa dla tego zawodnika. Zawodnicy już na torze. Sullivan wygrał z dużą przewagą. O jeden punkt walczyli juniorzy. Szymko obronił się przed atakami Pulczyńskiego.

Bieg 11
27
3 : 3
21
Emil Pulczyński Rezerwa zwykła za Zbigniew Czerwiński
0

Emil Pulczyński za Zbigniewa Sucheckiego. Ward po zewnętrznej w pierwszym łuku minął rywali. Później zawodnik Unibaksu stopniowo powiększał swoją przewagę i pewnie wygrał. Nie liczył się Pulczyński.

Bieg 10
24
3 : 3
18

Zawodnicy już na torze. Najlepiej ze startu Holder, na drugim łuku szansę wyprzedzenia go miał Świderski, ale minimalnie szybszy był zawodnik Unibaksu. Trwa równanie toru. Torunianie już pewni punktu bonusowego.

Bieg 9
21
3 : 3
15

Zawodnicy już na starcie. Pedersen zdecydowanie najlepiej ze startu. Problemy z płynną jazdą miał Miedziński, którego atakował Suchecki. Zawodnik Unibaksu opanował jednak sytuację i dowiózł jeden punkt.

Bieg 7
18
3 : 3
12

Zawodnicy już na torze. Ciasno w pierwszym łuku. Na tor upadli Suchecki i Pulczyński, którzy z dużym impetem uderzyli w bandę. Obaj zawodnicy udają się do parkingu o własnych siłach. Powtórka w pełnym składzie. W Gdańsku trwa naprawa dmuchanej bandy. Naprawa została zakończona. Za moment powtórka biegu siódmego. Po dobrym starcie pogubił się Suchecki i spadł na ostatnią pozycję. Pedersen zostawił za dużo miejsca Holderowi i ten go wyprzedził, a później uciekł Duńczykowi. Później błąd popełnił Pulczyński, któremu jeden punkt odebrał Suchecki.

Bieg 6
15
3 : 3
9

Zawodnicy już na torze. Kolejny kapitalny bieg Jonassona, który walczy z olbrzymim bólem. Lepiej wystartowali goście, ale zostawili za dużo miejsca zawodnikowi gospodarzy, który ich wyprzedził. Następnie Jonasson bardzo szybko powiększał swoją przewagę. Nie liczył się Szymko.

Bieg 5
12
3 : 3
6

Koniec przerwy na równanie toru. Zawodnicy już na torze. Żużlowcy po raz kolejny ruszali się na starcie, ale bieg nie został tym razem przerwany. Najlepiej wystartował Sullivan i wygrał bez problemu. Na dystansie działo się niewiele.

Bieg 4
9
4 : 2
3

Zawodnicy już na torze. Świetny bieg Jonassona, który w pierwszym łuku po zewnętrznej wyprzedził wszystkich rywali i pewnie im odjechał. Przerwa na równanie toru.

Bieg 2
5
5 : 1
1

Zawodnicy wyjechali już do biegu drugiego. Bieg drugi przerwany. Nierówny start. Powtórka w pełnym składzie. Najlepiej ze startu Sullivan, ale już w pierwszym łuku po szerokiej minął go Pedersen. Na drugim łuku błąd Sullivana, który pojechał za szeroko i minął go Suchecki. Gospodarze pewnie dowieźli podwójne prowadzenie. Nie liczył się Czerwiński.

Bieg 1

W Gdańsku jest bardzo słonecznie i wieje lekki wiatr. Pogoda jest idealna do rozegrania zawodów żużlowych. W składzie gości za Karola Ząbika Zbigniew Czerwiński. Pod numerem 7 pojedzie Łukasz Przedpełski. Na dwie godziny przed początkiem spotkania gdańscy kibice przed stadionem zbierają podpisy w związku z odwołaniem prezesa Macieja Polnego. Jak na razie na trybunach około tysiąca widzów. W pierwszym meczu lepsi byli torunianie, którzy wygrali 63:27. Zawodnicy wyjechali do prezentacji. Zawody będą rozgrywane według I zestawu. Prezentacja dobiegła końca. Za chwilę pierwszy bieg. Nie przybyło zbyt wielu widzów. Na trybunach niewiele ponad tysiąc osób. Upadek na drugim łuku. Przedpełski ostro wjechał w wiraż i na tor upadł Szymko. Bieg przerwany. Torunianin wykluczony z powtórki. Zawodnicy przygotowują się do wyjazdu na tor. Żużlowcy już na torze. Za moment start do powtórki biegu pierwszego. Bieg po raz kolejny przerwany po zamieszaniu na starcie. Krystian Pieszczek dotknął taśmy i jest wykluczony z powtórki. Lepiej pierwszy łuk rozegrał Pulczyński, który później bez problemu odjechał swojemu rywalowi.

Bieg 3

Zawodnicy już na torze. Najlepiej pierwszy łuk rozegrał Gafurow, który wypchnął rywali. Na drugim łuku pojechał jednak zbyt szeroko i minął go Miedziński. Trzecią pozycję na pierwszym okrążeniu stracił również Świderski, którego minął Ward. Później Gafurow popełnił kolejny błąd i dał się wyprzedzić drugiemu z torunian, po czym upadł na tor.

Bieg 8
1

Emil Pulczyński za Zbigniewa Czerwińskiego. Taśma Krystiana Pieszczka, który jest wykluczony z powtórki. Zawodnicy już gotowi do powtórki. Doskonały start i pewna wygrana Sullivana. Na dystansie nie było walki.

Bieg 14

Zawodnicy wyjeżdżają na tor. Gorzej poczuł się Jonasson i w 15 biegu zastąpi go Pieszczek. Świetny start gości, którzy dowożą pewnie podwójną wygraną. Defekt Gafurowa na czwartej pozycji.

Bieg 15
Krystian Pieszczek Rezerwa zwykła za Tomas H. Jonasson
1

Błąd Sullivana na drugim łuku, który upada na tor. Bieg przerwany. Sullivan wstał o własnych siłach. Australijczyk wykluczony z powtórki. Zawodnicy gotowi do powtórki. Pedersen najlepiej rozegrał pierwszy łuk i uciekł Holderowi. Pieszczek walkę nawiązał tylko w pierwszym łuku.