4 : 2
20
Szymon Woźniak Rezerwa taktyczna za Artiom Łaguta
2

Woźniak jako rezerwa taktyczna za Łagutę. Holta walczył do końca o drugą pozycję. Bonus dla gospodarzy.

Bieg 12
30
3 : 3
18

Zawodnicy już na torze. Dudek wygrał start, ale stracił pozycję na drugim łuku. Później walczył do końca, ale nie dał rady wyprzedzić rywala.

Bieg 10
27
4 : 2
15

Zawodnicy już na torze. Nie było walki na torze. Równanie toru.

Bieg 8
23
4 : 2
13
Mikołaj Curyło Zastępstwo zawodnika za Robert Kościecha
0

Curyło jako Zastępstwo Zawodnika za Kościechę. Zawodnicy już na torze. Start wygrali gospodarze, ale Strzelec w pierwszym łuku stracił pozycję na rzecz Rosjanina.

Bieg 7
19
4 : 2
11

Protasiewicz nieco słabiej ze startu, ale pierwszy łuk pojechał przy krawężniku i wyszedł na prowadzenie. Przerwa na równanie toru.

Bieg 6
15
5 : 1
9

Zawodnicy wyjechali już do kolejnego biegu. Podręcznikowa jazda parą gospodarzy. Goście nie byli w stanie nic zdziałać.

Bieg 3
10
4 : 2
8

Davidsson wygrał start i dzięki temu zdobył trzy punkty. Na drugim łuku Holta minął Łagutę.

Bieg 2
6
3 : 3
6
Tomasz Gapiński Zastępstwo zawodnika za Robert Kościecha
2

Tomasz Gapiński jako Zastępstwo Zawodnika za Roberta Kościechę. Zawodnicy już na torze. Start wygrał Protasiewicz. Początkowo Gapiński próbował go gonić, ale z czasem stracił dystans. W Zielonej Górze pada coraz mocniej.

Bieg 1
3
3 : 3
3

W pierwszym spotkaniu lepsza była Polonia Bydgoszcz, która pokonała Stelmet Falubaz Zielona Góra 52:38. Zielonogórzanie są już bardzo bliscy trzeciego miejsca. Zajmą je niezależnie od innych wyników, jeżeli przynajmniej zremisują dzisiejszy mecz z Polonią. W tej chwili na trybunach około 3000 osób. Nad Zieloną Górę nadciągają ciemne chmury, ale nad stadionem jest jeszcze jasno. Składy potwierdzone. Bez zmian. Robert Kościecha nie wystartuje w tym meczu. Będzie za niego stosowane Zastępstwo Zawodnika. Na pięć minut przed planowanym początkiem spotkania na stadionie jest około 7500 kibiców. Zawodnicy wyjechali do prezentacji. Trwa prezentacja. Zakończyła się prezentacja. Za moment zawodnicy wyjadą do pierwszego biegu. Wylosowano zestaw II. Zawodnicy wyjeżdżają już do pierwszego wyścigu. Woźniak wygrał start. Próbował gonić go Dudek, ale nie był w stanie mu poważnie zagrozić. W Zielonej Górze zaczęło kropić.

Bieg 4

Gapiński wygrał start, ale na pierwszym łuku drugiego okrążenia wszedł pod niego Strzelec i zrobił miejsce dla Jonssona. Na pierwszym łuku czwartego okrążenia postawiło Gapińskiego, który jechał na trzeciej pozycji. Zawodnik gości upadł na tor, ale wstał z niego o własnych siłach. Trwa równanie toru. W Zielonej Górze ustały opady.

Bieg 5
Szymon Woźniak Zastępstwo zawodnika za Robert Kościecha
1

Szymon Woźniak jako Zastępstwo Zawodnika za Roberta Kościechę. Zawodnicy już wyjechali na tor. Gospodarze prowadzili od startu do mety. Defekt Sajfutdinowa na trzeciej pozycji.

Bieg 9
Emil Sajfutdinow Rezerwa taktyczna za Artiom Łaguta
2

Sajfutdinow jako rezerwa taktyczna za Łagutę. Dwie minuty przerwy dla Rosjanina. Zawodnicy wyjeżdżają na tor. Łoktajew wygrał start i zdobył trzy punkty. Protasiewicz jechał z tyłu i nie był w stanie zbliżyć się do gości. Później zanotował defekt na czwartej pozycji.

Bieg 11
Artiom Łaguta Zastępstwo zawodnika za Robert Kościecha
2
Patryk Dudek Taśma Andreas Jonsson
d

Łaguta za Kościechę jako Zastępstwo Zawodnika. Zawodnicy wyjechali na tor. Jonsson wjechał w taśmę. Za niego pojedzie Patryk Dudek. Defekt Dudka na starcie. Start wygrał Buczkowski, ale stracił pozycję. Na ostatnim łuku zanotował defekt, ale dojechał do mety.

Bieg 13
Krzysztof Buczkowski Rezerwa taktyczna za Artiom Łaguta
2

Buczkowski jako rezerwa taktyczna za Łagutę. Stelmet Falubaz Zielona Góra jest już pewny trzeciej pozycji w tabeli. Najpierw defekt Gapińskiego na czwartej pozycji. Na następnym łuku defekt Protasiewicza na drugim miejscu. Gapiński zdołał dojechać do mety. W pierwszym łuku Polonia pokonała Stelmet Falubaz 52:38. Gospodarze są w tej chwili bardzo bliscy zdobycia punktu bonusowego.

Bieg 15

Niewiele walki na zakończenie zawodów. Defekt Jonssona na drugiej pozycji. Stelmet Falubaz wygrywa i zdobywa trzy punkty.