Lewis Rose Zastępstwo zawodnika za Nick Morris
Carl Wilkinson Zastępstwo zawodnika za Grzegorz Walasek

Rose zanotował upadek na drugim okrążeniu.

Bieg 13
44
5 : 0
32

Na pierwszym łuku drugiego okrążenia upadek zanotował Ward. Australijczyk wstał z toru o własnych siłach, ale jest wykluczony z powtórki. W tej po walce z Doylem na tor upadł Cook i również został wykluczony z wyścigu.

Bieg 12
39
4 : 2
32

W momencie kiedy gospodarze jechali na 5:1, na tor upadł Roynon. Żużlowiec Rudzików został wykluczony z powtórki. W tej Rose na drugim okrążeniu wyprzedził Lamberta.

0

Lambert na dystansie spadł z drugiego miejsca na czwarte.

Bieg 10
32
3 : 3
27
Szymon Woźniak Zastępstwo zawodnika za Grzegorz Walasek
1

Krcmar na ostatnich metrach był bliski wyprzedzenia Woźniaka.

20

Ponownie wyścig przerwany ze względu na lotny start - tym razem Wilkinsona. W powtórce Wilkinson na dystansie wyprzedził Roynona.

Bieg 7
23
2 : 4
18
Darcy Ward Zastępstwo zawodnika za Nick Morris
1

Wyścig przerwany ze względu na lotny start Warda. Powtórka w pełnej obsadzie. W tej Świderski ponownie nie dojechał do mety, a Ward doznał pierwszej porażki.

Bieg 6
21
1 : 5
14
Piotr Świderski Zastępstwo zawodnika za Grzegorz Walasek
d

Ward jako rezerwa taktyczna. Świderski zanotował defekt jadąc na końcu stawki.

Bieg 5
20
5 : 0
9
3

Roynon upadł na tor w momencie, kiedy jechał na prowadzeniu. Przytomnie zachował się Masters, który zrobił co w jego mocy, aby nie wpaść w upadającego rywala, ale sam też zapoznał się z nawierzchnią. Żużlowiec Rudzików został wykluczony z powtórki. Nim ta się odbędzie, naprawiona musi zostać dmuchana banda. Sam Masters uszkodził nadgarstek i nie jest w stanie kontynuować jazdy w zawodach.

Bieg 4
15
4 : 2
9

Dwójka Polaków stoczyła w 4. biegu bardzo ładną walkę o zwycięstwo. Ostatecznie lepszy okazał się wychowanek Polonii Bydgoszcz. Przerwa na kosmetykę toru.