• Paweł Przedpełski Rezerwa zwykła za Adrian Miedziński 1
  • Kenneth Bjerre 2
  • Kacper Gomólski 0
  • Janusz Kołodziej 3
Rewelacyjna dziś para gospodarzy wygrała start i już po pierwszym okrążeniu osiągnęła bezpieczną przewagę nad rywalami. Dość spore odległości porobiły się między zawodnikami.
  • Adrian Miedziński Rezerwa taktyczna za Jason Doyle 0
Przedpełski najlepiej wyszedł spod taśmy i uciekł do przodu. Na pierwszym łuku tarnowianie wzięli w kleszcze Miedzińskiego i bez problemu dowieźli do mety cenny remis.
Bieg 13
Get Well Toruń 36
1 : 5
42 Unia Tarnów
  • Grigorij Łaguta 0
  • Chris Holder 1
Goście wygrali start i wyszli na podwójne prowadzenie. Kołodziej uciekł do przodu, a drugiej pozycji przed Holderem musiał bronić Bjerre. Bardzo słabo na końcu stawki jechał Łaguta. Przerwa.

• Adrian Miedziński 3
Walka na łokcie Kozy i Fajfera na dojeździe do pierwszego łuku zakończyła się upadkiem tego drugiego. Powtórka w pełnej obsadzie. Fajfer wstał i wrócił do parkingu o własnych siłach. W przerwie najzagorzalsi kibice toruńskiej drużyny przenieśli się z pierwszego łuku nad boksy swoich zawodników i stamtąd ich dopingują. W powtórce Miedziński wygrał start, ale musiał bronić się przed Vaculikiem. Z tyłu z kolei Fajfer atakował Kozę. Torunianin coraz bardziej zbliżał się do swojego rywala i w ostatni łuk wchodził równo z nim. Koza jednak nieładnie wypchnął swojego rywala pod bandę i ten zanotował upadek. Sędzia zaliczył kolejność wykluczając z tego wyścigu Kozę.
  • Leon Madsen 3
Dobry start gospodarzy, ale już na pierwszym łuku tarnowianie wyprzedzili Doyle'a i rzucili się w pogoń za prowadzącym Gomólskim. Madsen wyprzedził "Gingera" na trzecim okrążeniu.
  • Paweł Przedpełski Rezerwa zwykła za Grigorij Łaguta 1
Miedziński prowadził po starcie, ale na drugim łuku powędrował pod samą bandę, co bez problemu wykorzystał Kołodziej i objął pewne prowadzenie. Torunianie bez szans w walce z kapitanem Jaskółek. Przerwa.

-> Sprawdź swoją wiedzę! Rozwiąż nasz quiz żużlowy!
Bieg 9
Get Well Toruń 26
3 : 3
28 Unia Tarnów
  • Kacper Gomólski 3
  • Chris Holder 0
Rewelacyjnie na dystansie pierwszego okrążenia spisał się Gomólski, który odważnie wszedł między dwójkę tarnowian i na kolejne kółko wjeżdżał na pierwszym miejscu. Młody żużlowiec jechał jednak dość wolno, co pozwoliło Holderowi nawiązać walkę z tarnowianami. Na końcu było bardzo ciasno, ale Duńczycy jechali jednak poprawnie.
  • Martin Vaculik 0
Goście wygrali start, ale na przeciwległej prostej przed Vaculika wskoczyła dwójka gospodarzy. Ten jednak nie dał za wygraną i na dystansie mocno zagrażał Doyle'owi. Na trzecim okrążeniu Słowak wpadł jednak w dziurę i pozbawił się szans na walkę o jeden punkt.
Bieg 7
Get Well Toruń 20
3 : 3
22 Unia Tarnów
  • Ernest Koza 0
Para Holder - Gomólski znów wygrała start. Tym razem jednak obaj żużlowcy z Torunia jechali po zewnętrznej, co z łatwością wykorzystał Kołodziej, który najpierw minął Holdera, a później Gomólskiego. Przerwa.

Nicki Pedersen wygrał w Ostrowie, Sajfutdinow mistrzem Europy!
  • Oskar Fajfer 0
Madsen dobrze wystartował, ale na pierwszym łuku go podbiło i błyskawicznie na prowadzenie wysunął się Doyle. Australijczyk popełniał jednak dużo błędów i na trzecim okrążeniu wyprzedził go Bjerre.
Bieg 5
Get Well Toruń 15
2 : 4
15 Unia Tarnów
  • Martin Vaculik 3
Rewelacyjny bieg w wykonaniu Mroczki. Wydawało się, że na pierwszym łuku gospodarze wezmą go w kleszcze, ale ten się wybronił. Ostatecznie minął go jedynie Miedziński. Mroczka nie odpuścił jednak i jechał tuż za kołem zawodnika z Torunia. Tarnowianina ścigał z kolei Łaguta. Mroczka się jednak nie ugiął i na dystansie wyprzedził Miedzińskiego. Ten szybko odbił drugie miejsce i na ostatnim łuku chciał zablokować Mroczkę, robiąc jednocześnie miejsce Łagucie. Rosjanin nie wykorzystał jednak sytuacji, a Mroczka przegrał z Miedzińskim o pół motocykla. Niezagrożony triumf Vaculika.
Bieg 4
Get Well Toruń 13
4 : 2
11 Unia Tarnów
  • Janusz Kołodziej 2
  • Paweł Przedpełski 3
Przedpełski znów wygrał start. Gorzej spisał się Doyle, ale na pierwszym łuku wskoczył przed Kołodzieja, a na drugim wypchnął Madeja. W pogoń za Australijczykiem błyskawicznie rzucił się Kołodziej. Tarnowianin na pierwszym łuku czwartego okrążenia maksymalnie przedłużył prostą i bez problemu przejechał obok Doyle'a. Przerwa.

Bartosz Zmarzlik: Jestem strasznie zadowolony z tytułu
Bieg 3
Get Well Toruń 9
2 : 4
9 Unia Tarnów
  • Kenneth Bjerre 1
Goście świetnie wyskoczyli ze startu. Madsen uciekł do przodu. Minimalnie wolniej jechał jednak Bjerre i na pierwszym okrążeniu minął go Miedziński. Bjerre nie dawał za wygraną i starał się odbić drugie miejsce. Tuż za walczącą parą jechał też Łaguta.
  • Arkadiusz Madej 2
Fajfer ułamek sekundy za wcześnie puścił sprzęgło i zahaczył kołem oraz daszkiem o taśmę. Powtórka bez zawodnika KS Toruń. W drugiej odsłonie świetny start z krawężnika Przedpełskiego. Błyskawicznie wypracował on kilkumetrową przewagę nad rywalami, ale nie potrafił uciec Madejowi. Ten nie był jednak w stanie skutecznie go zaatakować.