R1 Marek Lutowicz 0
Bieg 19

Ułamek pewnie prowadził, jednak na ostatnim łuku wyprzedził go Piotr Świderski.

Bieg 18

Dobrze ze startu wyjechał Bartosz Smektała, który odniósł bezproblemowe zwycięstwo w tym wyścigu.

Bieg 17

Patryk Dudek przez większość wyścigu napędzał się, by wyprzedzić Krystiana Pieszczka. Ta sztuka w końcu mu się udała. Zielonogórzanin zwycięzcą turnieju.

Bieg 16

Podczas pierwszego okrążenia cała stawka jechała blisko siebie. Na wejściu w drugi łuk było bardzo ciasno. Ostatecznie z tej walki najlepiej wyszedł Baliński. Przerwa.

Bieg przerwany z powodu nierównego startu.

Bieg 15

Na torze utworzyły się dwie pary, które rywalizowały ze sobą. Niemalże w tym samym czasie Mateusz Szczepaniak wyprzedził Marcina Nowaka, natomiast Wiktor Trofimow Rafała Konopkę.

Bieg 14

Słaby start Musielaka, który na pierwszym łuku przyciął do krawężnika i wyjechał na drugie miejsce. Z kolei dobrym startem popisał się Sebastian Ułamek.

Bieg 13

Świetna jazda Dudka. Zielonogórzanin został na starcie, ale z łatwością na dystansie uporał się z rywalami i wygrał z dużą przewagą.

Bieg 12

Walkę o zwycięstwo stoczyli Damian Baliński i Sebastian Ułamek. Przerwa.

Rafał Konopka daszkiem kasku zahaczył o taśmę startową, jednakże powtórka odbędzie się w pełnej obsadzie.

Bieg 11

Norbert Kościuch napędzał się po szerokiej, lecz w pewnym momencie zakopał się pod bandą i niemalże spadł na koniec stawki.

Bieg 10

Najlepiej ze startu Kacper Woryna, ale na dystansie uporał się z nim Dominik Kubera. W stawce tym razem nie liczył się Trofimow.

Bieg 9

Bezproblemowe zwycięstwo Patryka Dudka. Za jego plecami toczyła się ciekawa walka pomiędzy Musielakiem a Szczepaniakiem.

Bieg 8

Pasjonującą walkę o zwycięstwo stoczyli Mateusz Szczepaniak i Krystian Pieszczek. Przerwa.

Bieg 6

Norbert Kościuch prowadził, lecz na drugim łuku śmiałym atakiem na czoło stawki przedarł się Krystian Rempała. Młody zawodnik nie utrzymał jednak prowadzenia do mety. Na ostatnim wirażu zrewanżował mu się Kościuch.

Bieg 5

Sebastian Ułamek wygrał start, lecz szybko uporał się z nim Patryk Dudek. Trzeci jechał Wiktor Trofimow, jednak popełnił błąd, który wykorzystał Ricky Wells.

Bieg 3

Tobiasz Musielak na pierwszym łuku zamknął Rafała Konopkę i objął prowadzenie. Woryna przez większą część wyścigu jechał trzeci i próbował dobrać się do skóry Konopki, co w końcu mu się udało podczas ostatniego okrążenia. Ricky Wells natomiast jedynie czyhał na błędy rywali.

Bieg 2

Bartosz Smektała najlepiej wyjechał sprzed taśmy i odniósł pewne zwycięstwo. Za jego plecami podczas 1. okrążenia toczyła się walka o 2. miejsce.

Bieg 1

W powtórce nie działo się nic ciekawego. Spore różnice między zawodnikami.

Na pierwszym łuku upadł Damian Baliński. Wychowanka leszczyńskich Byków pociągnęło na koleinie i w efekcie uderzył on w Marcina Nowaka. "Bally" wstał o własnych siłach, ale w powtórce nie pojedzie, ponieważ został wykluczony.

14:54 - Rozpoczęła się prezentacja.

14:45 - W Lesznie słonecznie i ciepło. Zawodnicy przygotowują się do prezentacji.

Bieg 4

Dominik Kubera prowadził od startu, jednak musiał jechać uważnie, gdyż blisko za nim podążał Mateusz Szczepaniak. Norbert Kościuch zanotował defekt motocykla jadąc na końcu stawki podczas 3. okrążenia. Przerwa.

Bieg 7

Na prowadzeniu był Smektała, jednak lepsze pokonanie drugiego łuku poskutkowało wyjechaniem na prowadzenie Musielaka.

Bieg ponownie został przerwany. W powtórce Marcin Nowak upadł na prostej startowej podczas drugiego okrążenia, gdy próbował powstrzymać rozpędzonego Tobiasza Musielaka. Nowak nie opanował motocykla. Ostatecznie pozbierał się samodzielnie. Oczywiście został wykluczony z kolejnej próby rozegrania tego biegu.

Na pierwszym łuku upadł Dominik Kubera. Junior Fogo Unii Leszno został wykluczony z powtórki. Na szczęście szybko pozbierał się z toru i na motocyklu wrócił do parku maszyn.

Bieg 20

Norbert Kościuch ścigał Tobiasza Musielaka, jednak reprezentant gospodarzy nie popełniał błędów i odniósł pewne zwycięstwo. Damian Baliński zanotował defekt motocykla na 4. okrążeniu jadąc na 3. miejscu.

Bieg dodatkowy

Świetna jazda Bartosza Smektały. Przez większość wyścigu ścigał Mateusza Szczepaniaka i na ostatnim łuku udało mu się go wyprzedzić.

Czeka nas wyścig dodatkowy o 3. miejsce. Zmierzą się w nim Bartosz Smektała i Mateusz Szczepaniak.