Pewny triumf Kaczmarka, który wraz z Karpowem wywalczył awans do finału.

Dudek i Jędrzejewski stoczyli zaciętą walkę o pierwszą lokatę.

Bieg 18

Cook na dystansie powiększał swoją przewagę nad rywalami.

Bieg 17

Buczkowski i Jamróg upadli na wyjściu z pierwszego łuku. Obaj zawodnicy o własnych siłach udali się do parkingu. Powtórka odbędzie się w pełnej obsadzie.

Bieg 16

Bieg bez historii. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 15

Dudek wygrał z dużą przewagą. Nicholls na mecie był minimalnie szybszy niż Jamróg. Świderski dojechał do mety na zdefektowanym motocyklu.

Bieg 14

Baliński na ostatnim wirażu wyprzedził Rempałę.

Bieg 13

Lebiediew ostrym atakiem na drugim okrążeniu minął Kozę.

Bieg 12

Karpow wygrał z dużą przewagą. Musielak do końca atakował Kozę. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 11

Kaczmarek ponownie najlepiej wystartował. Jednak już na drugim okrążeniu wyprzedzili go Cook i Dudek. Następnie Dudek do ostatnich metrów atakował Brytyjczyka.

Bieg 9

Bieg bez emocji. Jędrzejewski dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. W jego miejsce Nowiński.

Bieg 8

Kaczmarek dobrze wystartował, ale na dystansie spadł z pierwszej pozycji na ostatnią. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 7

Dudek zwyciężył z dużą przewagą.

Bieg 6

Na drugim okrążeniu Lebiediew znalazł sposób na wyprzedzenie Jamroga.

Bieg 5

Karpow na trzecim okrążeniu wyprzedził Świderskiego. Z kolei Cook na ostatnim kółku uporał się z Buczkowskim.

Bieg 4

O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku. Z tym najlepiej poradził sobie Ułamek. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 3

Pieszczek do końca atakował Jamroga. Rempała na drugim wirażu wyprzedził Cooka.

Bieg 2

Kaczmarek wygrał z dużą przewagą.

Bieg 1

Baliński prowadził od startu do mety, ale musiał uważać na ataki Buczkowskiego. Cała czwórka jechała w bliskich odległościach.

Zawody zostaną rozegrane w formacie znanym z SEC - po 20 wyścigach odbędzie się wyścig dodatkowy dla zawodników z miejsc 3-6, a następnie finał.

14:46 - w turnieju udziału nie weźmie również Artiom Łaguta, którego zastąpił Andrzej Lebiediew. Koniec prezentacji.

14:35 - trwa prezentacja.

14:18 - lista startowa potwierdzona. Marcin Rempała zastąpił Kennetha Hansena.

14:10 - w Krakowie zimno i bezdeszczowo. Zawody powinny odbyć się bez żadnych przeszkód.

Bieg 10

Ułamek pewnie wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia. Defekt Balińskiego na końcu stawki.

Bieg 20

Rempała na pierwszym okrążeniu przedarł się na prowadzenie. Upadek Musielaka na końcu stawki. Przerwa na kosmetykę toru.

Finał:

Bezproblemowe zwycięstwo Dudka. Duże różnice między zawodnikami. Defekt Karpowa na końcu stawki.