Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
2. runda kwalifikacyjna eliminacji do GP 2017 w Slangerup
1 Bartosz Zmarzlik Bartosz Zmarzlik 12
2 Mikkel Bech Mikkel Bech 11+3
3 Timo Lahti Timo Lahti 11+2
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 7 Bartosz Zmarzlik B. Zmarzlik Bartosz Zmarzlik 3 1 3 2 3 12
2 13 Mikkel Bech M. Bech Mikkel Bech 2 3 1 3 2 11 +3
3 3 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 1 3 1 3 3 11 +2
4 14 Andriej Karpow A. Karpow Andriej Karpow 3 3 3 0 2 11 +1
5 10 Martin Vaculik M. Vaculik Martin Vaculik 3 d 2 2 3 10
6 8 Tomas H. Jonasson T. Jonasson Tomas H. Jonasson 2 3 2 2 1 10
7 2 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 2 2 2 1 2 9
8 4 Anders Thomsen A. Thomsen Anders Thomsen 0 2 w 3 3 8 +3
9 1 Linus Sundstroem L. Sundstroem Linus Sundstroem 3 1 1 1 2 8 +2
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 12 Wadim Tarasienko W. Tarasienko Wadim Tarasienko 1 0 3 3 1 8 +1
11 11 Chris Harris C. Harris Chris Harris 2 2 2 0 1 7
12 9 Nick Morris N. Morris Nick Morris 0 2 0 2 1 5
13 6 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 0 1 3 d 0 4
14 16 Glenn Moi G. Moi Glenn Moi 1 1 d 1 0 3
15 5 Rohan Tungate R. Tungate Rohan Tungate 1 0 1 0 0 2
16 15 Oleg Michaiłow O. Michaiłow Oleg Michaiłow 0 d 0 1 0 1
17 R1 Leon Madsen L. Madsen Leon Madsen 0
18 R2 Mikkel Michelsen M. Michelsen Mikkel Michelsen 0
Bieg 20
  • Rohan Tungate 0
  • Andriej Karpow 2
  • Chris Harris 1
  • Anders Thomsen 3
Bieg 19
  • Timo Lahti 3
  • Wadim Tarasienko 1
  • Mikkel Bech 2
  • Eduard Krcmar 0
Bieg 18
  • Nick Morris 1
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Bartosz Zmarzlik 3
  • Glenn Moi 0
Bieg 17
  • Linus Sundstroem 2
  • Tomas H. Jonasson 1
  • Oleg Michaiłow 0
  • Martin Vaculik 3
Bieg 15
  • Glenn Moi 1
  • Timo Lahti 3
  • Martin Vaculik 2
  • Rohan Tungate 0
Bieg 14
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Mikkel Bech 3
  • Tomas H. Jonasson 2
  • Chris Harris 0
Bieg 13
  • Bartosz Zmarzlik 2
  • Wadim Tarasienko 3
  • Andriej Karpow 0
  • Linus Sundstroem 1
Problemy z maszyną startową. Konieczna jest przerwa w zawodach.
Bieg 11
  • Tomas H. Jonasson 2
  • Nick Morris 0
  • Timo Lahti 1
  • Andriej Karpow 3
Bieg 10
  • Wadim Tarasienko 3
  • Rohan Tungate 1
  • Oleg Michaiłow 0
  • Andrzej Lebiediew 2
Bieg 8
  • Anders Thomsen 2
  • Tomas H. Jonasson 3
  • Wadim Tarasienko 0
  • Glenn Moi 1
Bieg 5
  • Mikkel Bech 3
  • Linus Sundstroem 1
  • Rohan Tungate 0
  • Nick Morris 2
Bieg 4
  • Oleg Michaiłow 0
  • Andriej Karpow 3
  • Glenn Moi 1
  • Mikkel Bech 2
Bieg 3
  • Martin Vaculik 3
  • Chris Harris 2
  • Nick Morris 0
  • Wadim Tarasienko 1
Bieg 2
  • Rohan Tungate 1
  • Bartosz Zmarzlik 3
  • Eduard Krcmar 0
  • Tomas H. Jonasson 2
Bieg 1
  • Linus Sundstroem 3
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Timo Lahti 1
  • Anders Thomsen 0
14:06 - w Slangerup jest ciepło i słonecznie. Zawody niezagrożone. Pierwszy bieg zaplanowano na godzinę 14:15.

Awans do półfinału eliminacji do GP 2017 uzyska siedmiu zawodników oraz jeden rezerwowy.

Relacja na podstawie Facebooka - FIM Grand Prix Kvalifikation Slangerup.
Nadchodzące biegi
Bieg 6
  • Andriej Karpow 3
  • Martin Vaculik d
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Eduard Krcmar 1
Bieg 7
  • Chris Harris 2
  • Oleg Michaiłow d
  • Bartosz Zmarzlik 1
  • Timo Lahti 3
Bieg 9
  • Eduard Krcmar 3
  • Glenn Moi d
  • Linus Sundstroem 1
  • Chris Harris 2
Bieg 12
  • Mikkel Bech 1
  • Anders Thomsen w
  • Martin Vaculik 2
  • Bartosz Zmarzlik 3
Bieg przerwany. Upadek zaliczył Anders Thomsen. Duńczyk został wykluczony z powtórki.
Bieg 16
  • Nick Morris 2
  • Eduard Krcmar d
  • Anders Thomsen 3
  • Oleg Michaiłow 1
Bieg dodatkowy o 8. miejsce
  • Linus Sundstroem 2
  • Anders Thomsen 3
  • Wadim Tarasienko 1
  • Brak zawodnika
Bieg dodatkowy o 2. miejsce
  • Mikkel Bech 3
  • Timo Lahti 2
  • Andriej Karpow 1
  • Brak zawodnika
Zobacz również
    M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 7 Bartosz Zmarzlik B. Zmarzlik Bartosz Zmarzlik 3 1 3 2 3 12
    2 13 Mikkel Bech M. Bech Mikkel Bech 2 3 1 3 2 11 +3
    3 3 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 1 3 1 3 3 11 +2
    4 14 Andriej Karpow A. Karpow Andriej Karpow 3 3 3 0 2 11 +1
    5 10 Martin Vaculik M. Vaculik Martin Vaculik 3 d 2 2 3 10
    6 8 Tomas H. Jonasson T. Jonasson Tomas H. Jonasson 2 3 2 2 1 10
    7 2 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 2 2 2 1 2 9
    8 4 Anders Thomsen A. Thomsen Anders Thomsen 0 2 w 3 3 8 +3
    9 1 Linus Sundstroem L. Sundstroem Linus Sundstroem 3 1 1 1 2 8 +2
    10 12 Wadim Tarasienko W. Tarasienko Wadim Tarasienko 1 0 3 3 1 8 +1
    11 11 Chris Harris C. Harris Chris Harris 2 2 2 0 1 7
    12 9 Nick Morris N. Morris Nick Morris 0 2 0 2 1 5
    13 6 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 0 1 3 d 0 4
    14 16 Glenn Moi G. Moi Glenn Moi 1 1 d 1 0 3
    15 5 Rohan Tungate R. Tungate Rohan Tungate 1 0 1 0 0 2
    16 15 Oleg Michaiłow O. Michaiłow Oleg Michaiłow 0 d 0 1 0 1
    17 R1 Leon Madsen L. Madsen Leon Madsen 0
    18 R2 Mikkel Michelsen M. Michelsen Mikkel Michelsen 0