Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
1. RK IMŚJ w Pardubicach
1 Maksym Drabik Maksym Drabik 15
2 Wiktor Kułakow Wiktor Kułakow 13
3 Patrick Hansen Patrick Hansen 12+3
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 4 Maksym Drabik M. Drabik Maksym Drabik 3 3 3 3 3 15
2 10 Wiktor Kułakow W. Kułakow Wiktor Kułakow 3 3 1 3 3 13
3 3 Patrick Hansen P. Hansen Patrick Hansen 2 3 3 2 2 12 +3
4 15 Adam Ellis A. Ellis Adam Ellis 3 2 3 2 2 12 +2
5 13 Joel Andersson J. Andersson Joel Andersson 1 3 2 2 3 11
6 8 Kenny Wennerstam K. Wennerstam Kenny Wennerstam 3 2 2 1 1 9
7 14 Stanisław Melnyczuk S. Melnyczuk Stanisław Melnyczuk 2 2 1 3 1 9
8 5 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 2 2 2 1 2 9
9 2 Nick Skorja N. Skorja Nick Skorja w u 0 3 3 6
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 12 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 2 1 1 1 1 6
11 16 Fredrik Jakobsen F. Jakobsen Fredrik Jakobsen 0 0 3 0 2 5
12 7 Roland Benko R. Benko Roland Benko 1 1 0 2 1 5
13 6 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 0 1 2 1 w 4
14 1 Davis Kurmis D. Kurmis Davis Kurmis 1 1 0 0 0 2
15 11 Denis Zworygin D. Zworygin Denis Zworygin 0 0 1 0 0 1
16 9 Michal Tomka M. Tomka Michal Tomka 1 0 0 w 0 1
17 R1 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla 0
18 R2 Josef Novak J. Novak Josef Novak 0
Bieg 20
  • Wiktor Trofimow jr 2
  • Stanisław Melnyczuk 1
  • Denis Zworygin 0
  • Maksym Drabik 3
Bieg 18
  • Michal Tomka 0
  • Nick Skorja 3
  • Roland Benko 1
  • Fredrik Jakobsen 2
Bieg 17
  • Davis Kurmis 0
  • Kenny Wennerstam 1
  • Adam Ellis 2
  • Wiktor Kułakow 3
Bieg 15
  • Fredrik Jakobsen 0
  • Patrick Hansen 2
  • Wiktor Kułakow 3
  • Wiktor Trofimow jr 1
Bieg 14
  • Nick Skorja 3
  • Joel Andersson 2
  • Kenny Wennerstam 1
  • Denis Zworygin 0
Bieg 13
  • Roland Benko 2
  • Zdenek Holub 1
  • Stanisław Melnyczuk 3
  • Davis Kurmis 0
Bieg 12
  • Joel Andersson 2
  • Maksym Drabik 3
  • Wiktor Kułakow 1
  • Roland Benko 0
Bieg 11
  • Kenny Wennerstam 2
  • Michal Tomka 0
  • Patrick Hansen 3
  • Stanisław Melnyczuk 1
Bieg 10
  • Zdenek Holub 1
  • Wiktor Trofimow jr 2
  • Adam Ellis 3
  • Nick Skorja 0
Bieg 9
  • Ondrej Smetana 2
  • Fredrik Jakobsen 3
  • Davis Kurmis 0
  • Denis Zworygin 1
Bieg 8
  • Maksym Drabik 3
  • Kenny Wennerstam 2
  • Zdenek Holub 1
  • Fredrik Jakobsen 0
Bieg 7
  • Denis Zworygin 0
  • Adam Ellis 2
  • Roland Benko 1
  • Patrick Hansen 3
Bieg 5
  • Joel Andersson 3
  • Davis Kurmis 1
  • Wiktor Trofimow jr 2
  • Michal Tomka 0
Bieg 4
  • Adam Ellis 3
  • Stanisław Melnyczuk 2
  • Fredrik Jakobsen 0
  • Joel Andersson 1
Bieg 3
  • Wiktor Kułakow 3
  • Denis Zworygin 0
  • Michal Tomka 1
  • Zdenek Holub 2
Bieg 2
  • Wiktor Trofimow jr 2
  • Roland Benko 1
  • Ondrej Smetana 0
  • Kenny Wennerstam 3
Nadchodzące biegi
Bieg 1
  • Davis Kurmis 1
  • Nick Skorja w
  • Patrick Hansen 2
  • Maksym Drabik 3
Upadek Skorji i Kurmisa. Słoweniec wykluczony z powtórki.

Udział w kolejnej rundzie zapewni sobie czterech najlepszych zawodników.

Relacja na podstawie speedwaylive.eu.
Bieg 6
  • Stanisław Melnyczuk 2
  • Wiktor Kułakow 3
  • Nick Skorja u
  • Ondrej Smetana 1
Bieg 16
  • Michal Tomka w
  • Ondrej Smetana 1
  • Maksym Drabik 3
  • Adam Ellis 2
Bieg 19
  • Patrick Hansen 2
  • Zdenek Holub 1
  • Joel Andersson 3
  • Ondrej Smetana w
Bieg dodatkowy
  • Patrick Hansen 3
  • Adam Ellis 2
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika

Zobacz również