Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
2. półfinał DMŚJ w Pilznie
Reprezentacja Polski Polska Reprezentacja Polski 43
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Paweł Przedpełski P. Przedpełski Paweł Przedpełski 3 2 2 3 3 13
2 Marcin Nowak M. Nowak Marcin Nowak 3 u 1 2 2 8
3 Bartosz Smektała B. Smektała Bartosz Smektała 3 3 2 2 3 13
4 Krystian Pieszczek K. Pieszczek Krystian Pieszczek 1 1 3 3 1 9
5 Rafał Karczmarz R. Karczmarz Rafał Karczmarz 0
Reprezentacja Rosji Rosja Reprezentacja Rosji 30
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Wiktor Kułakow W. Kułakow Wiktor Kułakow 3 2 3 6 1 2 17
2 Gleb Czugunow G. Czugunow Gleb Czugunow 1 3 1 d 0 5
3 Siergiej Łogaczow S. Łogaczow Siergiej Łogaczow 2 1 w w 3 6
4 Roman Lachbaum R. Lachbaum Roman Lachbaum 1 1 0 - 0 2
5 Gleb Szewczenko G. Szewczenko Gleb Szewczenko 0
Reprezentacja Czech Czechy Reprezentacja Czech 25
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub t 0 3 0 1 4
2 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 0 1 - 0 3 2 6
3 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla d 0 - 1 1 2
4 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 2 3 4 3 d 1 13
5 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 0
Reprezentacja Niemiec Niemcy Reprezentacja Niemiec 28
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Erik Riss E. Riss Erik Riss 2 2 1 2 2 3 12
2 Michael Haertel M. Haertel Michael Haertel 0 3 1 2 w 6
3 Dominik Moeser D. Moeser Dominik Moeser 2 0 0 - - 2
4 Daniel Spiller D. Spiller Daniel Spiller 1 2 2 1 2 0 8
5 Sandro Wasserman S. Wasserman Sandro Wasserman 0
Bieg 20
  • Eduard Krcmar 1
  • Paweł Przedpełski 3
  • Wiktor Kułakow 2
  • Daniel Spiller 0
Bieg 19
  • Bartosz Smektała 3
  • Gleb Czugunow 0
  • Daniel Spiller Rezerwa taktyczna za Dominik Moeser 2
  • Michal Skurla 1
Bieg 18
  • Siergiej Łogaczow 3
  • Michael Haertel w
  • Zdenek Holub 1
  • Marcin Nowak 2
Haertel wykluczony za spowodowanie przerwania wyścigu poprzez upadek.
Bieg 17
  • Erik Riss 3
  • Ondrej Smetana 2
  • Krystian Pieszczek 1
  • Roman Lachbaum 0
Bieg 16
  • Paweł Przedpełski 3
  • Erik Riss 2
  • Wiktor Kułakow 1
  • Zdenek Holub 0
Bieg 15
  • Ondrej Smetana 3
  • Marcin Nowak 2
  • Michael Haertel Joker 2
  • Gleb Czugunow d
Bieg 14
  • Krystian Pieszczek 3
  • Erik Riss Rezerwa taktyczna za Dominik Moeser 2
  • Michal Skurla 1
  • Siergiej Łogaczow w
Łogaczow upadł na tor. Rosjanin wykluczony z powtórki.
Bieg 13
  • Daniel Spiller 1
  • Wiktor Kułakow Rezerwa taktyczna za Roman Lachbaum , Joker 6
  • Bartosz Smektała 2
  • Eduard Krcmar d
Bieg 12
  • Dominik Moeser 0
  • Gleb Czugunow 1
  • Eduard Krcmar 3
  • Paweł Przedpełski 2
Bieg 11
  • Wiktor Kułakow 3
  • Ondrej Smetana Rezerwa taktyczna za Michal Skurla 0
  • Marcin Nowak 1
  • Daniel Spiller 2
Bieg 10
  • Michael Haertel 1
  • Siergiej Łogaczow w
  • Zdenek Holub 3
  • Bartosz Smektała 2
Łogaczow nie stawił się pod taśmą w wyznaczonym czasie.
Bieg 9
  • Roman Lachbaum 0
  • Krystian Pieszczek 3
  • Eduard Krcmar Rezerwa taktyczna za Ondrej Smetana , Joker 4
  • Erik Riss 1
Bieg 8
  • Michal Skurla 0
  • Michael Haertel 3
  • Paweł Przedpełski 2
  • Roman Lachbaum 1
Bieg 7
  • Erik Riss 2
  • Eduard Krcmar 3
  • Siergiej Łogaczow 1
  • Marcin Nowak u
Bieg 6
  • Bartosz Smektała 3
  • Ondrej Smetana 1
  • Dominik Moeser 0
  • Wiktor Kułakow 2
Bieg 5
  • Zdenek Holub 0
  • Daniel Spiller 2
  • Gleb Czugunow 3
  • Krystian Pieszczek 1
Bieg 4
  • Siergiej Łogaczow 2
  • Paweł Przedpełski 3
  • Daniel Spiller 1
  • Ondrej Smetana 0
Bieg 3
  • Marcin Nowak 3
  • Zdenek Holub t
  • Roman Lachbaum 1
  • Dominik Moeser 2
Bieg 2
  • Gleb Czugunow 1
  • Bartosz Smektała 3
  • Erik Riss 2
  • Michal Skurla d
Defekt Skurli na ostatniej pozycji.
Bieg 1
  • Eduard Krcmar 2
  • Wiktor Kułakow 3
  • Krystian Pieszczek 1
  • Michael Haertel 0
Taśma nierówno poszło do góry. Powtórka w pełnej obsadzie.

Awans do finału w Norrkoeping uzyska zwycięzca półfinału w Pilźnie oraz półfinału w Holsted, który rozpocznie się o godz. 19:00, a także najlepsza drużyna z drugiego miejsca. W finale wystąpią również Szwedzi, jako gospodarze turnieju.

Zawody zostaną poprzedzone minutą ciszy, by uczcić pamięć Krystiana Rempały.

W Pilźnie cały dzień świeciło słońce.

Relacja na podstawie speedwaylive.eu.
Zobacz również
    Polska Reprezentacja Polski 43
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Paweł Przedpełski P. Przedpełski Paweł Przedpełski 3 2 2 3 3 13
    2 Marcin Nowak M. Nowak Marcin Nowak 3 u 1 2 2 8
    3 Bartosz Smektała B. Smektała Bartosz Smektała 3 3 2 2 3 13
    4 Krystian Pieszczek K. Pieszczek Krystian Pieszczek 1 1 3 3 1 9
    5 Rafał Karczmarz R. Karczmarz Rafał Karczmarz 0
    Rosja Reprezentacja Rosji 30
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Wiktor Kułakow W. Kułakow Wiktor Kułakow 3 2 3 6 1 2 17
    2 Gleb Czugunow G. Czugunow Gleb Czugunow 1 3 1 d 0 5
    3 Siergiej Łogaczow S. Łogaczow Siergiej Łogaczow 2 1 w w 3 6
    4 Roman Lachbaum R. Lachbaum Roman Lachbaum 1 1 0 - 0 2
    5 Gleb Szewczenko G. Szewczenko Gleb Szewczenko 0
    Czechy Reprezentacja Czech 25
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub t 0 3 0 1 4
    2 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 0 1 - 0 3 2 6
    3 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla d 0 - 1 1 2
    4 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 2 3 4 3 d 1 13
    5 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 0
    Niemcy Reprezentacja Niemiec 28
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Erik Riss E. Riss Erik Riss 2 2 1 2 2 3 12
    2 Michael Haertel M. Haertel Michael Haertel 0 3 1 2 w 6
    3 Dominik Moeser D. Moeser Dominik Moeser 2 0 0 - - 2
    4 Daniel Spiller D. Spiller Daniel Spiller 1 2 2 1 2 0 8
    5 Sandro Wasserman S. Wasserman Sandro Wasserman 0