Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
3. półfinał eliminacji do SEC w Libercu
  • IME
  • 14 Maja 2016, 15:00
1 Mateusz Szczepaniak Mateusz Szczepaniak 14
2 Artiom Łaguta Artiom Łaguta 13
3 Joonas Kylmaekorpi Joonas Kylmaekorpi 12
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 1 Mateusz Szczepaniak M. Szczepaniak Mateusz Szczepaniak 3 3 2 3 3 14
2 2 Artiom Łaguta A. Łaguta Artiom Łaguta 2 3 2 3 3 13
3 5 Joonas Kylmaekorpi J. Kylmaekorpi Joonas Kylmaekorpi 1 2 3 3 3 12
4 6 Tomasz Jędrzejak T. Jędrzejak Tomasz Jędrzejak 2 2 1 3 3 11
5 16 Nicolai Klindt N. Klindt Nicolai Klindt 1 3 3 2 1 10
6 13 Andriej Kudriaszow A. Kudriaszow Andriej Kudriaszow 3 1 3 1 1 9
7 15 Kai Huckenbeck K. Huckenbeck Kai Huckenbeck 2 3 1 2 1 9
8 12 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 2 2 0 2 2 8
9 10 Tobias Busch T. Busch Tobias Busch 3 1 2 1 0 7
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 9 Maksim Bogdanow M. Bogdanow Maksim Bogdanow 0 d 3 1 2 6
11 8 Wiktor Kułakow W. Kułakow Wiktor Kułakow 0 0 2 2 2 6
12 11 Kenneth Bjerre K. Bjerre Kenneth Bjerre 1 2 0 d 2 5
13 7 Matej Kus M. Kus Matej Kus 3 0 0 1 0 4
14 4 Jurica Pavlic J. Pavlic Jurica Pavlic 1 1 w 0 1 3
15 14 Artiom Trofimow A. Trofimow Artiom Trofimow 0 0 1 0 0 1
16 3 Milen Manev M. Manev Milen Manev 0 1 0 0 0 1
17 R1 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla 1 1
18 R2 Jaroslav Petrak J. Petrak Jaroslav Petrak 0
Bieg 20
  • Joonas Kylmaekorpi 3
  • Artiom Trofimow 0
  • Kenneth Bjerre 2
  • Jurica Pavlic 1
Bieg 19
  • Milen Manev 0
  • Zdenek Holub 2
  • Andriej Kudriaszow 1
  • Tomasz Jędrzejak 3
Bieg 18
  • Maksim Bogdanow 2
  • Artiom Łaguta 3
  • Matej Kus 0
  • Nicolai Klindt 1
Bieg 17
  • Mateusz Szczepaniak 3
  • Wiktor Kułakow 2
  • Kai Huckenbeck 1
  • Tobias Busch 0
Bieg 16
  • Maksim Bogdanow 1
  • Tomasz Jędrzejak 3
  • Jurica Pavlic 0
  • Kai Huckenbeck 2
Bieg 15
  • Nicolai Klindt 2
  • Milen Manev 0
  • Tobias Busch 1
  • Joonas Kylmaekorpi 3
Bieg 13
  • Matej Kus 1
  • Zdenek Holub 2
  • Artiom Trofimow 0
  • Mateusz Szczepaniak 3
Bieg 12
  • Andriej Kudriaszow 3
  • Michal Skurla Wykluczenie Jurica Pavlic 1
  • Tobias Busch 2
  • Matej Kus 0
Pavlic został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.
Bieg 11
  • Wiktor Kułakow 2
  • Maksim Bogdanow 3
  • Milen Manev 0
  • Artiom Trofimow 1
Bieg 10
  • Zdenek Holub 0
  • Joonas Kylmaekorpi 3
  • Kai Huckenbeck 1
  • Artiom Łaguta 2
Bieg 9
  • Tomasz Jędrzejak 1
  • Nicolai Klindt 3
  • Mateusz Szczepaniak 2
  • Kenneth Bjerre 0
Bieg 8
  • Jurica Pavlic 1
  • Wiktor Kułakow 0
  • Zdenek Holub 2
  • Nicolai Klindt 3
Bieg 7
  • Kenneth Bjerre 2
  • Kai Huckenbeck 3
  • Matej Kus 0
  • Milen Manev 1
Bieg 6
  • Artiom Trofimow 0
  • Tobias Busch 1
  • Artiom Łaguta 3
  • Tomasz Jędrzejak 2
Bieg 4
  • Kai Huckenbeck 2
  • Artiom Trofimow 0
  • Nicolai Klindt 1
  • Andriej Kudriaszow 3
Bieg 3
  • Tobias Busch 3
  • Kenneth Bjerre 1
  • Maksim Bogdanow 0
  • Zdenek Holub 2
Bieg 2
  • Joonas Kylmaekorpi 1
  • Matej Kus 3
  • Tomasz Jędrzejak 2
  • Wiktor Kułakow 0
Bieg 1
  • Mateusz Szczepaniak 3
  • Artiom Łaguta 2
  • Milen Manev 0
  • Jurica Pavlic 1
Relacja na podstawie speedwaylive.eu. Awans do SEC Challenge wywalczy czterech najlepszych żużlowców.
Nadchodzące biegi
Bieg 5
  • Andriej Kudriaszow 1
  • Mateusz Szczepaniak 3
  • Joonas Kylmaekorpi 2
  • Maksim Bogdanow d
Bieg 14
  • Artiom Łaguta 3
  • Andriej Kudriaszow 1
  • Wiktor Kułakow 2
  • Kenneth Bjerre d

Zobacz również