• Leon Madsen 1
  • Jason Doyle 3
  • Kenneth Bjerre 0
  • Patryk Dudek 2
Po starcie goście wyjechali na podwójne prowadzenie. Zielonogórzanie dowieźli 5 punktów do mety. Duńczycy reprezentujący Unię Tarnów nie znaleźli sposobu na Jasona Doyle'a i Patryka Dudka.
  • Piotr Protasiewicz 1
Bardzo dobry start tym razem gospodarzy. Bjerre i Madsen objęli podwójne prowadzenie, ale nie utrzymali go długo, ponieważ na drugim okrążeniu Leon Madsen spadł na ostatnią pozycję. W dalszej fazie wyścigu stoczył on ciekawą walkę z zielonogórską parą. Przerwa.
  • Kenneth Bjerre 2
Ponownie bardzo dobrze wystartowali zawodnicy gości. Natychmiast za nimi znalazł się Kenneth Bjerre, który zdołał rozdzielić rywali wyprzedzając Patryka Dudka. Duńczyk miał wielki apetyt by wyprzedzić też Pieszczka, lecz musiał też mieć się na baczności, aby drugiej lokaty nie odbił Dudek.
  • Janusz Kołodziej 1
Po starcie podwójnie prowadzili goście. Para gospodarzy starała się ich dogonić, lecz bezskutecznie. Kołodziej szalał po zewnętrznej, ale nie znalazł on sposobu na jadących parą Doyle'a i Pieszczka.
  • Mikkel Michelsen 1
Od startu prowadził Kenneth Bjerre, którego zaciekle ścigał Piotr Protasiewicz. Kapitan Falubazu wyprzedził rywala tuż przed metą! Przerwa.

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Ostrzeżenie dla Kennetha Bjerre. Powtórka w 4.
  • Leon Madsen 2
Ciekawą walkę między sobą stoczyli Leon Madsen i Jason Doyle. Obaj długo jechali blisko siebie i rywalizowali o zwycięstwo do samej mety.
  • Arkadiusz Madej 0
Świetny atak Janusza Kołodzieja, który jednym manewrem wyprzedził obu zielonogórzan. W ten sposób kapitan Jaskółek uratował remis dla tarnowian.
  • Krystian Pieszczek 1
Leon Madsen nie dał się założyć Krystianowi Pieszczkowi i uciekł przeciwnikom. W dalszej fazie wyścigu zielonogórzanie jechali blisko siebie. Na ostatnim okrążeniu Świderski miał szansę wyprzedzić juniora Falubazu. Przerwa.
Bieg 6
Unia Tarnów 12
2 : 4
12 Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
  • Janusz Kołodziej 2
  • Patryk Rolnicki 0
Janusz Kołodziej dobrze wystartował, ale na pierwszym łuku został z tyłu i na podwójne prowadzenie wyjechali zielonogórzanie. Kołodziej wyprzedził Karpowa podczas drugiego okrążenia.
Bieg 5
Unia Tarnów 10
3 : 3
8 Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
  • Patryk Dudek 3
  • Justin Sedgmen 0
Patryk Dudek popisał się rewelacyjnym startem i odjechał rywalom. Zielonogórzanin odniósł zdecydowane zwycięstwo.
Bieg 4
Unia Tarnów 7
4 : 2
  • Arkadiusz Madej 3
Janusz Kołodziej na początku biegu szalał po zewnętrznej, próbując wyprzedzić drugiego Piotra Protasiewicza. Tymczasem od startu prowadził Arkadiusz Madej, który mądrze bronił się przed kapitanem Falubazu. Przerwa. Czas na równanie toru.
  • Mikkel Michelsen 0
Kenneth Bjerre najlepiej zachował się na pierwszym łuku wypychając Jasona Doyle'a. Michelsen jednocześnie atakował jadącego na drugim miejscu Karpowa i bronił się przed Jasonem Doylem. Świetna walka całej trójki. Duńczyk na ostatnich metrach stracił punktowaną lokatę.
Bieg 1
3 : 3
  • Piotr Świderski 1
Patryk Dudek nie dał się po starcie wyprzedzić Leonowi Madsenowi. Z kolei z tyłu na początku biegu Sedgmen atakował Świderskiego. Na torze utworzyły się dwie pary.

17:57 - prezentacja zakończona. Zawodnicy wrócili do parku maszyn.

17:55 - zawody zostaną rozegrane wg I zestawu startowego.

17:54 - rozpoczęła się prezentacja.

17:52 - na trybunach powyżej 4 tysięcy widzów.

17:50 - zawodnicy zasiedli już na platformie, na której wyjadą do prezentacji.

17:40 - koniec próby toru.

17:33 - na próbę toru wyjechali Bjerre oraz Kołodziej.

17:31 - rozpoczęła się próba toru. Ze strony Ekantor.pl Falubazu udział w niej biorą Karpow oraz Protasiewicz.

17:12 - na trybunach około tysiąca widzów.

17:09 - składy potwierdzone. Zestawienia obu drużyn uzupełnili Patryk Rolnicki oraz Sebastian Niedźwiedź.

17:05 - w Tarnowie ciepło. Zawody odbędą się bez żadnych przeszkód.
Nadchodzące biegi
Bieg 2
  • Arkadiusz Madej 2
  • Patryk Rolnicki w
  • Sebastian Niedźwiedź 1
Krystian Pieszczek prowadził od startu, natomiast Arkadiusz Madej uporał się na dystansie z Sebastianem Niedźwiedziem.

Wypadek na pierwszym łuku. Patryk Rolnicki zderzył się z Sebastianem Niedźwiedziem. Wyścig przerwany. Na tor wyjechał ambulans. Z toru podniósł się Patryk Rolnicki. Junior gospodarzy o własnych siłach wrócił do parku maszyn. Sebastian Niedźwiedź natomiast cały czas jest opatrywany. Na szczęście junior Falubazu również samodzielnie wrócił do parku maszyn. Z powtórki został wykluczony Rolnicki. Obaj młodzieżowcy są zdolni do dalszej jazdy.
Bieg 14
  • Andriej Karpow d
  • Leon Madsen Rezerwa taktyczna za Piotr Świderski 1
Od startu prowadził Piotr Protasiewicz, ale za nim pędzili gospodarze. Na drugim okrążeniu Kołodziej wyprzedził kapitana Falubazu. Defekt Andrieja Karpowa podczas trzeciego okrążenia na końcu stawki.