Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Gnistorna Malmoe 19
3 : 3
23 Griparna Nyköping
  • Robert Miśkowiak 3
  • Magnus Zetterstroem 2
  • Oskar Fajfer 0
  • Krzysztof Jabłoński 1
Goście wygrali 47:43.
Bieg 14
Gnistorna Malmoe 16
2 : 4
20 Griparna Nyköping
  • Robert Miśkowiak 2
  • Linus Ekloef 1
  • Timo Lahti 0
  • Krzysztof Jabłoński 3
Bieg 13
Gnistorna Malmoe 14
2 : 4
16 Griparna Nyköping
  • Magnus Zetterstroem 3
  • Mattias Nilsson 0
  • Alexander Edberg 1
  • Oskar Fajfer 2
Bieg 12
Gnistorna Malmoe 12
3 : 3
12 Griparna Nyköping
  • Krzysztof Jabłoński 2
  • Mathias Thoernblom 0
  • John Lindman 1
  • Timo Lahti 3
Bieg 11
Gnistorna Malmoe 9
3 : 3
9 Griparna Nyköping
  • Maksymilian Bogdanowicz 0
  • Alexander Woentin 1
  • Daniel Henderson 3
  • Jari Makinen 2
Bieg 10
Gnistorna Malmoe 6
3 : 3
6 Griparna Nyköping
  • Alexander Woentin 1
  • Daniel Henderson 0
  • Linus Ekloef 2
  • Robert Miśkowiak 3
Bieg 9
Gnistorna Malmoe 3
3 : 3
3 Griparna Nyköping
  • Timo Lahti 3
  • John Lindman 1
  • Daniel Henderson Rezerwa zwykła za Maksymilian Bogdanowicz 0
  • Magnus Zetterstroem 2
Henderson za Bogdanowicza jako rezerwa zwykła.
Bieg 7
Gnistorna Malmoe 11
3 : 3
13 Griparna Nyköping
  • Alexander Edberg 1
  • Robert Miśkowiak 3
  • Krzysztof Jabłoński 2
  • Daniel Henderson Rezerwa zwykła za Mattias Nilsson 0
Henderson za Nilssona jako rezerwa zwykła.
Bieg 6
Gnistorna Malmoe 8
3 : 3
10 Griparna Nyköping
  • John Lindman 0
  • Oskar Fajfer 2
  • Magnus Zetterstroem 3
  • Mathias Thoernblom 1
Bieg 5
Gnistorna Malmoe 5
3 : 3
7 Griparna Nyköping
  • Daniel Henderson 3
  • Alexander Edberg 2
  • Mattias Nilsson 0
  • Alexander Woentin 1
Bieg 4
Gnistorna Malmoe 2
2 : 4
4 Griparna Nyköping
  • Linus Ekloef 3
  • Timo Lahti 2
  • Jari Makinen 1
  • Maksymilian Bogdanowicz 0
Bieg 1
Gnistorna Malmoe 2
2 : 4
4 Griparna Nyköping
  • Mattias Nilsson 0
  • Magnus Zetterstroem 3
  • Robert Miśkowiak 2
  • John Lindman 1
Składy potwierdzone. Relacja na podstawie svemo.se.
Nadchodzące biegi
Bieg 2
  • Jari Makinen 1
  • Maksymilian Bogdanowicz w
  • Alexander Woentin 2
  • Daniel Henderson 3
Bogdanowicz został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.
Bieg 3
  • Oskar Fajfer 3
  • Krzysztof Jabłoński 1
  • Mathias Thoernblom d
  • Alexander Edberg 2
Bieg 8
  • Mathias Thoernblom 2
  • Jari Makinen w
  • Oskar Fajfer 3
  • Linus Ekloef 1
Zobacz również
    Gnistorna Malmoe Gnistorna Malmoe 43
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Robert Miśkowiak R. Miśkowiak Robert Miśkowiak 2 3 3 2 3 13
    10 Mattias Nilsson M. Nilsson Mattias Nilsson 0 0 - 0 0
    11 Oskar Fajfer O. Fajfer Oskar Fajfer 3 2 3 2 0 10
    12 Mathias Thoernblom M. Thoernblom Mathias Thoernblom d 1* 2* 0 3 +2
    13 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 2 3 3 0 8
    14 Maksymilian Bogdanowicz M. Bogdanowicz Maksymilian Bogdanowicz w 0 - 0 0
    15 Daniel Henderson D. Henderson Daniel Henderson 3 3 0 0 0 3 9
    Griparna Nyköping Griparna Nyköping 47
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Magnus Zetterstroem M. Zetterstroem Magnus Zetterstroem 3 3 2 3 2 13
    2 John Lindman J. Lindman John Lindman 1 0 1* 1* 3 +2
    3 Krzysztof Jabłoński K. Jabłoński Krzysztof Jabłoński 1* 2 2 3 1* 9 +2
    4 Alexander Edberg A. Edberg Alexander Edberg 2 2 1* 1 6 +1
    5 Linus Ekloef L. Ekloef Linus Ekloef 3 1 2 1 7
    6 Alexander Woentin A. Woentin Alexander Woentin 2 1* 1* 1* 5 +3
    7 Jari Makinen J. Makinen Jari Makinen 1* 1 w 2 4 +1