Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
3. kolejka ligi czeskiej w Slanym
AK 3ton Slany AK 3ton Slany AK 3ton Slany 24
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Michal Dudek M. Dudek Michal Dudek 0 1 0 1
2 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 3 2 2 7
3 Brak zawodnika B. zawodnika Brak zawodnika - - - - 0
4 Piotr Dziatkowiak P. Dziatkowiak Piotr Dziatkowiak 3 2 0 5
5 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński 2 3 3 3 11
Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 23
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 2 0 - 2
2 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 3 3 3 9
3 Hynek Stichauer H. Stichauer Hynek Stichauer 1 - 2 3
4 Josef Novak J. Novak Josef Novak 0 0 - 0 0
5 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 3 3 3 9
BP Team BP Team BP Team 15
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 1 0 0 1
2 Martin Malek M. Malek Martin Malek 2 2 1 4 9
3 Fritz Wallner F. Wallner Fritz Wallner 1 2 1 4
4 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 0 0 1 - 1
5 Michael Hadek M. Hadek Michael Hadek 0
AK Marketa Praga AK Marketa Praga AK Marketa Praga 21
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Matej Kus M. Kus Matej Kus d 1 2 3
2 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 1 - 1 2
3 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 2 1 2 5
4 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla - 1 - 1 2
5 Patryk Dolny P. Dolny Patryk Dolny 3 6 0 9
Bieg 13
  • Michal Skurla 1
  • Josef Novak 0
  • Adrian Miedziński Rezerwa zwykła za Brak zawodnika 3
  • Martin Malek Rezerwa taktyczna za Martin Gavenda , Joker 4
Malek jako Joker.
Bieg 12
  • Zdenek Holub 2
  • Ales Dryml 3
  • Martin Gavenda 1
  • Michal Dudek 0
Bieg 11
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Tomas Suchanek 3
  • Fritz Wallner 1
  • Eduard Krcmar 2
  • Patryk Dolny Rezerwa zwykła za Michal Skurla 0
Zaczyna lekko padać deszcz.
Bieg 10
  • Ondrej Smetana 1
  • Hynek Stichauer 2
  • Patrik Mikel 0
  • Adrian Miedziński Rezerwa zwykła za Brak zawodnika 3
Bieg 9
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Josef Novak 3
  • Piotr Dziatkowiak 0
  • Martin Malek 1
  • Matej Kus 2
Bieg 8
  • Fritz Wallner 2
  • Patryk Dolny Rezerwa zwykła za Ondrej Smetana , Joker 6
  • Michal Dudek 1
  • Josef Novak 0
Dolny jako Joker.
Bieg 7
  • Matej Kus 1
  • Martin Gavenda 0
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Hynek Stichauer 3
  • Eduard Krcmar 2
Bieg 6
  • Adrian Miedziński Rezerwa zwykła za Brak zawodnika 3
  • Martin Malek 2
  • Zdenek Holub 1
  • Tomas Suchanek 0
Bieg 5
  • Patrik Mikel 0
  • Michal Skurla 1
  • Ales Dryml 3
  • Piotr Dziatkowiak 2
Mikel dotknął taśmy i w powtórce wystartuje 15 metrów za resztą zawodników.
Bieg 4
  • Hynek Stichauer 1
  • Michal Dudek 0
  • Patryk Dolny Rezerwa zwykła za Michal Skurla 3
  • Martin Malek 2
Bieg 3
  • Eduard Krcmar 3
  • Patrik Mikel 1
  • Josef Novak 0
  • Zdenek Holub 2
Bieg 1
  • Martin Gavenda 0
  • Tomas Suchanek 2
  • Piotr Dziatkowiak 3
  • Ondrej Smetana 1
Relacja na podstawie online.speedwaylive.eu.
Nadchodzące biegi
Bieg 2
  • Ales Dryml 3
  • Adrian Miedziński Rezerwa zwykła za Brak zawodnika 2
  • Matej Kus d
  • Fritz Wallner 1
Defekt Kusa na starcie.
Bieg 14
  • Piotr Dziatkowiak
  • Zdenek Holub
  • Fritz Wallner
  • Hynek Stichauer
Opady się nasilają. Zawody decyzją sędziego są wstrzymane. Czekamy do 19:55 na ostateczną decyzję. Decyzją Jury zawody zostają przerwane. Wyniki są zaliczone.
Bieg 15
  • Martin Malek
  • Eduard Krcmar
  • Ondrej Smetana
  • Ales Dryml
Bieg 16
  • Michal Dudek
  • Matej Kus
  • Tomas Suchanek
  • Patrik Mikel
Bieg 17
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
Bieg 18
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
Bieg 19
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
Bieg 20
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika

Zobacz również

    AK 3ton Slany AK 3ton Slany 24
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Michal Dudek M. Dudek Michal Dudek 0 1 0 1
    2 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 3 2 2 7
    3 Brak zawodnika B. zawodnika Brak zawodnika - - - - 0
    4 Piotr Dziatkowiak P. Dziatkowiak Piotr Dziatkowiak 3 2 0 5
    5 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński 2 3 3 3 11
    Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 23
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 2 0 - 2
    2 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 3 3 3 9
    3 Hynek Stichauer H. Stichauer Hynek Stichauer 1 - 2 3
    4 Josef Novak J. Novak Josef Novak 0 0 - 0 0
    5 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 3 3 3 9
    BP Team BP Team 15
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 1 0 0 1
    2 Martin Malek M. Malek Martin Malek 2 2 1 4 9
    3 Fritz Wallner F. Wallner Fritz Wallner 1 2 1 4
    4 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 0 0 1 - 1
    5 Michael Hadek M. Hadek Michael Hadek 0
    AK Marketa Praga AK Marketa Praga 21
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Matej Kus M. Kus Matej Kus d 1 2 3
    2 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 1 - 1 2
    3 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 2 1 2 5
    4 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla - 1 - 1 2
    5 Patryk Dolny P. Dolny Patryk Dolny 3 6 0 9
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki Liga czeska
    Lokalizacja Slaný
    Stadion Stadion żużlowy w Slanach
    Data i godzina 08 Czerwca 2016, 18:00

    Zobacz również