18 R2 Mike Trzensiok d 0
Bieg dodatkowy

Adamczak wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia.

Bieg 18

Pewne zwycięstwo Drabika. Na pierwszym kółku Zengota poradził sobie z Malitowskim. Czas: 67,89 sek.

Bieg 16

Adamczak popisał się kolejnym dobrym startem i jechał na pierwszej pozycji, lecz na drugim okrążeniu zanotował defekt motocykla. Czas: 68,37 sek. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 15

Na pierwszym okrążeniu Ułamek wyprzedził Ajtnera-Golloba, który następnie musiał uważać na ataki Cyfera. Czas: 68,97 sek.

Bieg 14

Drabik wygrał bez żadnych problemów. Duże odległości między zawodnikami. Czas: 67,53 sek.

Bieg 13

Pewna wygrana Pieszczka. Miśkowiak na pierweszym kółku minął Fajfera, a następnie rzucił się w pogoń za Zengotą. Czas: 68,45 sek.

Bieg 11

Miedziński prowadził od startu do mety. Czas: 67,84 sek.

Bieg 9

Świetnie ze startu wyszedł Chrzanowski i do mety nie oddał prowadzenia. Miśkowiak na pierwszym kółku przeszedł z czwartej pozycji na drugą. Czas: 69,98 sek.

Bieg 8

Dobry start Fajfera, ale na trzecim okrążeniu wyprzedził go Miedziński. Następnie Jamróg do końca atakował Fajfera. Czas: 69,12 sek. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 7

Pewne zwycięstwo Adamczaka. Cyfer skutecznie odpierał ataki Chrzanowskiego. Czas 68,65 sek.

Krótka awaria maszyny startowej. Usterka jest już naprawiona.

Bieg 6

Pewna wygrana Pieszczka. Drabik walczył o dwa punkty z Sucheckim. Czas: 68,08 sek.

Bieg 5

Duży ścisk na pierwszym łuku, ale najlepiej rozegrał go Miśkowiał. Ułamek do końca atakował Malitowskiego. Czas: 69,14 sek.

Bieg 4

Pewna wygrana Pieszczka, Adamczak atakował Jędrzejewskiego. Czas: 68,72 sek. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 3

Malitowski przez cały bieg atakował Sucheckiego, ale ten skutecznie się bronił. Czas: 70,26 sek.

Bieg 2

Zengota najlepiej rozegrał pierwszy łuk i pognał do mety po trzy punkty. Miedziński gonił Ułamka. Czas: 68,69 sek.

Bieg 1

Z ogromną przewagą pierwszy wyścig wygrał Drabik. Bieg bez emocji. Czas: 67,92 sek.

16:06 - na trybunach około 200 kibiców.

16:02 - rozpoczęła się prezentacja. Awans do półfinałów wywalczy 8 najlepszych zawodników.

15:46 - lista startowa potwierdzona.

15:28 - w Łodzi słoneczna pogoda. Zawody powinny odbyć się bez żadnych przeszkód.

-> TUTAJ obejrzysz transmisję z ćwierćfinału IMP w Rzeszowie!

Bieg 10

Adamczak najszybciej ruszył spod taśmy, a następnie bronił się przed wściekłymi atakami Drabika. Fajfer zanotował defekt na drugim okrążeniu, jechał wtedy na końcu stawki. Czas: 68,35 sek.

Bieg 12

Jamróg do końca atakował Jędrzejewskiego, który świetnie ruszył spod taśmy. Pecha miał Zengota, który zaliczył defekt na starcie. Czas: 68,90 sek. Przerwa na równanie toru.

Bieg 17
Kamil Nowacki Taśma Adrian Miedziński
1

Miedziński dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. Zawodnika Get Well Toruń zastąpił Nowacki. W powtórce na pierwszym łuku upadł Adamczak i został wykluczony. Zawodnik Orła z toru wstał o własnych siłach.

Przy trzecim podejściu Miśkowiak wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia. Czas: 68,65 sek.

Bieg 19
Mike Trzensiok Taśma Oskar Fajfer
d

Fajfer dotknął taśmy, jego miejsce zajął Trzensiok. W powtórce Trzensiok zaliczył defekt na starcie, a Przedpełski na pierwszym kółku wyprzedził Jędrzejewskiego. Czas: 67,82 sek.

Bieg 20

Na drugim łuku upadek zanotował Ułamek. Zawodnik Eko-Dir Włókniarza został wykluczony. Na szczęście doświadczony żużlowiec do parku maszyn udał się o własnych siłach. W powtórce pewne zwycięstwo Pieszczka. Czas: 68,65 sek. Przerwa na równanie toru.

O dwa miejsca premiowane awansem rozegrany zostanie miniturniej z udziałem sześciu zawodników.

Malitowski wygrał z dużą przewagą. Adamczak zanotował defekt na pierwszym kółku, jechał wtedy na drugim miejscu.

Pewny triumf Ułamka. Na pierwszym okrążeniu Jędrzejewski upadł na drugim miejscu.

Suchecki do końca atakował Adamczaka. Właśnie ta dwójka wywalczyła awans do półfinałów. Defekt Malitowskiego na pierwszym okrążeniu, kiedy jechał na końcu stawki.