Kokpit Kibice
46:44
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Kjastas Puodżuks K. Puodżuks Kjastas Puodżuks - - - - - 0
10 Michael Hadek M. Hadek Michael Hadek 2 2* 1* d 0 d 5 +2
11 Daniel Hadek D. Hadek Daniel Hadek 1* 2 w - - 3 +1
12 Michaela Krupickova M. Krupickova Michaela Krupickova 0 - 0 0 - 0
13 Zdenek Simota Z. Simota Zdenek Simota 3 3 1 2 3 2* 14 +1
14 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar 2* 3 3 3 2 3 16 +1
15 Jan Holub J. Holub Jan Holub 2 1* 2 0 2* 1 8 +2
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Matej Kus M. Kus Matej Kus - 3 2 2 d 2* 9 +1
2 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 0 0 - 1* 1 2 +1
3 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 0 3 1* - - - 4 +1
4 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla 1 0 1* 1 3 +1
5 Lubos Tomicek L. Tomicek Lubos Tomicek 1 1 - - - 2
6 Troy Batchelor T. Batchelor Troy Batchelor 0 2* 2 3 3 1 11 +1
7 Grzegorz Walasek G. Walasek Grzegorz Walasek 3 3 3 1 3 0 13
Bieg 15
DaK Moto Liebezeit Divisov 46
5 : 1
44 AK Marketa Praga
  • Matej Zagar 3
  • Troy Batchelor 1
  • Zdenek Simota 2
  • Grzegorz Walasek 0
Bieg 14
DaK Moto Liebezeit Divisov 41
1 : 5
43 AK Marketa Praga
  • Matej Kus 2
  • Michael Hadek d
  • Grzegorz Walasek 3
  • Jan Holub 1
Bieg 13
DaK Moto Liebezeit Divisov 40
2 : 4
38 AK Marketa Praga
  • Michael Hadek 0
  • Troy Batchelor Rezerwa zwykła za Lubos Tomicek 3
  • Matej Zagar Rezerwa zwykła za Kjastas Puodżuks 2
  • Grzegorz Walasek Rezerwa zwykła za Martin Gavenda 1
Bieg 12
DaK Moto Liebezeit Divisov 38
5 : 1
34 AK Marketa Praga
  • Matej Kus d
  • Zdenek Simota 3
  • Zdenek Holub 1
  • Jan Holub Rezerwa zwykła za Michaela Krupickova 2
Bieg 11
DaK Moto Liebezeit Divisov 33
2 : 4
33 AK Marketa Praga
  • Michaela Krupickova 0
  • Michal Skurla 1
  • Zdenek Simota 2
  • Troy Batchelor Rezerwa zwykła za Lubos Tomicek 3
Bieg 10
DaK Moto Liebezeit Divisov 31
3 : 3
29 AK Marketa Praga
  • Michael Hadek d
  • Zdenek Holub 1
  • Matej Zagar Rezerwa zwykła za Daniel Hadek 3
  • Troy Batchelor Rezerwa zwykła za Martin Gavenda 2
Bieg 9
DaK Moto Liebezeit Divisov 28
3 : 3
26 AK Marketa Praga
  • Michal Skurla 1
  • Michaela Krupickova 0
  • Matej Kus 2
  • Matej Zagar Rezerwa zwykła za Kjastas Puodżuks 3
Bieg 8
DaK Moto Liebezeit Divisov 25
1 : 5
23 AK Marketa Praga
  • Zdenek Simota 1
  • Grzegorz Walasek Rezerwa zwykła za Lubos Tomicek 3
  • Jan Holub Rezerwa zwykła za Daniel Hadek 0
  • Troy Batchelor Rezerwa zwykła za Martin Gavenda 2
Bieg 7
DaK Moto Liebezeit Divisov 24
3 : 3
18 AK Marketa Praga
  • Grzegorz Walasek Rezerwa zwykła za Zdenek Holub 3
  • Jan Holub Rezerwa zwykła za Michaela Krupickova 2
  • Michal Skurla 0
  • Michael Hadek 1
Bieg 6
DaK Moto Liebezeit Divisov 21
3 : 3
15 AK Marketa Praga
  • Daniel Hadek w
  • Martin Gavenda 1
  • Matej Zagar Rezerwa zwykła za Kjastas Puodżuks 3
  • Matej Kus 2
Po walce z Kusem na tor upadł Hadek i został wykluczony z powtórki.
Bieg 5
DaK Moto Liebezeit Divisov 18
5 : 1
12 AK Marketa Praga
  • Lubos Tomicek 1
  • Michael Hadek 2
  • Zdenek Holub 0
  • Zdenek Simota 3
Bieg 4
DaK Moto Liebezeit Divisov 13
2 : 4
11 AK Marketa Praga
  • Martin Gavenda 3
  • Daniel Hadek 2
  • Michal Skurla 1
  • Michaela Krupickova 0
Bieg 3
DaK Moto Liebezeit Divisov 11
3 : 3
7 AK Marketa Praga
  • Jan Holub Rezerwa zwykła za Kjastas Puodżuks 1
  • Matej Kus 3
  • Michael Hadek 2
  • Zdenek Holub 0
Bieg 2
DaK Moto Liebezeit Divisov 8
5 : 1
4 AK Marketa Praga
  • Zdenek Simota 3
  • Lubos Tomicek 1
  • Matej Zagar 2
  • Troy Batchelor 0
Bieg 1
DaK Moto Liebezeit Divisov 3
3 : 3
3 AK Marketa Praga
  • Martin Gavenda 0
  • Jan Holub Rezerwa zwykła za Kjastas Puodżuks 2
  • Grzegorz Walasek Rezerwa zwykła za Matej Kus 3
  • Daniel Hadek 1
Relacja na podstawie www.speedwaylive.eu. Do Pilzna nie dojechał Kjastas Puodżuks.
Zobacz również
    DaK Moto Liebezeit Divisov DaK Moto Liebezeit Divisov 46
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Kjastas Puodżuks K. Puodżuks Kjastas Puodżuks - - - - - 0
    10 Michael Hadek M. Hadek Michael Hadek 2 2* 1* d 0 d 5 +2
    11 Daniel Hadek D. Hadek Daniel Hadek 1* 2 w - - 3 +1
    12 Michaela Krupickova M. Krupickova Michaela Krupickova 0 - 0 0 - 0
    13 Zdenek Simota Z. Simota Zdenek Simota 3 3 1 2 3 2* 14 +1
    14 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar 2* 3 3 3 2 3 16 +1
    15 Jan Holub J. Holub Jan Holub 2 1* 2 0 2* 1 8 +2
    AK Marketa Praga AK Marketa Praga 44
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Matej Kus M. Kus Matej Kus - 3 2 2 d 2* 9 +1
    2 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 0 0 - 1* 1 2 +1
    3 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 0 3 1* - - - 4 +1
    4 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla 1 0 1* 1 3 +1
    5 Lubos Tomicek L. Tomicek Lubos Tomicek 1 1 - - - 2
    6 Troy Batchelor T. Batchelor Troy Batchelor 0 2* 2 3 3 1 11 +1
    7 Grzegorz Walasek G. Walasek Grzegorz Walasek 3 3 3 1 3 0 13