Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
53:38
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Patryk Dudek P. Dudek Patryk Dudek 2 3 3 1* 3 1 13 +1
10 Michael Hadek M. Hadek Michael Hadek 2* 1* - - 1 4 +2
11 Daniel Hadek D. Hadek Daniel Hadek 1* 1* 1 - 0 3 +2
12 Michaela Krupickova M. Krupickova Michaela Krupickova - - - - - 0
13 Zdenek Simota Z. Simota Zdenek Simota 0 2 1 3 2 2 10
14 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar 3 3 3 3 3 15
15 Jan Holub J. Holub Jan Holub 2 1 2 2* 1* 0 8 +2
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Michal  Klein M. Klein Michal Klein 0 - w - 0 0
2 Filip Sitera F. Sitera Filip Sitera 1 d - 1* - 2 +1
3 Piotr Pawlicki P. Pawlicki Piotr Pawlicki 3 3 2 4 2 - 2 16
4 Stanislav Pouznar S. Pouznar Stanislav Pouznar u - - w 0
5 Jan Jaros J. Jaros Jan Jaros 1* 3 0 w 2 1 7 +1
6 Przemysław Pawlicki P. Pawlicki Przemysław Pawlicki 2 2 3 3 w 3 u 13
7 Patrik Nagy P. Nagy Patrik Nagy u w 0 0
Bieg 14
DaK Moto Liebezeit Divisov 2
2 : 4
4 PDK Grepl Mseno
  • Jan Jaros 1
  • Jan Holub 0
  • Przemysław Pawlicki 3
  • Zdenek Simota 2
Bieg 12
DaK Moto Liebezeit Divisov 3
3 : 3
3 PDK Grepl Mseno
  • Michal Klein 0
  • Zdenek Simota 2
  • Przemysław Pawlicki Rezerwa zwykła za Filip Sitera 3
  • Jan Holub Rezerwa zwykła za Michaela Krupickova 1
Bieg 10
DaK Moto Liebezeit Divisov 10
3 : 3
10 PDK Grepl Mseno
  • Matej Zagar Rezerwa zwykła za Michael Hadek 3
  • Filip Sitera 1
  • Daniel Hadek 0
  • Piotr Pawlicki 2
Bieg 9
DaK Moto Liebezeit Divisov 7
3 : 3
7 PDK Grepl Mseno
  • Patrik Nagy Rezerwa zwykła za Stanislav Pouznar 0
  • Jan Holub Rezerwa zwykła za Michaela Krupickova 2
  • Przemysław Pawlicki Rezerwa zwykła za Michal Klein 3
  • Patryk Dudek 1
Bieg 8
DaK Moto Liebezeit Divisov 4
4 : 4
4 PDK Grepl Mseno
  • Zdenek Simota 1
  • Jan Jaros 0
  • Matej Zagar Rezerwa zwykła za Daniel Hadek 3
  • Piotr Pawlicki Joker 4
Bieg 2
DaK Moto Liebezeit Divisov 6
3 : 3
6 PDK Grepl Mseno
  • Zdenek Simota 0
  • Jan Jaros 1
  • Matej Zagar 3
  • Przemysław Pawlicki 2
Bieg 1
DaK Moto Liebezeit Divisov 3
3 : 3
3 PDK Grepl Mseno
  • Piotr Pawlicki 3
  • Patryk Dudek 2
  • Michal Klein 0
  • Daniel Hadek 1
Relacja na podstawie speedwaylive.eu. Składy potwierdzone.
Nadchodzące biegi
Bieg 3
  • Patryk Dudek 3
  • Patrik Nagy Rezerwa zwykła za Michal Klein u
  • Michael Hadek 2
  • Filip Sitera 1
Bieg 4
  • Piotr Pawlicki 3
  • Daniel Hadek 1
  • Stanislav Pouznar u
  • Jan Holub Rezerwa zwykła za Michaela Krupickova 2
Bieg 5
  • Jan Jaros 3
  • Michael Hadek 1
  • Filip Sitera d
  • Zdenek Simota 2
Bieg 6
  • Daniel Hadek 1
  • Piotr Pawlicki 2
  • Patryk Dudek 3
  • Michal Klein w
Klein upadł na ostatniej pozycji i został wykluczony z powtórki.
Bieg 7
  • Przemysław Pawlicki Rezerwa zwykła za Filip Sitera 2
  • Jan Holub Rezerwa zwykła za Michaela Krupickova 1
  • Patrik Nagy Rezerwa zwykła za Stanislav Pouznar w
  • Matej Zagar Rezerwa zwykła za Michael Hadek 3
Nagy upadł na ostatniej pozycji i został wykluczony.
Bieg 11
  • Jan Holub Rezerwa zwykła za Michaela Krupickova 2
  • Stanislav Pouznar w
  • Zdenek Simota 3
  • Jan Jaros w
Obaj zawodnicy gości wykluczeni za przekroczenie czasu dwóch minut.
Bieg 13
  • Michael Hadek 1
  • Jan Jaros 2
  • Patryk Dudek 3
  • Przemysław Pawlicki Rezerwa zwykła za Piotr Pawlicki w
Pawlicki upadł an drugiej pozycji i został wykluczony. Polakowi nic się nie stało.
Bieg 15
  • Piotr Pawlicki 2
  • Matej Zagar 3
  • Przemysław Pawlicki u
  • Patryk Dudek 1
Zobacz również
    DaK Moto Liebezeit Divisov DaK Moto Liebezeit Divisov 53
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Patryk Dudek P. Dudek Patryk Dudek 2 3 3 1* 3 1 13 +1
    10 Michael Hadek M. Hadek Michael Hadek 2* 1* - - 1 4 +2
    11 Daniel Hadek D. Hadek Daniel Hadek 1* 1* 1 - 0 3 +2
    12 Michaela Krupickova M. Krupickova Michaela Krupickova - - - - - 0
    13 Zdenek Simota Z. Simota Zdenek Simota 0 2 1 3 2 2 10
    14 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar 3 3 3 3 3 15
    15 Jan Holub J. Holub Jan Holub 2 1 2 2* 1* 0 8 +2
    PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno 38
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Michal  Klein M. Klein Michal Klein 0 - w - 0 0
    2 Filip Sitera F. Sitera Filip Sitera 1 d - 1* - 2 +1
    3 Piotr Pawlicki P. Pawlicki Piotr Pawlicki 3 3 2 4 2 - 2 16
    4 Stanislav Pouznar S. Pouznar Stanislav Pouznar u - - w 0
    5 Jan Jaros J. Jaros Jan Jaros 1* 3 0 w 2 1 7 +1
    6 Przemysław Pawlicki P. Pawlicki Przemysław Pawlicki 2 2 3 3 w 3 u 13
    7 Patrik Nagy P. Nagy Patrik Nagy u w 0 0