Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
43:46
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Martin Malek M. Malek Martin Malek 2* 0 3 1* 1 7 +2
10 Michal Dudek M. Dudek Michal Dudek 1 - 0 - - 1
11 Roman Cejka R. Cejka Roman Cejka 3 0 2* - 1 6 +1
12 Piotr Świderski P. Świderski Piotr Świderski 1 3 2 1 2 2* d 11 +1
13 Michal Prucha M. Prucha Michal Prucha - - - - - 0
14 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński 2 3 3 3 d 3 2 16
15 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 1* 1 d 0 0 2 +1
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Michael Hadek M. Hadek Michael Hadek 0 2* 1 - - 3 +1
2 Kjastas Puodżuks K. Puodżuks Kjastas Puodżuks 3 2 2 2 1 3 13
3 Daniel Hadek D. Hadek Daniel Hadek - - - 1* 0 - 1 +1
4 Zdenek Simota Z. Simota Zdenek Simota 2* 1* 0 2* 2* 1 8 +4
5 Michaela Krupickova M. Krupickova Michaela Krupickova 0 - - - - 0
6 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar 3 3 3 3 3 d 15
7 Jan Holub J. Holub Jan Holub 1 0 d 2 3 d 6
Bieg 15
AK 3ton Slany 2
2 : 3
3 DaK Moto Liebezeit Divisov
  • Adrian Miedziński 2
  • Kjastas Puodżuks 3
  • Piotr Świderski d
  • Matej Zagar d
Bieg 13
AK 3ton Slany 11
1 : 5
19 DaK Moto Liebezeit Divisov
  • Adrian Miedziński Rezerwa zwykła za Michal Dudek d
  • Jan Holub Rezerwa zwykła za Michaela Krupickova 3
  • Martin Malek 1
  • Zdenek Simota Rezerwa zwykła za Daniel Hadek 2
Bieg 12
AK 3ton Slany 10
2 : 4
14 DaK Moto Liebezeit Divisov
  • Matej Zagar Rezerwa zwykła za Michael Hadek 3
  • Eduard Krcmar Rezerwa zwykła za Michal Prucha 0
  • Kjastas Puodżuks 1
  • Piotr Świderski 2
Bieg 11
AK 3ton Slany 8
1 : 5
10 DaK Moto Liebezeit Divisov
  • Piotr Świderski 1
  • Zdenek Simota 2
  • Eduard Krcmar Rezerwa zwykła za Michal Prucha 0
  • Matej Zagar Rezerwa zwykła za Michaela Krupickova 3
Bieg 10
AK 3ton Slany 7
4 : 2
5 DaK Moto Liebezeit Divisov
  • Adrian Miedziński Rezerwa zwykła za Michal Dudek 3
  • Kjastas Puodżuks 2
  • Roman Cejka 1
  • Daniel Hadek 0
Bieg 9
AK 3ton Slany 3
3 : 3
3 DaK Moto Liebezeit Divisov
  • Zdenek Simota 0
  • Piotr Świderski 2
  • Matej Zagar Rezerwa zwykła za Michael Hadek 3
  • Martin Malek 1
Bieg 7
AK 3ton Slany 3
3 : 3
3 DaK Moto Liebezeit Divisov
  • Kjastas Puodżuks 2
  • Piotr Świderski 3
  • Zdenek Simota 1
  • Michal Dudek 0
Bieg 5
AK 3ton Slany 14
4 : 2
16 DaK Moto Liebezeit Divisov
  • Jan Holub Rezerwa zwykła za Michaela Krupickova 0
  • Adrian Miedziński Rezerwa zwykła za Michal Dudek 3
  • Kjastas Puodżuks 2
  • Eduard Krcmar Rezerwa zwykła za Michal Prucha 1
Puodżuks przeszedł z czwartego miejsca na drugie.
Bieg 4
AK 3ton Slany 10
1 : 5
14 DaK Moto Liebezeit Divisov
  • Matej Zagar Rezerwa zwykła za Daniel Hadek 3
  • Roman Cejka 0
  • Zdenek Simota 2
  • Piotr Świderski 1
Bieg 3
AK 3ton Slany 9
1 : 5
9 DaK Moto Liebezeit Divisov
  • Martin Malek 0
  • Michael Hadek 2
  • Michal Dudek 1
  • Kjastas Puodżuks 3
Bieg 2
AK 3ton Slany 8
3 : 3
4 DaK Moto Liebezeit Divisov
  • Eduard Krcmar Rezerwa zwykła za Michal Prucha 1
  • Michaela Krupickova 0
  • Adrian Miedziński 2
  • Matej Zagar 3
Bieg 1
AK 3ton Slany 5
5 : 1
1 DaK Moto Liebezeit Divisov
  • Jan Holub Rezerwa zwykła za Daniel Hadek 1
  • Martin Malek 2
  • Michael Hadek 0
  • Roman Cejka 3
Relacja na podstawie speedwaylive.eu.
Nadchodzące biegi
Bieg 6
  • Roman Cejka 2
  • Jan Holub Rezerwa zwykła za Daniel Hadek d
  • Martin Malek 3
  • Michael Hadek 1
Bieg 8
  • Eduard Krcmar Rezerwa zwykła za Michal Prucha d
  • Jan Holub Rezerwa zwykła za Michaela Krupickova 2
  • Adrian Miedziński Rezerwa zwykła za Roman Cejka 3
  • Daniel Hadek 1
Bieg 14
  • Jan Holub d
  • Adrian Miedziński 3
  • Zdenek Simota 1
  • Piotr Świderski 2
Zobacz również
    AK 3ton Slany AK 3ton Slany 43
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Martin Malek M. Malek Martin Malek 2* 0 3 1* 1 7 +2
    10 Michal Dudek M. Dudek Michal Dudek 1 - 0 - - 1
    11 Roman Cejka R. Cejka Roman Cejka 3 0 2* - 1 6 +1
    12 Piotr Świderski P. Świderski Piotr Świderski 1 3 2 1 2 2* d 11 +1
    13 Michal Prucha M. Prucha Michal Prucha - - - - - 0
    14 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński 2 3 3 3 d 3 2 16
    15 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 1* 1 d 0 0 2 +1
    DaK Moto Liebezeit Divisov DaK Moto Liebezeit Divisov 46
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Michael Hadek M. Hadek Michael Hadek 0 2* 1 - - 3 +1
    2 Kjastas Puodżuks K. Puodżuks Kjastas Puodżuks 3 2 2 2 1 3 13
    3 Daniel Hadek D. Hadek Daniel Hadek - - - 1* 0 - 1 +1
    4 Zdenek Simota Z. Simota Zdenek Simota 2* 1* 0 2* 2* 1 8 +4
    5 Michaela Krupickova M. Krupickova Michaela Krupickova 0 - - - - 0
    6 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar 3 3 3 3 3 d 15
    7 Jan Holub J. Holub Jan Holub 1 0 d 2 3 d 6